Skocz do zawartości

Niezwykła moc małych cyrkoblitzów


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne spotkaliście się z czymś takim . Są to takie ''walce" , które same wyrzucają się w powietrze i potężnie eksplodują . Raz położyłem na desce Flying Pedro i niechcąco przewróciłem , taki wybuch , że można było zawału dostać . Następnie po prawidłowym użyciu zobaczyłem piękny duży kolorowy efekt . Taki Pedro kosztuje 3 zł . w hurtownii na sylwesra kupiłem 6 za 9 zł . Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najczesciej spotykane jako fioletowe lub czarne walce firmy Hestii, sa dosc niebzpieczne poniewaz nie posiadaja statecznikow nalezy odpalac je na betonie gdyz inaczej moga poleciec gdzie neichcemy - dobrze pamietam historie typu samochod czy okno klatki shcodowej :lol:

Jesl ichodzi o efekt to jest poprostu super - moim zdaniem zadna takiej wielkosci rakieta nie dorownoje jej hukiem oraz efektom - palmy sa naprawde duze i glosne. Czesto w wiekszych cyrkoblicach mozemy spotkac tzw. cracling czyli efekt trzeszczacej chmury - moj ulubiony. POpularne sa takze chryzantemy i roznokolorowe palmy z gwiazdkami.

Co do cen to male chodza srednio po 1-1,5zl za szt a duze od 2 do 4 zl za sztuke w zaleznosci od efektow i firmy. Najdrozsze sa Hestie jak wiadomo. Paczke cyrkoblic fioletowych najlepiej nabyc w hurtowaniach badz na rynku - zapewne mi nie uwierzycie ale w zeszlym roku zakupilem cala paczke czyli 6szt malych cyrkoblic za 5zl! i wcale nie byly zle ani przestarzale. Wsyztsko elegancko i napewno sie neizawiodlem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tesh kocham Cirkoblitze :) rok temu specjalnie pojechalem do hurtowni zeby kupic 4 takie male za 1,50 zl. efekty byly nawet nawet tylko troszke nisko lecialy ( jakies 6 m do gory ), ale raczej polecam zainwestowac w wieksze cirkoblitze :P przy nich jest andrenalinka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja tez uwielbiam cyrkoblize 8)

pamietak kiedys, gdy pierwszy raz kupilem go, najpierw durzy wybuch na dole a potem leci pionowo do gory wybuch i palemka :mrgreen:

ale dotej pory nimoge na takie zirkobliza trafic, sa tylko wirujace
moze ktos wie jakie to sa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem takie keidys racja1 taka troche dluzsza od normalnej z chinskimi napsiami bodajze czerwona, mialem to tylko arz :| Wybucha najpierw na ziemi, potem wiruje w gore i daje piekna plame - kupilem na jakims rynku na przymorzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cyrkoblize są świetne
W sobote kupiłem tylko dwie po 2 zł myslałem że to jakieś byle co a leciały na 20m i jeszcze sie pieknie rozpryskiwały z wielkim hukiem
Polecam!!!
Moim zaniem najlepsze są tropica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie circoblitze są spoko moze tu zabrzmi śmiesznie ale wole circoblitze niz rakiety średnie [?] przy circoblitzach lepsza zabawa fajny efekt i to takie moje ulubione [wwwwwwwwwwwwwww] czyli jak leci w gore 1 wada to taka ze trzeba postawic na protej powierzchni lekko sie przechyli i leci nie w ta strone 8)
Na stronie firmowej HESTIA www.fajerwerki.pl napiszę co mnie zdziwiło otóż:

Cricoblitz duży
Wylatuje na wysokość ok.30 m
Bardzo duży pióropusz
Ilosć szt w opakowaniu: 6
Ilość opakowań w kartonie: 50

Cricoblitz średni
Wylatuje na wysokość ok.25 m
Duży pióropusz z crakingiem
Ilosć szt w opakowaniu: 6
Ilość opakowań w kartonie: 50

