Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep godny polecenia ;) Paczka solidnie zapakowana i szybko dostarczona, również znalazły się gratisy :biggrin:

Było to niepierwsze i na pewno nieostatnie zamówienie w tym sklepie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny_spadaja.jpg


Ceny spadają JAKOŚĆ ZOSTAŁA

Sprawdź zawartość kategorii "- SUPER CENA -"

Promocja trwa od 09.11.2016 do 13.11.2016 22:00

Zachęcamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni Klienci,

Już dziś zaczynamy odliczanie do sylwestra! Nie czekaj już dziś zamów!
DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DOKŁADAMY, W PREZENCIE, PRODUKTY ZA 25% WARTOŚCI ZAMÓWIENIA (BEZ KOSZTÓW WYSYŁKI)
Promocja trwa od 23.11.2016 do 18.12.2016 do godziny 24:00
Zachęcamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji!
Tabela wartości produktów gratisowych
23.11 - 27.11 25%
28.11 - 4.12 20%
5.12 - 11.12 15%
12.12 - 18.12 10%

Szczegóły na www.taniefajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie podane jest, że [...] Nie chcemy ograniczać Twojego wyboru do konkretnych produktów, sam decydujesz co chcesz otrzymać! Abyś nie musiał się męczyć z liczeniem wartości gratisów stworzyliśmy specjalny system który pokazuje w koszyku kwotę za którą możesz wybrać gratisy! [...}

 

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj sklep przeglądało bardzo dużo ludzi... w szczycie było to 3000online... więc w związku z ogromnym zainteresowaniem serwery CDN odpowiadające za style strony i grafikę mogły być chwilowo przeciążone.

 

Panowie z TanieFajerweki.pl coś wam strona szwankuje ;D Proszę o naprawe ;) Pozdrawiam

 

SCREEN http://prntscr.com/dgohco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sklep przeglądało bardzo dużo ludzi... w szczycie było to 3000online... więc w związku z ogromnym zainteresowaniem serwery CDN odpowiadające za style strony i grafikę mogły być chwilowo przeciążone.

 

Nadal są chwilowo przeciążone hehe, macie popyt ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witamy wszystkich w Nowym Roku :)

Już od 11.01.2017 wznawiamy działanie sklepu i od razu rozpoczynamy od MEGA WYPRZEDAŻY rocznika 2016!

Akcja MIKROCENY 2017 trwa od 11.01.2017 do wyczerpania zapasów.



Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep warty polecenia, wiele ciekawych akcji promocyjnych,najlepsza szata graficzna i przejrzystość produktów ze wszystkich sklepów. Na akcji "nocnymarek" i wyprzedaży w nowym roku można było zakupić wiele produktów w niskich cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tegoroczny 1 kwietnia nie będzie zwyczajnym Prima Aprilis!
Dokładnie 1 kwietnia 2017 TanieFajerwerki obchodzą 10 urodziny!

Zapraszamy wszystkich klientów do Świętowania razem z nami oraz do śledzenia promocji i konkursów które odbędą się tego dnia.

123.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na firmowym fb (https://www.facebook.com/taniefajerwerkipl/).

 

Link do konkursu https://www.facebook.com/taniefajerwerkipl/photos/a.367792519957627.81943.237468182990062/1421848384552030/?type=3

 

Dodatkowo dziś do każdego zamówienia dokładamy, w prezencie, produkty za 25% wartości zamówienia (bez kosztów wysyłki)

Szczegóły promocji https://taniefajerwerki.pl/pl/n/85

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sklep najlepszy z jakiego zamawiałem Fajerwerki:) wszystko w dobrej cenie, duży wybór . Paczka przyjechała w 2 dni ;) w dodatku gdy okazało się ,że nie ma na stanie jednej rzeczy Pan Paweł zadzwonił i przeprosił i powiedział ,że dostane gratis torbe petard , wiadomo takie rzeczy się zdarzają :) Otwieram paczkę w kopercie 4 zł (wartość rzeczy której nie było) Bardzo się zdziwiłem co do podejścia do klienta :) BARDZO DOBRY I TANI SKLEP polecam śmiało wszystkim :) A obsłudze sklepu życzę wszystkiego dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pierdu Pierdu :) Jeszcze w listopadzie chwalili się że konkurencja nie ma szans a teraz zrobili taką wyprzedaż że konkurencja bije ich na głowę z cenami. Słabiutko, słabiutko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość

Ten sklep może nie należy do moich ulubionych, bo te ich promocje na stronie są mocno fejkowe. Dodatkowo sklep w dużej mierze ogranicza się do producenta Piromax (wiadomo, udziały właściciela) ale chciałbym ich pochwalić za jedną rzecz. 

W czarny piątek zamówiłem u nich kilka produktów, których nie było w innych sklepach. Wiem, że przepłacilem ALE sklep dorzucił mi sporo gratisów, o których istnieniu nawet nie wiedziałem ? 

Za to duży plus bo nie jestem jakąś "gwiazda youtube" a oni zawsze dostają dużo "gratisów" ?

No ale reklama dźwignią handlu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.12.2018 o 19:28, FANATYK napisał:

No tak. Ceny podniesione o 20 procent a w gratisie dają 16 ?

Które ceny masz podniesione o 20%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Arturo napisał:

Które ceny masz podniesione o 20%?

Chociaż by fireball xxl. Gdzie mozna bylo kupic za ok 100zl a cena normalna to ok 130zl. A u nich 173zl. Sztucznie pompowane ceny. I jeszcze by duzo wymieniac odnośnie cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
1 godzinę temu, Arturo napisał:

Które ceny masz podniesione o 20%?

Ja wiem, że na dzieci słowo RABAT albo PROMOCJA działa jak lep na muchy... 

Ale tutaj nie każdy jest dzieckiem. 

Przykład pierwszy lepszy z brzegu... W normalnych sklepach średnia cena wyrzutni Titan bez promocji to około 160zl.

A wy robicie niby-promocje z 210 na 168zl. To fajny macie sklep jak dopiero po "mega promocji" dorównujecie normalnym sklepom bez promocji. 

Jak przecenicie ze 160 na 120 to wtedy pogadamy o prawdziwości waszych promocji. 

Póki co to zwykła, marna manipulacja cenowa a raczej cyfrowa. 

 

Złożyłem u was zamówienie w czarny piątek. Ale złożyłem je z pełną świadomością, że manipulujecie cenami. 

Po prostu jako jedyni mieliście produkt na którym mi zależało. 

 

Jak chcecie się tutaj reklamować w taki słaby sposób to może stały rabat dla tego forum, np 30%? 

Ja bym zmienił o was zdanie ?

 

 

Ps. Trochę wstyd, że macie taki dobry układ z firmą Piromax a oferujecie ich produkty znacznie drożej niż konkurencja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...