Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

taniefajerwerki.pl

hmm. Dosyć interesujący sklep. Bardzo duży wybór i ceny też nie są strasznie wysokie 😁

przesyłki:

1. Przy zakupie fajerwerków za kwotę powyżej 300 PLN dostawa wynosi 0 PLN

2. Przy zakupie fajerwerków za kwotę poniżej 300 PLN dostawa wynosi 30 PLN
-------------
Co o tym sklepie sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzisiaj w tym sklepie zrobiłem zakupy osobiście. To co jest oferowane na stronie, jest także dostępne na miejscu. Obsługujący Pan Paweł jest naprawdę w porządku i opowiada ciekawe rzeczy :smile:
W sklepie znajdziemy głównie artykuły SP, ale nie brakuje także Tropica. Jeśli chodzi o ceny, to nie są one jakieś porażająco wysokie. Sklepik na razie jest mały, ale można zaopatrzyć się w naprawdę porządne i konkretne rzeczy.
Dostałem także małe gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam
To ja może troszeczkę sprostuję :cisza: Generalnie to sprzedaję głównie produkty TROPIC`a a Super Power`a wprowadziłem dopiero w tym roku (zobaczymy co będzie).
Jak kogoś interesuje cokolwiek z w/w firm zapraszam na PW - pogadamy :wink: A to że akurat SP żucił się bardziej w oczy to kwestia ... ustawienia produktów w sklepie. :cool:
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Szanowni Forumowicze
W związku ze zbliżającym się "gorącym" okresem ;) Chciałbym serdecznie zaprosić do odwiedzania mojego sklepu w nowej odsłonie.
Zmieniło się BARDZO DUŻO !

Udało mi się uzyskać autoryzację firmy Super Power a co za tym idzie CENY SĄ NIŻSZE :)

Wysyłka kurierem
- Przy wpłacie 20 PLN (niezależnie od wielkości zamówienia)
- Opcja za pobraniem 30 PLN (niezależnie od wielkości zamówienia)

Niedługo pirotechnika firmy Tropic w cenie importera ! - info dla Bartka ;)

Oczywiście dla forumowiczów ceny hurtowe SP ;) Proszę pytać.
Zapraszam zatem do odwiedzin taniefajerwerki.pl
Xender (Paweł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenia po wejściu na stronkę:
- przejrzystość
- dobrana kolorystyka
- okrągłe ceny
- wydzielony dział dla przecenionych produktów

Ładnie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia po wejściu na stronę są równie pozytywne jak mantisa. Sklep prezentuje się na prawdę dobrze i to pod względem wizualnym jak i funkcjonalności. Dodatkowo cieszy fakt możliwości zakupu po cenach hurtowych na hasło "forumfajerwerki.pl" Panowie z www.fajerwerki.intelishop.pl mają u mnie duży plus za chęć współpracy. Na koniec jedno pytanie czy są jakieś ograniczenia przy kupowaniu wg. cennika hurtowego, czy wystarczy być użytkownikiem Forum?

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sklepik niczego sobie :D Tak jak Fps dużym plusem uważam za chęć współpracy z forum. Sklep zauważyłem dopiero teraz i poważnie zastanawiam się nad zrobieniem tam małych zakupów :) Chciałem się tylko zapytać o te ceny hurtowe SP. Jest może jakiś cennik na którym można się opierać? Chciałbym sprawdzić ile wyniosło by moje zamówienie właśnie po tych cenach bo nie wiem ile mogę kupić nie znając tych cen ponieważ mam bardzo ograniczony budżet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo
Miło mi że nastąpił tak szybki i ... pozytywny odzew na moją wiadomość na forum. Dziękuję za wyrażenie opinii na temat designu i przejrzystości strony. Napiszę tylko 3 słowa o sobie, osobom które mnie jeszcze nie znają (bo trochę forumowiczów robi już u mnie zakupy) a więc ...
Prowadzę z żoną małą firmę - nie jestem ogromnym sklepem (ani nie stwarzam wrażenia że taki jestem). Znajomi nazywają mój punkt "mikro sklepikiem" - bo taki w rzeczywistości jest :)Klienci są zadowoleni i myślę że tak zostanie.
A teraz ceny.
Ceny hurtowe ( tzn. na półce u importera ) są o 2 do 9 PLN niższe niż u mnie w sklepie (i na stronie).
Z racji ustaleń powiem tylko że dla forumowiczów będzie zniżka (procentowa) ale ... to już na PRV i proszę o to żeby nie upubliczniać tego na forum. Prośbę motywuję tym że osoby postronne czytając posty będą powoływać się na informacje i ... i to tylko tyle :)
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam jeszcze raz na stronę oraz do kontaktowania się na e-mail lub telefonicznie.
Xender (Paweł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Drodzy forumowicze polecam z całą odpowiedzialnością sklep www.taniefajerwerki.pl. Miałem niejednokrotną okazje dokonywać zakupów u Pana Pawła i co mogę powiedzieć to:

