Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Piotrek007 napisał:

Chociaż by fireball xxl. Gdzie mozna bylo kupic za ok 100zl a cena normalna to ok 130zl. A u nich 173zl. Sztucznie pompowane ceny. I jeszcze by duzo wymieniac odnośnie cen

Zamawiałem dziś u nich fireballa xxl i kosztował 139 zł a nie 173 a chwyt przekreślonej wyższej ceny stosują prawie wszędzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie ceny są z cenników hurtowych importerów no ale widać niektórzy wiedzą więcej i lepiej :) To, że jakiś sklep sprzedaje produkty po niższej cenie może oznaczać fakt, że widocznie miał jeszcze jakieś zapasy z poprzedniego roku przed podniesieniem cen u importerów... Poza tym tak jak pirowariat zauważył kupujesz za 139 a nie 173 no chyba, że jak dodajesz do koszyka produkt to masz cenę 173 to faktycznie coś się musiało popsuć :)

Dla osób zainteresowanych na fb konkurs i do wygrania 3 bony na zakupy w sklepie każdy po 150 PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arturo napisał:

Praktycznie wszystkie ceny są z cenników hurtowych importerów no ale widać niektórzy wiedzą więcej i lepiej :) To, że jakiś sklep sprzedaje produkty po niższej cenie może oznaczać fakt, że widocznie miał jeszcze jakieś zapasy z poprzedniego roku przed podniesieniem cen u importerów... Poza tym tak jak pirowariat zauważył kupujesz za 139 a nie 173 no chyba, że jak dodajesz do koszyka produkt to masz cenę 173 to faktycznie coś się musiało popsuć :)

Dla osób zainteresowanych na fb konkurs i do wygrania 3 bony na zakupy w sklepie każdy po 150 PL

 

Arturo chyba czegoś nie zrozumiałeś. Normalna cena fireball xxl to 138 - tak w sklepach stoi w większości. Po twoim toku rozumowania wychodzi ze wszystkie sklepy maja zapasy a Wy jako jedyni towar na bieżąco macie. Pokaz mi kilka sklepow gdzie fireball kosztuje bez promocji 173 zl. Po obniżkach i promocjach możesz go wyrwac za 100zl.. a gdzie tu mowa o 173 regularnej ceny.wiec te 20% znizki ceny u Was to normalna cena bez promocji u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę problemy z czytaniem i zrozumieniem... cena wyjściowa to 138 i po takiej kupujesz więc nie rozumiem problemu? dodatkowo wybierasz gratisy za 11% czyli kupując za 1000zł wybierasz gratisy za 110zł nie rozumiem porównywania cen "przekreślonych", bo po tej cenie nie kupujesz...

Na chwile obecną to robicie tylko szum gadając, że jest drogo... i sugerując się ceną przekreśloną która nie jest ceną wyjściową...

Naprawdę jak macie problem z matematyką to nie piszcie już nic więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arturo napisał:

Widzę problemy z czytaniem i zrozumieniem... cena wyjściowa to 138 i po takiej kupujesz więc nie rozumiem problemu? dodatkowo wybierasz gratisy za 11% czyli kupując za 1000zł wybierasz gratisy za 110zł nie rozumiem porównywania cen "przekreślonych", bo po tej cenie nie kupujesz...

Na chwile obecną to robicie tylko szum gadając, że jest drogo... i sugerując się ceną przekreśloną która nie jest ceną wyjściową...

Naprawdę jak macie problem z matematyką to nie piszcie już nic więcej...

To po co przekreślone ceny? niby "promocja" ? 

Jak Gerlach napisał drogo i tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie drogo to tam jest poza sezonem, w sezonie maja normalne ceny jak inne sklep? A czemu orzekreslone ceny? No ludzie przecież to oczywiste że chwyt marketingowy dla Januszy, robicie z tego gówno burze straszną ? 

Nie jestem ani udziałowcem tego sklepu, ani nie dostaje z tego nic ze tak napisałem jakbyście już podejrzewali ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem poruszyć temat ostatnio organizowanego (chcę aby użytkownicy forumfajerwerki.pl się o tym dowiedzieli) konkursu przez sklep taniefajerwerki.pl na facebooku, sklep w ogóle nie przestrzegał regulaminu przez siebie stworzonego. Miały wygrać 3 osoby zgodnie z regulaminem, które uzyskają największa liczbę lajków (nie było w regulaminie określone w jaki sposób). Sklep pousuwał niektóre komentarze pod postem konkursowym, a przy wyborze zwycięzców postanowił nagrodzić jedną osobę z największą ilością lajków (lajki ukryte, innym pousuwał posty), a pozostałe dwie wybrali sami bez względu na lajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Ja napisałem wierszyk dla beki, nie liczyłem na żadne nagrody, czysta zabawa. 

A mój komentarz też wcielo ?

Sklep "oszukuje" na swojej stronie to jak na tego w konkursie nie robić? ? 

Dno i kilometr mułu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem u nich ponad tydzień temu fajerwerki i nie mam żadnych zastrzeżeń. Paczka przyszła na 2 dzień dobrze zapakowana i z gratisem który wybrałem a cene na stronie każdy widzi jaka jest więc kupuje lub nie, jak z tymi innymi promocjami czy tam konkursami nie wiem bo się w to nie bawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zamówiłem w niedzielę zestaw dso kometa Pentagon z wybranym gratisem, dodam że przed zakupem w niedzielę zadzwoniłem do pracownika który w ten niedzielny wieczór oddzwonil i udzielił odpowiedzi na moje pytania! . Dzisiaj paczka przyjechała, bardzo dobrze zapakowana, fajerwerki w bardzo dobrym stanie, cena była naorawde konkurencyjna a do tego gratis, który normalnie w sklepie kosztuje 80zl. W tamtym roku również robiłem u nich zakupy ale mniejsze. Nie wiem czemu tyle ludzi tu na nich psioczy.. Bardzo polecam ten sklep. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Bardzo polecam ten sklep. Zamawiałem dwukrotnie niedawno i jestem bardzo zadowolony, świetny kontakt ze sklepem, paczka super zapakowana a produkty w świetnym stanie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na taniefajerwerki.pl

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...