Skocz do zawartości

SM9882 Red Meteor


Pioter

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: SM9882
Nazwa: Wyrzutnia SM9882 Red Meteor
Opis: Niebieskie komety + brokat z czerwonymi migoczącymi gwiazdkami
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1548
Film: - brak -
Cena hurtowa: 9.00 zł.


Do kupna tej wyrzutni przymierzam sie juz od dłuższego czasu. Efekt jest zbliżony do wyrzutni Babel, jednak ta wyrzutnia ma czerwone migoczące gwiazdki, a nie tak jak w przypadku Babela-zielone.

Cena w porównaniu do efektów tej oto wyrzutni jest według mnie dobra, i zakup tej wyrzutni wydaje mi się być całkiem opłacalny. (Biorę tu pod uwagę cene o wysokości około 9zł. )

Serdecznie zapraszam do komentowania efektów i możliwości tej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ładna ta wyrzutnia nawet lepsza od wyrzutni babel bo ma czerwone migoczące gwiazdki z babel zielone moja ocana 10/10 musze ją kupić za rok na sylwestra polecam ją wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam na 4 (główna wada to mała ilość strzałów, ale za 9 zł...). W sumie między tą wyrzutnią a Babelem można spokojnie postawić znak równości, gdyż różnią się właściwie tylko kolorem zastosowanych gwiazdek. A czy ktoś woli kolor zielony, czy czerwony to kwestia gustu, o którym sie podobno nie dyskutuje :cool:

Edit:
A tak przy okazji uważam, że te 2 wyrzutnie i trzecia z serii czyli SM9881 Hi-Tec są godne polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

http://pl.youtube.com/watch?v=PoDaNqMhfd4 - film z sylwka.

Cóż... na mój gust jest lepsza od Babela, jakoś mi się ten czerwony kolor bardziej podoba. Generalnie nie jest zła, ale: monotonna, brak finału, tylko 7 strzałów. Za 13zł lepiej jest chyba zakupić Kasjopeje lub marsa. Moja ocena... z wielkim bólem.. 6/10 Pewnie byłaby wyższa gdyby połączyć dwie albo trzy, ale to chyba mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę mało strzałów przez co brakuje jej jakiegoś fajnego zakończenia. Osobiście nie widziałem jej na żywo więc nie oceniam efektów po filmiku bo w rzeczywistości będzie to wyglądało o wiele inaczej :)
Moja ocena to to takie 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...