Skocz do zawartości

K0202S Super Craker


rakieta

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Miałem je na zeszłego sylwka ,naprawde dobre ,głośny huk , niektóre wieksze petardy były słabsze niż te. Warto je kupic ,bo jedna petarda jest głośniejsza od całej paczki pikolaków :lol: :razz: ,a wrzucając ją np. do pustego śmietnika ,opony czy kanału otrzymujemy 2x głośniejszy huk :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;). Ja je wkładałem zawsze do piachu xD tzn kopałem mały dołek na plaży (może być piaskownica) i wbijałem w ścianke. Super efekt !! Głośny huk ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No jak dla mnie zwykła, przeciętna hukówka :roll:
Jest trochę głośniejsza od zwykłych picolików, do tego w normalnym sklepie nie jest dość tania, bo o ile pamietam kupywałem pudełko za około 3-4 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne petardki , o ciekawym efekcie.
Po odpaleniu mamy "mini" wulkan , a potem całkiem przyzwoity huk(jak na k0202 przystało).
W każdym bądź razie polecam , bo nie będziecie zawiedzeni , a do zabawy idealne.
9/10 - odjąłem punkt , bo proch się często z nich sypie , przez co wulkan jest mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Fm. Przy tych petardach nie ma żadnego wulkanu i Jorge też nic o tym nie wspominał. Może następnym razem przeczytał byś efekt petardy a nie pisał od razu opinie.

PS: Może pomyliłeś z Widow Makerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub jak mi się bardziej zdaje to z petardami Jorge o nazwie JC03-K Super Class, które na początku mają mały wulkan, a przy tym wirując i na samym końcu wybuchają takim samym hukiem jak petardy Piccolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję , mój bład(właśnie otworzyłem paczke z nimi).
Są to zwykłe K0202 , tylko że w wydaniu Jorge.
Te , o których mówiłem(nie pamiętam symbolu) mają cztery dziórki na korpusie w pobliżu siarki , z których jest wulkan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w błąd wprowadza Jorge, bo petardy o efekcie samego huku powinno się oznaczać K020x. Natomiast literka "s" oznaczać powinna dodatkowy efekt tejże petardy. W przypadku K0202s efekt to powinien być tak jak mówi FM światełko ( mini wulkan ) + huk.
Na przykład Śmieszek petardy o efekcie samego huku oznacza K0202, a wydanie z wulkanikiem (i z tymi 4 dziurkami :wink: ) K202s ( wiem sprawdziłem jak wybuchają )
http://img135.imageshack.us/my.php?image=dsc02612ie3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w błąd wprowadza Jorge, bo petardy o efekcie samego huku powinno się oznaczać K020x. Natomiast literka "s" oznaczać powinna dodatkowy efekt tejże petardy. W przypadku K0202s efekt to powinien być tak jak mówi FM światełko ( mini wulkan ) + huk.
Na przykład Śmieszek petardy o efekcie samego huku oznacza K0202, a wydanie z wulkanikiem (i z tymi 4 dziurkami :wink: ) K202s ( wiem sprawdziłem jak wybuchają )
http://img135.imageshack.us/my.php?image=dsc02612ie3.jpg


Przeczytaj wyżej pod FireMan-a postem jest właśnie ta nazwa tej petardy o podanym efekcie jak Ty powiedziałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cyferka S w przypadku Jorga oznacza dodatkową potarkę, taką z jaką mamy do czynienia na pudełkach od zapałek. Występuje ona właśnie w Crackerach i Piccolakach.

Po odpaleniu mamy "mini" wulkan
Możliwe, że pomyliłeś z petardami Super Class.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Myślę, że cyferka S w przypadku Jorga oznacza dodatkową potarkę, taką z jaką mamy do czynienia na pudełkach od zapałek. Występuje ona właśnie w Crackerach i Piccolakach.

Po odpaleniu mamy "mini" wulkan
Możliwe, że pomyliłeś z petardami Super Class.


U mnie Crackerach nie ma draski tylko jest brązowe tło tam gdzie powinna być draska :roll:

Tak po za tym to wypadaja średnio i wiecej ich nie kupie,bo zdażaja się strzały o huku nie większym niż piccolaki, takich strzałów jest połowa :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cyferka S w przypadku Jorga oznacza dodatkową potarkę, taką z jaką mamy do czynienia na pudełkach od zapałek. Występuje ona właśnie w Crackerach i Piccolakach.

Po odpaleniu mamy "mini" wulkan
Możliwe, że pomyliłeś z petardami Super Class.


U mnie Crackerach nie ma draski tylko jest brązowe tło tam gdzie powinna być draska :roll:

Tak po za tym to wypadaja średnio i wiecej ich nie kupie,bo zdażaja się strzały o huku nie większym niż piccolaki, takich strzałów jest połowa :mad:


Może miałeś wadliwą serię, albo zawilgociałe :?:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i wadliwa seria,ale wygladaja solidnie i dobrze zrobione.Napewno nie były zawilgociałe.Jak już trafi się prawidłowy strzał to huk mają może 3x jak piccolo ale nie większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je co rok :D , fajnie sie z nich robi karabinki . Wedlug mnie one sa nawet glosne , przynajmniej duzo glosniejsze od piccolakow :) Polecam je kazdemu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

K0202s z Tropica maja mini wulkan, podobnie jak te ze Śmieszka wiec rzeczywiście to Jorge w błąd wprowadza. Symbol K0202s powinien być zarezerwowany dla petard z wulkanikiem.
Dodam jeszcze ze Tropic sprzedaje te petardy z wulkanem w podobnej cenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...