-po pierwsze asortyment oferowany jest naprawdę godny swej ceny, a ceny jak widać nie są wyżyłowane,
-po drugie,zamawiany przezemnie towar dociera po dwóch dniach od złożonego zamówienia - dla mnie osobiście był to pozytywny szok:)
-po trzecie doskonały kontakt z Panem Pawłem (telefon,e-mail), który za każdym razem służy swoją pomocą i dobrymi radami,
-po czwarte rozmowa z Panem Pawłem to czysta przyjemniść, pełna kultura i fenomenalne podejście do klienta

Co tu duzo pisać , po kilkurazowych zakupach i wielokrotnych rozmowach jakie przeprowadziłem stwierdzam ,że właściciel tego sklepu jest własciwą osobą na właściwym miejscu. !00% profesjonalizmu dla Pana Pawła i 100% satysfakcji klienta czyli mojej osoby.

Pozdrawiam (Sławek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też robiłem zakupy wysyłkowe u Pana Pawła i wszystko ok.super ceny i przy dużych zakupach gratisy!

Raz się pomyliłem i wszedłem na stronę www.taniefajerwerki.com a nie pl
zadzwoniłem a tam kolo który chyba nie bardzo wiedział co to fajerwerki na początku myślałem ze to właśnie pan Paweł
ale okazało sie ze to zupełni inny sklep, nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy/koleżanki

Chciałbym poruszyć pewną kwestię. powiem szczerze, że przeglądałem wiele for internetowych , w celu znalezienia mi potrzebnych informacji. Forum www.forumfajerwerki.pl uznawałem za jedno z najbardziej przejrzystych, konkretnych, które gromadzi ludzi z pasją. Tych którzy kozystają z fajerwerek rzadziej lub częściej , tych którzy zajmują się tą dziedziną zarobkowo lub od święta. Miło było widzieć na tym forum tzw. zdrową konkuręcję w handlu fajerwerkami dla naszej wspólnej radosci , bez oszczerstw i obrzucania kogokolwiek błotemi, podkładania świń by pozyskać klienta. Niestety jak się okazuje i na tym forum co niektórzy nie potrafią wspólnie rozwijać pasji lecz dążą po trupach do celu nie widząc w innych-konkurencji partnera lecz wroga. Na forum jestem od niedawna , wcześniej byłem tu tylko gościem ,a zarejestrowałem się by móc wymieniac sie swymi poglądami opiniami, dosiegnąć jezyka w sprawach mnie nurujących. Do dnia dzisiejszego sądziłem, ze właśnie od tego jest forum lecz jak się okazuje to forum to swoiste grono monopolistów, którzy kiedy pojawi się nowy sklep zrobią wszystko by go bezpodstawnie oskarżyć. Z góry przepraszam za tak ostre słowa lecz jak tu zrozumieć fakt, że w dniu dzisiejszym otrzymałem przykrą wiadomość od właściciela sklepu www.taniefajerwerki.pl Pana Pawła, iż został oskarżony o autorelamę swojej firmy w postaci zakładania przez Jego osobą fikcyjnych kont i wystawianiu pozytywnych opinii/pstów na temat swojej działalnosci. Moze zastanawiacie się dlaczego tak się obruszyłem? Dlatego, ze dotyczy to mnie bo jednym z postów o który jest oskarżany Pan Paweł jest moim postem to po pierwsze, po drugie nigdy nie wiadomo czy ktokolwiek z nas nie zachce w przyszłosci otworzyć swoiego sklepu i co pozwolimy sobie na tego typu traktowanie? Drodzy Administratorzy prosiłbym jesli Wasze progi nie są za wysokie o wyjaśnienie tej kwestii i jesli macie na tyle honoru o wyprostowanie tej sprawy i uchylenie czoła w kierunku tych , którym to się należy. Sądziłem, że w dobie dzisiejszej technologii bezproblemowo mozna sprawdzić ip. komputera z jakiej miejscowości wysłany został post, zanim oskarży się kogokolwiek i zastrasza wykłuczeniem z forum.

