Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi


Mam takie pytanko , po ile i kiedy ( o ile w ogóle) będą dostępne te Demony SQ1 ?


jak będzie to będzie wcześniej niż będzie nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak będzie to będzie wcześniej niż będzie nie będzie.

Jaka doFFciapna kserokopiarka :P xd
tak z ciekawości o orientacyjną cenę pytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj otrzymałem przesyłkę , wszystko zapakowane b.dokładnie, wielkie dzięki za gratisy!
Jak zwykle pochwały dla sklepu i P. Pawła, bardzo miły człowiek z pasją, który chętnie przekazuje swoją wiedzę dalej i pomaga nie tylko w wyborze produktów , ale daje również cenne wskazówki. Napewno wróce jeszcze w tym sezonie (może nawet kilka razy).
POLECAM W 100%

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drodzy Forumowicze,

Od dziś każdorazowy zakup za kwotę powyżej 100PLN (bez kosztów wysyłki) nagradzamy gratisowym plakatem Jorga. Promocja ta obejmuje wszystkich użytkowników forum, żeby dostać plakat w polu uwagi prosimy o dopisanie "Plakat".

Bonus łączy się z innymi promocjami.

Zapraszamy na taniefajerwerki.pl
:)


Pozdawiamy,
Ekipa TanieFajerwerki.pl
DemonyOgnia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie.
Sklep polecam w 100%. Paczka zawsze była bardzo dobrze zapakowana, krótki czas oczekiwania, zadowalające ceny.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bony zniżkowe i darmowa przesyłka



Witam, na sklepie www.taniefajerwerki.pl od dziś pojawiła się kolejna metoda uzyskania żniżki na zakupy w sklepie poprzez program partnerski!

Aby dołączyć do programu partnerskiego wystarczy zarejestrować się na sklepie i przejść do zakładki "Program partnerski", z prawej strony w miejscu gdzie domyślnie znajduje się box z logowaniem.

pp_1.PNG

Po przejściu do tej zakładki mamy dwie możliwości uzyskania zniżek w sklepie, pierwsza z nich została opisana jakiś czas temu pare postów wyżej, druga zaś myślę że dla niektórych o wiele atrakcyjniejsza polega na poleceniu sklepu znajomym, rodzinie, itp. oraz zbieranie punktów za ich zakupy!
Po przejściu do zakładki program partnerski zobaczymy to!

pp_2.PNG

Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymujuje indywiduany link polecający np. http://taniefajerwer...ommend/store/78
Gdy ktoś wejdzie poprzez ten link na sklep i dokona zakupy osoba polecająca otrzyma równowartość jego zamówienia w punktach np. za zamówienie o wartości 1000zł użytkownik polecający otrzyma 1000ptk.
Punkty można będzie wymieniać na kody zniżkowe o różnych wartościach oraz na darmową przesyłkę!
Polecenie jest aktywne 365dni od wejścia poprzez link polecający, czyli przez 365dni możemy zbierać punkty za zakupy poleconej osoby.

Tak więc zachęcam do korzystania z nowej metody uzyskania zniżki na zakupy w sklepie www.taniefajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TanieFajerwerki nie śpią!

Dziś ruszamy z akcją i to nie jedną!

Na wszystkie produkty niezależnie od wielkości zamówienia udzielamy rabat 10%.


To się w głowie nie mieści, wysyłka za 9,40! czyli siostra Paki za 5taka! Wysyłka przy zamówieniu za 150PLN i przedpłacie na konto wyniesie tylko 9,40!

Obie te akcje trwają do 25.11.2012


Ponadto przypominamy o możliwości dostania przy zamówieniu za minimum 100PLN plakatu jednego z importerów dostępnych w naszym sklepie. Prosimy o poinformowanie nas o tym podczas składania zamówienia w polu "Uwagi"


I ostatnia na dziś nowina to Oryginalne FP3BIG dostępne w naszym sklepie za najniższą cenę na rynku!


Wszystkie wymienione promocje się łączą!

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zamawiałem 2 razy w tym sklepie i nie było zwlekania z wysyłką, a sama paczka była bardzo dobrze zapakowana.
Bardzo dobry sklep, obsługa na najwyższym poziomie, polecam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


też zapomniałem podziękować za zeszłotygodniową dostawę :)

i super gratis (latareczkę ledową)


No ta latareczka to jest bajer! malutka i bardzo mocno świecąca :) wsamraz na sylwestrowe odpalanko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarła do mnie paczka, wszystko w jak najlepszym porządku. Dziękuję również za gratis. :)

