Skocz do zawartości

Lato i co dalej...


w?odi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zawrzeć taki temat chodzi mi o to jak wytrzymujecie cały rok do sylwestra i kiedy oprucz sylwestra puszczacie fajerwerki :?:

[ Dodano: 2006-01-22, 18:35 ]
Ja juz się nie mogę doczekać ale to sie tak tylko wydaje że długo a tak naprawde to to szybko minie mam juz 260zł a co dopiero dalej jeszcze mój kumpel ma sie dołączyć :) sylwka 2006|2007 nie przepuszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja caly rok zbieram kase na fajewrweki a ja sie bawie saletra przez lato wiec mi sie nie nudzi kolega cos zarzuci...ona ma caly zestaw jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no.Nie ma to jak saletrą w lato.U mnie są jeszcze odpusty.Poza odpustami jeżdże jeszcze do sklepu.Ale kase musze oszczędzać na sylwka.Conajmniej 250 zł.Co roku więcej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fajerwerki odpalam 2 razy do roku. Raz oczywiście na Sylwka a drugi raz na odpuście we wsi gdzie mam działkę w ostatnią niedzielę września. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja też strzelam 2 razy w roku, u mnie odpust jest około 15 sierpnia. W tym roku może jeszcze na urodzinki zrobie jakiś pokaz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh :lol: każda parafia na wsi ma swojego patrona i gdy jest święto tego patrona to jest odpust czyli święto parafii , zawsze jest stragan z petardami i zabawkami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh :lol: każda parafia na wsi ma swojego patrona i gdy jest święto tego patrona to jest odpust czyli święto parafii , zawsze jest stragan z petardami i zabawkami :twisted:


Taa u mnie jest to samo :twisted: Tylko zawsze mają z Hestii :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze trudno wytrzymac :cry: Ale najlepiej co chwila kupowac i puszczac jakies drobne fajerwerki(circoblitze, jakas rakietka czy hukowe) I od wakacji nic nie puszczać, zeby zrobic smaka na sylwestra :lol: Puszczanie zaczyna sie od listopada :wink:

[ Dodano: 2006-01-24, 09:02 ]
Włodi zgadzam sie 8) Minie szybko jak ból głowy, pamietam jak czekalem czekalem i ani sie obejrzec i juz sylwek...Włodi zbieraj kaske oby tak dalej a bedziesz miał profesjonalnego sylwka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wakacje wydam coś koło 80 zł i zamówie na hanevie jakieś wyrzutnie, rakiety, petardy, rzymskie, fontanny część odpalę a reszta na sylwka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już kompletnie się nudze ale może na wakacjach cos wykombinuje saletra itp...no i moja siostra ma 18 to jej zapodam jakis pokazik oczywiście za drobną opłatą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja w lato prawie odchodze z nudy od zmysłów ! Czasami się pojedzie na dworzec, żeby kupić parę drobiażdżków, np: piccolaki ( INNA NAZWA TO TEŻ SIARKOWCE !!! ) , kulki trzeszczące, kulki dymne, bączki i inne pierdoły, jakos tak wytrzymam przez całe wakacje, ale potem we wrześniu jest znowu szkoła i znowy nuda, nuda, nuda..... ale staram się przez jesień nie myśleć o fajerwerkach bo to tylko wzmaga mój "PIROTECHNICZNY GŁÓD". Dopiero w grudniu ( czasami w listopadzie ) juz rozmyślam o fajerwerkach..... no i to taki mój los....................... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem myślami w październiku bo wtedy przyjdzie moja kolejna paczka i zrobię mnóstwo kolejnych testów, ale narazie trzeba jeszcze przebrnąć przez ten wrzesień :sad:

Po trzeciej paczce będę myślał już o mniejszych paczkach w grudniu i o sylwestrze.

a żeby wytrwać w ogóle do września odpalałem sobie różne fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a ja w wakacje na zlocie w darlowie [pojazdow wojskowych] kupuje sobie jakies picolinki i korsarze i potem strzelam ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja to zaraz po sylwku myśle, że się nie doczekam, a później tak leci, że się człowiek nie obejrzy a tu następna wigilia tydzień i sylwester :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak z tatą w mieście jestem to ide sobie do hurtowni śmieszka kupuje ekwipunek petard za 80 zł i na wakacje heppy :mrgreen: I jeszcze odpust w maju .... a tam co 2 metry stoisko z fajererkami . Czasami nawed są wyrzutnie i moździerze naprawde nawet 2 calowe , a wyrzutnie z jorga np kiedys sobie wyrzutnie monstrum kupiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lato to ja o fajerwerkach zapominam dopiero budzę się w listopadzie :) i zaczynam odkładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam niektóre rzeczy na wakacje i potem odpalam(np.kupuję jeszcze jednego Hota i Arctica) Zostają jeszcze petardy i jest git :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam powiedzieć, że bardziej lubię strzelać latem niż przed sylwkiem i w sylwka (tak, wiem jestem troche dziwny).W zeszłym roku w czerwcu dwa razy kupowałem fajerwerki ( były to jakieś jakieś drobiazgi,ale zawsze coś).W przyszłym roku gdzieś koło czerwca/lipca też zamierzam sobie kupić jakieś fajerwerki, i gdzieś w październiku też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję urządzić mały pokaz na urodzinki. Tylko skąd wziąć fajerwerki w wakacje?!
Może jakiś kościół będzie miał święto i będzie odpust tam jest stoisko z fajerwerkami :D a najlepszym sposobem jest kupienie "na zapas" ;) Teraz właśnie zostawiłam jakieś petardy ale i tak szybko wystrzelam trzeba będzie na odpuście kupić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skąd wziąć fajerwerki w wakacje?!

kup sobie w sklepie internetowym

ja w wakacje będę strzelał tym co mi zostało z sylwka(a zostało sporo) może jeszcze coś kupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...