Skocz do zawartości

KO202 Mini Corsair


Achtung111

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol:KO202
Nazwa:Mini CorsairPetarda Mini (nie wiem jaka nazwa bo na stronie hestii pisze mini petarda a na opakowaniu mini corsair ;))
Ilość:100szt
Cena:2.40zl
Efekt: Huk
Zdjecie:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/02e2cfee601bad4c.html
Film: Brak

Jakie one sa? maja glosny huk? Do jakich petard mozna je porownac? Ile kosztuja? Warto je kupic?
Prosze o filmik
(Sorki jak za duzo pytan zadalem :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakich petard mozna je porownac?
K0202 to taka postawa wśród petard, że porównanie do czegokolwiek innego nie powinno Ci nic powiedzieć.

huk porównywalny do K-0202s z tropica http://www.jgs.pl/petardy-k0202s-p-224.html
Z tego można wywnioskować, że K0202 ma huk jak K0202 :cool:.

fimu nie posiadam bo po co kręcić jak wybucha petadra nie ma efektu tylko huk :neutral: :roll:
Racja. Petard z pojedynczym hukiem w ogóle nie powinno się nagrywać. Przecież to nie ma sensu. Jak sobie podkręcisz gałkę na głośniku, to z Piccolaka zrobisz nawet i Achtunga. Jedynie można się sprzeczać co do basu, który wydaje z siebie petarda.

Na ostatniego Sylwka miałem wraz z kolegami K0202S z Jorge i K0202 z Hestii. Jakoś nie zauważyłem różnicy. Choć to oczywiście niewykluczone, że importerzy mogą mieć inny efekt przy tym samym towarze. Wszystko zależy od konserwacji, jakości partii itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te petardy jeszcze została mi jedna paczka 20 sztuk, kupiłem je na bazarku za 2zł :wink:
jeśli chodzi o huk to róźnie rzuciłem jedną między blokami to huk był głośny a jak pojechalem na dzialke to byla bardzo duża przestrzeń i huk był taki średni ale fajnie było słuchać tego echa :cool:
Rzucałem je do garnka metalowego, super zabawa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Miałem te petardy jeszcze została mi jedna paczka 20 sztuk, kupiłem je na bazarku za 2zł :wink:
jeśli chodzi o huk to róźnie rzuciłem jedną między blokami to huk był głośny a jak pojechalem na dzialke to byla bardzo duża przestrzeń i huk był taki średni ale fajnie było słuchać tego echa :cool:
Rzucałem je do garnka metalowego, super zabawa :smile:

Huk był inny ponieważ w jednym miejscu było echo, a w drugim nie. A co do tych petard wolę kupić kilka paczek Super Piccolo, niż te petardy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...