Skocz do zawartości

Lato i co dalej...


w?odi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

ja jakoś wytrzymuje dzisiaj odpaliłem:
:arrow: Big Banga(zestaw)
:arrow: 3 paczki pikolaków (tych K0201) z Hestii
:arrow: zimne ognie :mrgreen: 3 pudełka
:arrow: 2 pudełka korsarzy z Hestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze sobie zostawiam jakies male rakietki i petardy i zawsze pod koniec kwietnia jeszcze sobie cos w hurtowni dokupie i w moje urodziny robie sobie maly pokaz :) w tym roku jeszcze sobie porobie petardy z saletry w wakacje i pozniej najgorzej jest przetrwac wrzesien i pazdziernik a potem juz listopad szybko zleci no i w koncu grudzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda dopiero wiosna a nie lato,ale ja już sobie kupiłem fajerwerkow za 220 zł paczka przyjdzie dopiero 20 maja okolo ponieważ najpierw do kuzyna dojdzie bo mi rodziece nie pozwalają a on mi to przywiezie:p nie pamietam dokładnie co kupiłem ale jest kilka ciekawych żeczy np Speed IV /Dragon Quen/artillery mozdzierz/achtungi/rzymski 1.2 cala:)/uran/tyrant/macro 2/pluton oraz sporo innych żeczy i jeszcze 2 gratisy :wink: wyrzutnia nowosc z tropica http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=473&lang=pl oraz wyrzutnia z triplexa http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=487&lang=pl te 2 wyrzutnie są oczywiscie gratis a kupowałem to wszystko na fajerwerki market dali mi jeszcze 5% rabatu na każdy produkt i jeszcze 10 plakatow z jorge
P.S Velibrum to nie jest reklama tylko pisze gdzie kupowalem i pisze te info raklama to by byla jak bym pisal kupujcie tam najlepszy sklep a jak nie odrózniasz tych 2 wyrazów to nie moj problem bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co.
Reklama na każdym kroku. Jest jakiś Twój post nie reklamujący fajerwerkimarket.pl ?
Cięgle tylko te fajerwerkimarket!
To jest denerwujące i natrętne!

Ps. Wap - blokada podpisu chyba nie we wszystkich przypadkach pomaga ...

OT -
Mi zostało sporo petard z sylwestra kiedy to nimi nie strzelałem.
Oczywiście używam mniejszego kalibru żeby zamieszania zbytniego nie robić.
A punktu w którym mógłbym kupić fajerwerki nie ma.
Zostają tylko sklepy internetowe z których skorzystam dopiero między sierpniem a wrześniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem co zrobić kupić sobie fajerwerków na odpuscie czy odłozyć na sylwestra prosze o odpowiedz i uzasadnienie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym na twoim miejscu odlozyl na sylwestra poniewaz ja np. wole miec wiecej na sylwestra i lepiej odkladac niz kupowac i strzelac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wczoraj padał u mnie grad :twisted: wziąłem paczkę korsarzy i paczkę pikolaków wszystkio odpaliłem i to się fajnie z gradem komponowało :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja strzelam w wakacje z kolegami na takim niezłym zadupiu-ale chyba juz tam nie będę chodził bo nas raz policja pouczała ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ciężko mi wytrzymać cały rok bez sylwestra ale jakoś wytrzymuje:) przez cały rok też odkładam kase np. dostane 60 złotych to 30 na fajerwerki wkładam 30 na wydanie itd.:)
:grin: strasznie nie mogę się doczekać Sylwestra!:) wy napewno też nie :lol:
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dotąd nie odpalałem w lato fajerwerków . Jakoś wytrzymywałem do zimy.
Teraz zamierzam zostawić pare rakietek , petardy na lato z tego co miałem na sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja planuje na swoje urodziny ( w Lipcu ) urządzić mały pokazik :mrgreen:
Aha,dobra rada w czasie wakacji starajcie się zapomnieć o fajerwerkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się o takie rzeczy nie martwię. Bo latem myślę o festiwalach pirotechnicznych i innych pokazach na które zamierzam się wybrać. Więc naoglądam się fajerwerków za full :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja w roku jeżdżę na 2 odpusty i powiedzmy dwa razy w miesiącu jestem na działce to biorę parę petard tak żeby mi starczyło na cały rok. :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Tak od stycznia to zapominam o sylwestrze i fajerwerkach , Zajmuję sie wtedy Elektroniką oraz stolarką , Przychodzi Sierpień , to zaczyna się poWoLi dziać rolleyes.gif , Również petarda czasem leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...