Z wyrazami głebokiego szacunku

Sławek z Gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławku!

Mógłbym prosić na PW o nicki osób, które wysuwają takie oskarżenia?

Wystawianie opinii na forum jest czymś absolutnie naturalnym, dlatego tym bardziej dziwi mnie postawa osób, które oskarżają o autoreklamę.

Niestety, w polskim społeczeństwie "jak coś jest dobre to musi być oszukane i być dziełem szatana".

Porozmawiam osobiście z osobami, które zarzucały cokolwiek Panu, tylko jak wspomniałem: proszę o nicki na PW.

Na pewno nie zostawię tak tej sprawy i osoby odpowiedzialne za zaistniały chaos wyciągną z tego konsekwencje.

W każdej społeczności znajdzie się ktoś, dopatrujący się wszędzie spisków, dlatego proszę się nie zrażać do całego forum.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Paweł został oskarżony o autoreklamę (również przeze mnie) Ale po rozmowie telefonicznej GWARANTUJE, że są to opinie klientów których Paweł prosił o wystawienie komentarza o sklepie na forum.Ja w pryszłym tygodniu robię zakupy w tym sklepie a więc wystawie także swoją opinie.Jak do tej pory bardzo polecam sklep, Paweł poświęca każdemu dużo czasu aby dograć lub wytłumaczyć każdy szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się bardzo i darzę ogromnym szacunkiem ludzi takich jak "kameleon", którzy potrafią sie przyznać do błędneej jak sam pisze oceny Pana Pawła z www.taniefajerwerki.pl. Wiec temat uważam za zamkniety:)Życze wszystkim nam by ponowne zamieszanie nie pojawiły sie ponownie , choć mylić się jest rzeczą ludzką -najważniejsze jest to ,że są tu bardzo kulturalni i poważni ludzie umiejący przyznac się do błędu.

Pozdrawiam serdecznie
Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie bądźmy dziecinni... jakieś podejrzenia, oskarżenia... po co to wszystko? Nie znacie człowieka, a wyjeżdżacie do niego z bezpodstawnymi oskarżeniami.
Paweł za bardzo ceni swój sklep, by mógł posunąć się do stworzenia autoreklamy pod nickami nowych użytkowników.
A zresztą kolegę o nicku januszocp znam z forum związanym ze sklepem Pawła i oni też się bardzo dobrze znają. A o pewnym kliencie z Gdańska Paweł opowiadał mi niedawno, więc kolega Gdańszczanin to zapewne ten klient.
Dobrze, że ta sprawa została nagłośniona, bo jeśli chcemy, by to forum było postrzegane poważnie, to takie sytuacje nie powinny się zdarzać. A jeśli już ktoś chce kogoś o coś oskarżać, to niech ma przynajmniej 100% pewności.
Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze tu gruba awantura, a ja myślałem ze to fajne forum jest!
Ja Pana Pawła nigdy na oczy nie widziałem ale z rozmów tel. wywnioskowałem ze to równy koleś i raczej by sie tak chamsko nie zachował! Ja o forum dowiedziałem się od Pana Pawła ale nawet nie powiedział ze tu wątek na temat jego sklepu jest!
Ale widzę ze się wszystko wyjaśniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja Pawła znam już trochę czasu i o tego typu rzeczy bym absolutnie go nie podejrzewał, tym bardziej ludzi którzy wypowiadają się w tym wątku znam albo z opowieści Pawła albo z innych forów. Więc dajcie spokój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sprawa jest przecież zakończona, więc po co znowuż tworzyć atmosferę afery ;) ?

Kilku (na forum jest ponad 1500 userów, może się zdarzyć) baranków pośpieszyło się z wypowiedziami, przeprosiło, więc (tym bardziej, że Paweł też uważa sprawę za zamkniętą) nie ma co już tego tematu roztrząsać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

velibrum, tylko ze to nie pierwszy raz taka sprawa, dlatego ją poruszyłem jak już uznaliście ją za zamkniętą.
A co ma ci Paweł powiedzieć ze się gniewa, proszę cię!
Teraz to i dla mnie sprawa zamknięta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Ostatnio zamówiłem w tym sklepie, a raczej bezpośrednio u Pawła paczkę. Świetny kontakt, miła obsługa, bardzo fajny prezent :D
Myślę że nie raz jeszcze kupię w sklepie taniefajerwerki.pl jakąś pakę :D Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...