Mam nadzieję, że będę mógł zrobić kolejne zakupy w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkę zamówiłem w piątkowy wieczór. Pieniążki zostały przelane pocztą w sobotę rano, a dzisiaj już podziwiałem szelki 2"- przesyłka błyskawiczna. Wszystko było ładnie, szczelnie zapakowane, nic nie trzeszczało i bujało się w środku- to również trzeba zaliczyć na plus. Kontakt również bardzo dobry- bez żadnych problemów dogadałem się z miłą Panią.
Po otworzeniu paczki moim oczom ukazały się małe pudełeczka, w których były szelki, 6 paczek P2000 oraz walające się między szelkami pojedyncze petardy typu "no name" (jest ich coś około 10). Z 4 wysypał się proch więc od razu poleciały do kosza, 3 mają porwane lonty (strach odpalić gdyż są zbyt krótkie) i tak naprawdę tylko 3 nadają się do zabawy. Te "petardy lub cokolwiek to jest" są rzekomym gratisem. Wiele prominentnych osób na forum chwaliło sklep za własnie za niby ogromny gratis. Ja swój wyceniłem na ~5-10zł (a zamawiałem za blisko 350zł(!)). Dla porównania konkurencja za zamówione za 300zł daje gratis o wartości 100zł. Nie miał bym co do tego pretensji (no bo przecież gratis nie jest obowiązkowy), ale jeden z zaprzyjaźnionych sprzedawców OBIECAŁ koledze z którym zamawiałem fajerwerki 4 paczki P2000 (gratis)- nie dostaliśmy ani jednej. Szczytem wszystkiego były szelki- niby wybierane losowo, ale dziwnym trafem dostaliśmy same najgorsze efekty. Powtarzam DZIWNYM TRAFEM na 40 szelek nie dostaliśmy ani jednej BROCADE CROWN, FLOWER WAVE i tylko 1/40 RED WAVE... Ceny produktów też wcale jakieś boskie nie były.
Generalizując: nie jest to zły sklep, jednak jest sporo dużo, dużo lepszych w których o wiele bardziej opłaca się zamawiać.
Moja ocena: 5+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paczkę zamówiłem w piątkowy wieczór. Pieniążki zostały przelane pocztą w sobotę rano, a dzisiaj już podziwiałem szelki 2"- przesyłka błyskawiczna. Wszystko było ładnie, szczelnie zapakowane, nic nie trzeszczało i bujało się w środku- to również trzeba zaliczyć na plus. Kontakt również bardzo dobry- bez żadnych problemów dogadałem się z miłą Panią.
Po otworzeniu paczki moim oczom ukazały się małe pudełeczka, w których były szelki, 6 paczek P2000 oraz walające się między szelkami pojedyncze petardy typu "no name" (jest ich coś około 10). Z 4 wysypał się proch więc od razu poleciały do kosza, 3 mają porwane lonty (strach odpalić gdyż są zbyt krótkie) i tak naprawdę tylko 3 nadają się do zabawy. Te "petardy lub cokolwiek to jest" są rzekomym gratisem. Wiele prominentnych osób na forum chwaliło sklep za własnie za niby ogromny gratis. Ja swój wyceniłem na ~5-10zł (a zamawiałem za blisko 350zł(!)). Dla porównania konkurencja za zamówione za 300zł daje gratis o wartości 100zł. Nie miał bym co do tego pretensji (no bo przecież gratis nie jest obowiązkowy), ale jeden z zaprzyjaźnionych sprzedawców OBIECAŁ koledze z którym zamawiałem fajerwerki 4 paczki P2000 (gratis)- nie dostaliśmy ani jednej. Szczytem wszystkiego były szelki- niby wybierane losowo, ale dziwnym trafem dostaliśmy same najgorsze efekty. Powtarzam DZIWNYM TRAFEM na 40 szelek nie dostaliśmy ani jednej BROCADE CROWN, FLOWER WAVE i tylko 1/40 RED WAVE... Ceny produktów też wcale jakieś boskie nie były.
Generalizując: nie jest to zły sklep, jednak jest sporo dużo, dużo lepszych w których o wiele bardziej opłaca się zamawiać.
Moja ocena: 5+/10


Zamówienie było na dokładnie 328,45 zł :)

Drogi kolego jak byś nie widział jest aktualnie promocja -10% na wszystkie produkty więc nie oczekuj gratisów za 500zł :) co do petard rozwalonych to niewierzę w takie "bajki" bo wszystko jest pakowane tak że nie przemieszcza się a tym bardziej nie tam żeby porobiło się takie coś :)

A jeśli chodzi o efekty szelek to są one pakowane losowo i raczej nikt nie przebierał! może wymień jakie efekty dostałeś a nie jakich nie dostałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaliśmy brocade crown, flower wave, red wave, green wave. Bardzo udany kawał, takie baje to pradziadowi wciskać. Firek obiecał przy zmówieniu za 260 zł bez kosztów przesyłki 2 paczki p2000 po mimo iż zamówiliśmy za 318 bez przesyłki, nie dostaliśmy ani jednej paczki. To było w trakcie trwania -10%.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam często w TF i nie w takie baje nie uwierze, że coś latało lub coś ci się posypało w paczce. Nigdy nie było czegoś co by doszło do mnie zniszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamówienie było na dokładnie 328,45 zł :)

Drogi kolego jak byś nie widział jest aktualnie promocja -10% na wszystkie produkty więc nie oczekuj gratisów za 500zł :) co do petard rozwalonych to niewierzę w takie "bajki" bo wszystko jest pakowane tak że nie przemieszcza się a tym bardziej nie tam żeby porobiło się takie coś :)

A jeśli chodzi o efekty szelek to są one pakowane losowo i raczej nikt nie przebierał! może wymień jakie efekty dostałeś a nie jakich nie dostałeś?


Dlatego własnie napisałem "blisko 350zł" Nie oczekiwałem gratisu za 500zł tylko tego obiecanego za niecałe 40... Co się tyczy petard "gratisowych"- walały się po pudełku, wysypał się z nich proch lub porwał lont. Tak jak już wcześniej wspomniałem tylko 3 są zdatne do użytku.

Szeli: 2"

1x green wawe

2x red stars while glitter

2x golden glitter willow

1x colorful peony

2x red glitter willow

2x red blue doule rings
Bardzo podobnie jest z 1,75"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...