Skocz do zawartości

2,5" Etna Proffesional Rocket


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol : 2,5" Professional Rocket
Nazwa : Etna Rakieta Profesjonalna
Opis : Baaardzo duża rakieta firmy jorge.
Zdjęcie : Etna
Efekt : Wielki Kolorowy Bukiet (Jeszcze 5 innych efektów).
Film :


Cena Hurtowa : 23.99zł

Miałem tą rakietę na ostatniego sylwestra.
Biorąc pod uwagę spore rozmiary , miałem dobre myśli co do tej rakiety(na fireworks.com.pl pisało , że jest nawet cracling :!: ).
Owszem był bardzo wielki ładny efekt , ale czułem pewien niedosyt.
Zapraszam do komentowania.

PS
Był już temat o etnie , ale z powodu braku filmu i offtopu został usunięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, nawet ładna lecz spodziewałem sie czegoś naprawde super, teraz już wiem że takie pojedyńcze duże rakiety jak JR25, Etna się nie opłacają, lepiej kupić festival, masz więcej mniejszych i nie czujesz niedosytu bo jak na tą wielkość rakiety są super.
Moja ocena 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo za królowała na niebie rozprysk jak na takiego kolosa to nawet ujdzie aczkolwiek sądzę iż lepszym wyborem byłby chociażby 1 arctic albo jakieś tańsze rakietki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle kasy na taki słaby rozprysk. Tak jak mówiłem lepiej sobie kupić wyrzutnie zamiast takiej rakiety. Bo po 1 będzie znacznie więcej strzałów a po 2 efekty będą znacznie lepsze. Moja ocena 3/10. Już mniejsze rakiety od niej są nie raz lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.
Dużo osób mówiło mi , żebym jej nie kupował , ale chciałem spróbować , filmu nigdzie nie ma , a efekt teraz znam.
Jak napisałem wyżej jest jeszce 5 innych efektów.
Forumowicze widząc film moga go ocenić i zastanowić sie nad jej zakupem.
Ja za rok kupię o innym efekcie , również dam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to efekt jest bardzo fajny, widzialem ja na zywo, wyglada o wiele lepiej.
Chociaz za ta cene to o wiele bardziej oplaca sie kupic rakiety z dragona sa naprawde swietne, za 16 zl dostajemy rakiete magnum, o efekcie zielonej peoni, za 35 zl mamy rakiete nie spotykana w jorge, sa to jakby 3 rakiety, tylko ze z jednym silnikiem, efekt - 3 piekne palemki, lub rakiete 3" również za 35zl,
( sory za offtop, ale uwazam ze lepszym wyborem byly by rakiety opisane przezemnie. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...