Skocz do zawartości

taniefajerwerki.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Spore podwyzki były PRZED rozpoczęciem promocji, wszystko skalkulowane także ja bym się nie podniecał.

 

Pokaż mi ceny których produktów zostały podniesione oraz dołącz do nich starą ceną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Song naprzykład był za 100 a teraz jest za 120

 

 

Danielo wiesz po ile song np. rok temu kosztował? 90 zł a teraz 120. To normalne że podnoszą ceny nie?

 

Jak umiesz liczyć to policz sobie ile rabatu ma inny sklep a Tf. Masz 3/4 sklepy pospisuj sobie ceny i porównaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu że ta promocja wcale nie wynosi 90%

 

YHW100 - przed około 290zł po 320zł

TXB809 - przed około 320zł po 355zł

YHW902 - przed około 320-330zł po 360zł

 

To produkty które przegladałem przed sylwestrem i których ceny orientacyjnie pamietam.

Nowej dostawy nie mieli więc winą importera obarczyć za to nie można.

 

I chodzi o sam fakt.

Bo powiedzmy na dwóch sztukach songa wychodzi sie na plus +20zł w porównaniu do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu że ta promocja wcale nie wynosi 90%

 

Rozumiem, że matematyka nie jest Twoją dobrą stroną ale proszę nie wprowadzaj innych w błąd :)

 

Dlaczego promocja nie wynosi 90%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja zyczy sobie za songa kupujac 2 sztuki daje to nam 154zł.

U was sztuka kosztuje 122zł. + 90% rabatu czyli za 109zł gratis. Chcąć 2x song musze dopłacić 13zł ponieważ rabat + koszt kostki daje nam 231zł.

Czyli różnica jaka jest pomiedzy konkurencją a wami wynosi ?

 

154zł - 135zł daje 19zł róznicy. Więc czy jest to 90% ?

Gdybyście nie podnieśli cen to wszystko okej. Ale nie w takim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj do koszyka P7545 Moskwa koszt 129PLN

 

Dodaj jako gratis np P7546 Tunis (brakująca kwota 11,90 trzeba dopłacić)

Suma zamówienia 140,90

 

Koszt jednej wyrzutni 70,45PLN

 

Koszt zamówienia tych samych produktów na bf :150,81

 

 

Na fm nie ma moskwy więc nie ma jak porównać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi jeden song za 122zł a drugi za 13zł = 135zł za dwa więc cena bardzo dobra.

 

 

EDIT fira do sQubianca // Co daje 67,5PLN za 1szt Songa, jesli znajdziesz taniej to daj link do sklepu w którym on jest w niższej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ale np. mi nie potrzeba dwóch tylko jednego i wtedy już się robi słabo, dlatego jednym będzie się opłacało bardziej zrobić zakupy na tf innym na bf a jeszcze innym na fm, zależnie jakimi produktami kto jest zainteresowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest że nie każdemu można dogodzić ale miło mi że wyprzedaż cieszy się taką polularnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj zamówienie. Wszystko co miało być jest, dodatkowo bardzo szybka realizacja. Świetna obsługa! Nieraz zdarzało mi się pisać ok. 22 i na GG zawsze otrzymałem odpowiedź. Żadnych dodatkowych gratisów oprócz tych 90% nie dostałem, ale to chyba oczywiste. Reasumując, POLECAM W 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Arturo :)' timestamp='1389439198' post='118757]

Szanowni Państwo

Nastał czas na Mega wyprzedaż!!

 

DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DOKŁADANY 90% SUMY ZAMÓWIENIA GRATIS!!

Przykład: kupujesz za 100PLN, a dodatkowo wybierasz produkty gratisowe za 90PLN

Czyli otrzymujesz zamówienie o wartości 190PLN za jedyne 100PLN!

 

Abyś nie musiał się męczyć z liczeniem wartości gratisów stworzyliśmy specjalny system który pokazuje w koszyku kwotę za którą możesz wybrać gratisy!

 

Wystarczy kliknąć przycisk "Dodaj produkt jako gratis" a w koszyku pojawi się nowa tabelka z listą gratisów jakie wybrałeś!

 

Jednocześnie asortyment sklepu w czasie trwania wyprzedaży będzie nieustannie zwiększany.

 

Wyprzedaż trwa do 29 stycznia 2014 roku (23:59:59) lub do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia wyprzedaży bez podania przyczyny.

 

Info ze strony sklepu :)/>

 

 

 

 

 

 

Jakos nie widze zeby asortymęt był zwiekszany :P juz od paru dni nic nie zostało dodane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Właśnie zrobiłem zakupy w tym sklepie. Ceny niskie, szybka wysyłka. Przy zamówieniu powyżej 300 zł dostałem gratisy w postaci fontanny i całej paczki dodatkowych petard. Polecam sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich

Serdecznie zapraszam do odwiedzin sklepu. Już od dziś nowości z oferty PIROMAX.

I najważniejsze ! Dojechały długo oczekiwane przez wszystkich dymy

PXM60 - Granat dymny o bardzo dużym zadymieniu i gęstym dymie idealny do gier terenowych czy pozoracji pola walki.

PXM30 - To nowe na na Polskim rynku flary dymne. Duże gęste zadymienie. Intensywne kolory. Idealny do gier terenowych i na oprawy meczów. Każdy produkt pakowany w oddzielną folię. Kolory BIAŁY, CZERWONY, ZIELONY

Pozdrawiam Xender

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Szanowni Klienci,

 

Już dziś zaczynamy przedsylwestrowe szaleństwo gratisów!

 

DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DOKŁADAMY, W PREZENCIE, PRODUKTY ZA 18% WARTOŚCI ZAMÓWIENIA (BEZ KOSZTÓW WYSYŁKI)

 

Nie chcemy ograniczać Twojego wyboru do konkretnych produktów, sam decydujesz co chcesz otrzymać!

 

 

Abyś nie musiał się męczyć z liczeniem wartości gratisów stworzyliśmy specjalny system który pokazuje w koszyku kwotę za którą możesz wybrać gratisy!

 

 

Promocja trwa od 17.11.2014 do 30.11.2014 do godziny 24:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...