Cricoblitz mały
Wylatuje na wysokość ok.22 m
Pióropusz tysiąca iskier z crackingiem
Ilosć szt w opakowaniu: 12
Ilość opakowań w kartonie: 50

Niewiem mi się wydaje że duży circoblitz też ma efekt z crackingiem :?: :?: :?:
Napiszcie czy ma duży circoblitz efekt z carckingiem bo bez crackinga to niema circoblitza :wink::wink::wink::wink: plz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrkoblitz mały z hestii NIE MA craclingu i 1000 iskier tylko tak kilka ich ma . Mimo wszystko jest bardzo dobry . W średnim też nie ma craclingu . Przekonałem się tego bo kupiłem sobie no odpuście w zeszłym miesiący w sąsiadniej parafi . Hm... dużego to nie widziałem jeszcze . Powiem ci , że importerzy prawie co rok zmieniają efekty w fajerwerkach . A ta strona z Hesti nie była aktualizowana od przynajmniej 3 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mantis :) :mrgreen:

[ Dodano: 2004-12-07, 17:20 ]
Ejj noto macie adres do Rzeszowa co sprzedają hurtowo fajerwerki JORGE??
Z tego co slysze to HESTIA taka o.
Pytanie sczegolnie dla osob z Rzeszowa i okolic! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem w innym temacie adres ale teraz też dam ...
Rzeszów
ul.Przemysłowa 12/21
I tu taki drobny szczegół . Na budynku jest napisane FAJERWERKI . Wchodzi się od drugiej strony i wychodzi na wyższe piętro no i szuka pokoju nr 21 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witus

Ej mam pytanko
Co to są te Circoblitz ? Jaki one mają efekcik? No i czy warto kupywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj posty to się dowiesz :

Zapewne spotkaliście się z czymś takim . Są to takie ''walce" , które same wyrzucają się w powietrze i potężnie eksplodują . Raz położyłem na desce Flying Pedro i niechcąco przewróciłem , taki wybuch , że można było zawału dostać . Następnie po prawidłowym użyciu zobaczyłem piękny duży kolorowy efekt . Taki Pedro kosztuje 3 zł . w hurtownii na sylwesra kupiłem 6 za 9 zł . Polecam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zajefajne wybuchy lepsze od mojego całkiem niezłego zestawiku rakiet.
Na sylwka miałem ich kilkanaście warto inwestować w te większe.
Ja trafiłem na kilka ciekawych niebieskich Palemek. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak te cyrkoblice są poprostu super w sylwka kupilem takich 20 były chuba po 50 gr
lecialy wysoko i eksplozja tez wporządku :D
Polecam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te po 50 gr to sa te najtansze, te drorzsze sa owile leprze, jesli jeszcze trafisz na jakas dobra firme, to bedziesz mial super efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrkoblitze po 50 gr ? Możesz mi powiedzieć jakie . Można się cieszyć , bo każdy importer ma porządne cyrkoblitze . Odpalałem wiele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość laxit

tez je kocham raz byl smieszny przypadek poszlem do sklepu z fajerwerkami akurat sprzedawala kobieta(na niczym sie nie zna) i cala paczke cyrkoblic bylo ich 9 sprzedala mi za 3 zl byl to najlepszy zakup w moim zyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego producenta CYRKOLBLCA jest najlepsza bo moim zdaniem hesti i jest dlatego najdrorzsza.Niedawno mialem cyrkownice jakiegos smieszka i to byla smieszna cyrkownica :D naprawde prosze o wypowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba HESTIA.
Ale tak naprawde, to musisz pokupowac ich kilka w roznych miejscach, no i poprostu testowac. I wypowiadac sie na ich temat tutaj na forum 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia w cyrkoblitzach rządzi . Śmieszek też ma duże te kwiatki tylko , że te cyrkoblitze troszkę skręcają :lol: - te polecam odpalać z dala od zabudowań .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem cyrkownice


hehe nie cyrkownice tylko Cyrkoblitze [ przeliterować ? ] [fade:9cbb07c3e3]C-Y-R-K-O-B-L-I-T-Z-E[/fade:9cbb07c3e3]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...