Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi


To będzie coś jak pojedyńczy strzał z jw408?


Tak, tylko że chyba bez huku ale za to wysoko leci.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Drodzy użytkownicy zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w wybraniu importera, który spełnia w najwyższej mierze Wasze oczekiwania. W związku z tym zachęcamy do oddania głosu w naszej internetowej ankiecie która znajduje się na taniefajerwerki.pl na górze, po prawej stronie. Liczymy na rzetelne głosy!

Zapraszamy!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pawle

Cieszę się, że w końcu chcesz nowego importera na stan.Oczywiście mam nadzieję, że bombki i ss-y z superpowera nie tylko zostaną ale ich oferta zostanie rozszerzona.Oddałem głos na stronie ale i tak jeszcze się z tobą skontaktuję w pewnej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę ingerować wasze głosy ale powiedział bym że lepiej jak by była to jakaś firma która jest mało obecna na internetowym rynku nie mówię o Gaoo ani triplexie a już tym bardziej Jorge. Osobiście jestem za Arką i Kometą.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodam jeszcze jeden pozytywny komentarz dla sklepu.
Ogromny plus dla Pawła za starania, odpowiadanie na maile, podwiezienie do sklepu. Wszystko profesjonalnie.
Milo się tez pogadało i sporo dowiedziało.
Za niewielkie w sumie zakupy i tak dostałem masę gratisów - w tym gadżety sklepu i trochę nowości do przetestowania :D.
Natomiast w samym sklepie stacjonarnym sporo się zmieniło... Na lepsze. Ciekawi zobaczą wkrótce.
A nie będzie to koniec zmian w sklepie.
Niedługo dodam filmy nowych SS, sam jestem ciekaw jak zadziałają.
Podsumowując, polecam sklep każdemu, jak dla mnie to najlepszy sklep z fajerwerkami w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Co to za bateria z 4:48 s te białe komety organizuje pokaz na wesele i czegoś takiego szukam najlepeij jakby z Jorge było i z finału te niebieskie jakby świetliki :blush:
i ostatnie baterie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też ocenię sklep. Zamówiłem swoją pierwszą paczkę w zeszłą środę. W piątek była u mnie. Całość bardzo dobrze zapakowana, Pan Paweł pomocny od samego początku do końca - kontaktowałem się z nim przed zakupem, a nawet jeszcze w sobotę przed pokazem dzwoniłem dopytać co nie co.

Na pewno nie były to moje ostatnie zakupy u Pana Pawła, bo już szykuje się do zakupu rurek 2" :-) i zawartości do nich :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Otrzymałem informacje ,że w ciągu najbliższego roku w sklepie tf nie będzie lontu QM

Może trochę suchar bo widomość stara jak świat ale w kwesti jednoznacznego sprostowania.
Lontu QM nie było, nie ma i nie będzie w sprzedaży chyba że kolega JacuQM wie coś może o zmianach w ustawie przewidzianych na przyszły rok :D - mi bynajmniej na ten tamat nic nie wiadomo.
Jeżeli powyższy produkt "wyjdzie" z pod ustawy to na pewno będzie dostępny ale na dzień dzisiejszy QM jest koncesjonowany.
Pozdrawiam Xender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja na którą czekali wszyscy nasi klienci


Dziękujemy wszystkim serdecznie za wzięcie udziału w ankiecie na naszej stronie która była jednym z elementów kampani informacyjnej pomocnej przy wyborze NOWEGO importera którego produkty pojawią się w naszym sklepie. Mamy zatem OGROMNĄ niespodziankę która ucieszy na pewno wielu wielbicieli pirotechniki.
Jesteśmy już po rozmowach z wiodącymi importerami w Polsce i ninienszym informujemy że na dzień dzisiejszy firmami które zagoszczą w naszej ofercie

są:


jorge-fireworks-100-100.jpg---------0015A982_168x120.jpg---------kometa.png



W tej wiadomości chcieli byśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom z kadry zarządzającej oraz pracownikom w/w firm za serdeczne przyjęcie, profesjonalne podejście i zajęcie kokretnego stanowiska w rozmowach.

