Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ten konkurs jest dla picu... i tak wrzucali ten wulkan do każdej paczki :P ale teraz to ma być jako nagroda :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dołączyłem do grona zadowolonych klientów sklepu tf. Błyskawiczna przesyłka, wszystko świetnie zapakowane i oczywiście piękny gratis w postaci wulkanu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam odpowiedź, ale masz rację pytanie podchwytliwe. I tak dawali te wulkany do paczki, a teraz nazwali to konkursem? Przesada po całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Drodzy użytkownicy, czytając wypowiedzi niektórych osób odnoszę wrażenie że ktoś zatracił pewne ogólnie przyjęte normy. Przeglądając konkurencyjne sklepy internetowe nie znalazłem jeszcze takiego który tak wiele daje prezentów.
Konkurs, a właściwie pytanie- bardzo proste, stąd nagrodę może otrzymać każdy bez szczególnej zdolności. Jak się nie podoba, może go nie być- razem z innymi gratisami i promocjami. Przypomnę również że oprócz konkursu obowiązują "Aktualne Promocje" (3 opisowe gratisy) + Produkty Dnia + SP00016 lub 0206 (dokładane do każdego zamówienia) + gadżety firmowe + wysyłka za 5PLN.
Czy to jest mało? Czego jeszcze Wam brakuje? Zawsze można wszystko to uciąć i dostać dokładnie tyle ile się zamawiało.
Wydaje mi się że należy zmienić podejście do gratisów z myślenia "ile dostaję" na myślenie "co dostaję"
Tym bardziej że podobno "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda"

Ja zamawiając przez sklepy internetowe może 1 na 10 z firm da jakiś gratis. Branża pirotechniczna jest o tyle dziwna że każdy myśli że gratis się należy jak psu buda.



Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety przyspałem z zamówieniem ale jak tylko się troszkę ogarnę to zrobię kolejne zakupy

Ludzie nauczcie się przyjmować to co Wam się daje za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmować i koniecznie Doceniać, bo przyjąć każdy umie, ale docenić to już nie bardzo...
Powinniście dziękować nawet za jedną petardę dorzuconą gratis bo to jest kosz i inicjatywa własna sklepu, a TF daje naprawdę dużo gratisów i ładne firmowe gadżety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, rok temu dostałem ten wulkan przy zakupach za niewielką kwotę i spoko, co do konkursu to można zrobić trudniejszy i z lepszymi nagrodami :) W tym roku nie zamawiałem na TF ale zamawiałem w innych sklepach za sporą kasę 1-2k i nie dostałem nic :) Chodziło mi tylko o to, że jak wszedłem na stronę i zobaczyłem napis "Konkurs" to spodziewałem się czegoś ciekawszego :) mój komentarz nie miał być jakimś z typów "ale żal" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie popieram kolegę w 100%, dosyć że macie świetne ceny i dobre produkty to jeszcze narzekacie...

Dziękuję za tę wypowiedź bo powoli zacząłem wątpić w ... ludzi :(

Takie jeszcze 2 kwestie jak już opieramy się o sklepy.
Wysyłałem paczki zawsze najszybciej jak się dało ... do tego roku. Nie wątpiłem w uczciwość klientów i nie traktowałem nikogo jak oszusta bo sam nim nie jestem. Ciekaw jestem ile osób przyznało by się do tego że wybierając płatność przelewem (w moim sklepie)dostała paczkę wcześniej niż wpłaciła gotówkę ??? Wysyłałem paczki od razu i co ? I w tym roku nie dostałem płatności za parę paczek - w odpowiedzi otrzymałem informację że
- płatności dokonam później bo nie mam chwilowo pieniędzy lub że ... pieniądze przeznaczyłem na coś innego i teraz musi Pan poczekać :(
Koniec - nie ma wpłaty nie ma paczki. Klienci ustawili mnie DO PIONU!

A druga kwestia wracając do GRATISÓW.
W sklepie stoi karton do którego wrzuciłem drobiazgi z napisem UPOMINKI DLA KLIENTÓW.
Efekt: Wchodzi klient z dziećmi lub bez i potrafią wziąć 10 paczek zimnych ogni + ileś tam wulkanów + ileś tam paczek hukówek - BO PRZECIEŻ TO UPOMINEK I JAK KTOŚ NAPISAŁ ŻEBY SOBIE COŚ WYBRAĆ TO DLACZEGO NIE WZIĄĆ POŁOWY ?

Szczytem było to jak jeden z klientów (przyszło ich dwóch) wziął 6 paczek "kulek mocy". Temu drugiemu zrobiło się głupio i zapytał się swojego kompana
- Stary na co Ci tyle tych kulek
odpowiedź
- A bo wiesz jak są za darmo to wziąłem więcej to się dorzuci dzieciakom do prezentów a jeszcze idziemy do znajomych to i dla nich będzie - niech mają fajny gadżet ...