Wymienione czynniki zaowocują znacznym zwiększeniem oferty która systematycznie będzie się pojawiać na naszej stronie czyli:


Dziękujemy też serdecznie wszystkim osobom które pomagały w naszej "transformacji" i rozszerzaniu oferty a tym samym rozbudowie firmy. Parę osób z forum wniosło swój ogromny wkład oraz ogromną pomoc w doborze asortymentu w/w firm. Im dziękujemy szczególnie ciepło jednocześnie zapraszamy wszystkich do zgłaszania swoich propozycji produktów które chcieli by zobaczyć w naszym sklepie.
Każda propozycja jest mile widziana i pomoże nam w poznaniu gustów i oczekiwań piromaniaków.
Propozycje topowych produktów prosimy przesyłać na PW lub bezpośrdnio na e-mail.

Z naszej strony zapewniamy że zrobimy wszystko aby ceny produktów były dalej bardzo konkurencyjne i że to z czego jesteśmy znani tj. OBSŁUGA KLIENTA pozostanie dalej na najwyższym poziomie.
Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Program Partnerski



Witam, w ostatnich dniach sklep www.taniefajerwerki.pl uruchomił Program Partnerski dla wszystkich zarejestrowanych klientów sklepu

:)

Dzięki Programowi Partnerskiemu możecie uzyskać stały rabat na zakupy w sklepie!

Czym więcej w ciągu roku będziecie kupować tym większy rabat uzyskacie!



A więcej o zasadzie działania poniżej.

Tak więc wszystkie sumy zakupów w ciągu roku kalendarzowego będą sumowane przez nasz system, im więcej się uzbiera tym większy stały rabat jest do uzyskania. Przykładowo jeżeli w ciągu roku suma naszych zakupów wyniesie 1123zł to otrzymamy stały rabat 5%, i tak dalej czym większa suma tym większy rabat.

Podkreślę jedną sprawę (aby pominąć pytanie które za chwilkę by się pojawiło)
PRZYKŁAD:
Jeżeli w roku 2012 uzyskam stały rabat 10% i w kolejnym roku (2013) system zacznie naliczać sumę od nowa i przykładowo suma wyniesię 1300zł w takiej sytuacji rabat nie zostanie obniżony, dopiero przy osiągnięciu wyższego progu rabatowego stały rabat zostanie posniesiony.

Podgląd aktualnego stałego rabatu jak i sumy zakupów z bierzącego roku można sprawdzić po zalogowaniu się w zakładcę Program Partnerski.

Progi rabatowe

  • 1000zł - 5%
  • 1500zł - 7%
  • 2500zł - 10%
  • 3000zł - 13%


Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z Programu Partnerskiego.

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Dziś w sklepie pojawiło się wiele nowości (około 35) wśród których jest wiele produktów unikatowych, wartych poznania, między innymi one rowy Triplexa, profesjonalne wyrzutnie kątowe, pionowe, wachlarze typu JW1006. Zapraszamy również do zakładki akcesoria pokazowe. :)

Ponadto obniżyliśmy ceny na znaczną ilość produktów Triplexa.


W odpowiedzi na powyższe pytanie, filmy SS będą dosłownie na dniach do wtorku postaramy się je wrzucić na youtube. Słowo ;)


Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzin.


Edit

Zapomniałem dodać że zdjęcia produktów będą dodawane możliwie jak najszybciej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam rozumieć poprzez podpis pod produktem ( Towar sprzedawany tylko po kontakcie telefonicznym lub emailowym ) tylko na zamówienie czy na pozwolenie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co mam rozumieć poprzez podpis pod produktem ( Towar sprzedawany tylko po kontakcie telefonicznym lub emailowym ) tylko na zamówienie czy na pozwolenie ? :D

Kolego, jak coś jest WP to tego w ofercie na stronie jakiegoś sklepu nie znajdziesz :P
Te produkty są NWP, tylko ze trzeba się z nimi dobrze obchodzić. A część odpala się tylko zapałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W niedzielę złożone zamówienie, dziś rano już paczka u mnie! Wszystko świetnie zapakowane i żadnych luzów w kartonie. A do tego wszystkiego szybki kontakt. Po prostu pełen profesjonalizm. Aż chce się robić zakupy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...