Ręce opadają ... przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale to jest właśnie typowa POLSKA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA



UWAGA. Od dnia dzisiejszego Bomby Cylindryczne i Kuliste 2" i 1,75" Są sprzedawane tylko i wyłącznie za okazaniem koncesji MSWiA lub pozwolenia z WITU.
Informacja oficjalna od sklepu www.taniefajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle wszystko zrozumiałem. Myślałem że inne promocje się kończą o wchodzi nowa nazwana konkursem.
Myślałem że po prostu chcecie zaoszczędzić i zrobić nas w "balona" Teraz już wszystko wiem. Nigdy sieni zawiodłem na Pana sklepie (no może raz że nie dostałem obiecanych prezentów) Chciałbym z całego serca przeprosić Pana Pawła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że zakazali obrotu 2" dla zwykłych osób bez koncesji.. Na pewno Taniefajerwerki wybiły się tymi szelkami, ja również kupiłbym kilka jeśli miałbym pieniądze, bo dość, że cena jest fajna to jeszcze efekty 2" <3

Taniefajerwerki cechują się sprawną obsługą co najważniejsze, oraz mają bardzo fajne promocje i coś w stylu "eventów", jak np. 13.11.11 gdzie przesyłka kosztować będzie tylko 5zł!!

Jak najbardziej polecam ten sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli można kupić jeszcze u Państwa QM lub 1.75 to proszę o kontakt.


Kolega parę postów wyżej chyba dość mocno odznaczył odpowiedź na Twoje pytanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję za tę wypowiedź bo powoli zacząłem wątpić w ... ludzi :(

Takie jeszcze 2 kwestie jak już opieramy się o sklepy.
Wysyłałem paczki zawsze najszybciej jak się dało ... do tego roku. Nie wątpiłem w uczciwość klientów i nie traktowałem nikogo jak oszusta bo sam nim nie jestem. Ciekaw jestem ile osób przyznało by się do tego że wybierając płatność przelewem (w moim sklepie)dostała paczkę wcześniej niż wpłaciła gotówkę ??? Wysyłałem paczki od razu i co ? I w tym roku nie dostałem płatności za parę paczek - w odpowiedzi otrzymałem informację że
- płatności dokonam później bo nie mam chwilowo pieniędzy lub że ... pieniądze przeznaczyłem na coś innego i teraz musi Pan poczekać :(
Koniec - nie ma wpłaty nie ma paczki. Klienci ustawili mnie DO PIONU!


Ja miałem taką sytuację w tamtym roku. Paczka od Pana Pawła została do mnie wysłana przed wpłatą kasy na konto. Kiedy poinformowałem, że zapłacę dopiero na drugi dzień nie było żadnego problemu, żadnych pretensji. Pieniądze wpłaciłem na konto na drugi dzień, 3 godziny później odbierałem paczkę od kuriera.

Z tych opowiadań... już mnie chyba nic nie zdziwi.


Największa strata teraz to, że nie będzie dostępu do szelek 1.75" i 2". Masakra.

Mam nadzieję Panie Pawle, że dogadamy się w końcu odnośnie tych TR1 Cyrcoblitze, które nie doszły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli można kupić jeszcze u Państwa QM lub 1.75 to proszę o kontakt.

Oczywiście że można, jeśli tylko posiadasz koncesję MSWiA albo pozwolenie z WITU, jeśli nie to możesz sobie kupić... moździerz.
I nie pisz głupot bo tylko komuś problemów narobisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sklepik Tanie Fajerwerki znalazłem dzięki temu forum jeszcze wtedy nie byłem zarejestrowany ;) Zrobiłem tam zakupy 2 razy, za pierwszym razem nie zdążyłem zrobić przelewu a paczka już była u mnie :D i tak mnie rozochociła, że postanowiłem powrócić do sklepu i zrobić drugie zakupy, które aktualizowałem co dzień bo zawsze coś nowego znalazłem :laugh: Nie wiem czy Pan Paweł miał bardziej upierdliwego klienta jednak zawsze służył pomocą i fachową profesjonalną poradą. W sklepie tym spotkałem się z miłą atmosferą oraz poważnym i profesjonalnym podejściem do klienta. Bardzo polecam sklep jak i zakupy w nim, gratisy przerosły moje oczekiwania.

Pozdrawiam i bardzo dziękuję Jacek P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to mój pierwszy post, witam wszystkich!

Ja cały mój stuff na sylwestra kupiłem u P. Pawła ( Demony Ognia ) i zagadzam się z przedmówcami. Człowiek bardzo konkretny, zawsze służy radą w wyborze fajerwerków i z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem z żołtodziobami takimi jak ja. Gratisy do zakupów porządne, przesyłka jeden dzień i to w okresie przedświątecznym ( tylko kurier trochę cherlawy bo nie chciał wnieść paczki do windy. Podobno może wnosić tylko do 60kg. a powyżej to już trzeba samemu :-) ) Towar zapakowany i oznaczony IDEALNIE. Na pewno za rok też będę robił tam zakupy. Pozdrowienia dla P. Pawła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy Forumowicze ...


Nastał czas aby ... ZROBIĆ w końcu jakąś PROMOCJĘ

:laugh:



Od dziś do wyczerpania kodów (jest ich 20) na cały asortyment w sklepie - prócz ASG i akcesoriów pokazowych otrzymacie

20% zniżki od ceny na stronie



Tajny kod przy składaniu zamówienia to SSJR2012 - czyli... Strzel Sobie Jeszcze Raz 2012.

Zapraszam na zakupy :)
Jeżeli akcja spotka się z większym odzewem to przewiduję następne ;)
Pozdrawiam Xender

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim tempie moich zamówień prędzej to ktoś w domu mnie strzeli niż ja sobie, no ale przy takiej promocji sobie tego nie odmówię. Mając P5420 po 88PLN to aż grzech nie kupić.

Tak więc jest juz jeden kupon mniej :D


Zamówienie odbiorę osobiście, w ferie.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...