Skocz do zawartości

Postanowienia noworoczne


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, macie jakieś postanowienia na nowy rok, co do kupowania fajerwerek? Czego już nigdy nie kupicie a co z wielką chęcią? Myśleliście już o tym? Czego w tym roku będziecie mieli więcej? Moim postanowieniem będzie już nie kupowanie pierdółek na sylwka, nie kupie więcej kung-fu i innych zestawów mieszanych, teraz będę stawiał tylko na wyrzutnie, rakiety i moździerze, będzie mi zależało na efektach na niebie, niż na podniecaniu się zestawem kung-fu, a wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja kupie wiecej wyrzutni jw90 a dokladnie to 4 jest bardzo dobra za taka cene.
Kupie wiecej rakiet ze smieszka bede musial jechac wczesniej bo w tym roku malo bylo do wybierania,ale kupilem i tak bardzo ladne rakiety.

Napewno nie kupie tylu cyrkoblic co w tym roku kupilem kolo 23 paczek mysle ze 3 paczki mi starcza.Nie kupie tez petard typu picolo Tylko kilka jakis duzych.

Z firmy jorge kupie napewno rakiety diablo sa super kupie z 10 paczek.
Nie bede kupowal tez pierdolek kupie napewno 1 wyrzutnie 100 strzalowom moze achilles,zobacze jeszcze za kilka miechow.


Ps.Kupie kilka wyrzutni skośnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje postanowienia są takie :
Jak najmniej rakiet , chyba nie kupię już nigdy rakiety a`la etna/voyager , bo wygląda super , a efekt daję taki sobie.
Nie kupię nigdy wyrzutni na ilość małych , tylko na jakość - max 10 z czego 7 są wyrzutniami >25strzałów i kaliber 30mm.
NIGDY , ale to NIGDY nie daję kamery do ręki niedoświadczonym kretynom !!!
Zawsze będe strzelał na KAZIMIERZU(ta atmosfera jest nie do zapomnienia).
Narazie nie chę się rozpisywać , może później będzie edit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej wyrzutni i mniej rakiet np. arctic miał bardzo piękne efekty jak na swoją cenę wyrzutnie strzelają ładnie seriami a rakiety pojedynczo cena dużej rakiety np. etny jest zbliżona do wyrzutni sfinx (19strzałów) poza tym jak ktoś lubi się bawić może pojedynczo ładunki z wyrzutni odpalać takie jest moje zdanie i ono się raczej nie zmieni co do rakiet:)
O 24;00 będę wychodził popatrzeć a gdzieś 24:15 będę zaczynał strzelanie :) kupuje same wyrzutnie i rakiety chyba thunder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje postanowienia to 3/4 kasy na fajerwerki i 1/4 na inne rzeczy :grin:

Nie kupię w ogóle rakiet ani innych pierdółek i nie zrobię już wyrzutni rzymskich ogni.

Kupuję teraz same wyrzutnie, w których będzie sporo 100 strzałowych a także z tych mniejszych najlepsze wybiorę. Bo mam teraz filmy. I spróbuję zrobić 10min pokaz (nie wiem czy mi sie uda) i byłby to lepszy pokaz od niektórych profesjonalnych. Niedawno byłem na jednym i go przebiłem :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem ile kasy przeznaczę na fajerwerki. Ale doszedłem do wniosku że wyrzutnie Jorge są najpiękniejsze. Myślałem że efekty mniejszych baterii będą bardziej się różniły od tych dużych. Nie będę się bawił w rakiety bo to strata czasu. Kompletnie się nie nadają na główny "pokaz". Ewentualnie jeszcze przed 24.
Zobaczymy jak to się jeszcze ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje postanowienie kupuje duzo wyrzutni malo rakiet tylko diabolo do wyrzutni duzo lontu i to na tyle rakiety sa fajne ale za slabe daja efekty co do wyrzutni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje postanowienie jest takie że będe co jakiś czas wpadał tu na forum ale już nie kupie fajerwerków nawet do 100 zł bo jest to strata pieniędzy nawet jak nie ma się co z nimi zrobić kupie tylko za jakieś od 20-25zł fajerwerki może jeden moździeż albo 2 wyrzutnie arctic i jeden hot kupie też dużo paczek super piccollo ponieważ to jest o wiele tańsze od fajerwerków a też daje jakiś efekt.Już nie wydaje tyle kasy na fajerwerki ile wydawałem kiedyś ponieważ dorosłem i myśle że jest to bez sensu moge przecież popatrzeć na innych ludzi jak użądzają swoje pokazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli chodzi o mnie to jako tako nie mam grubszych postanowień.
Większość tutaj piszę, że mniej rakiet, a więcej wyrzutni. Ja poszedłem po rozum do głowy i zrobiłem już to na minionego sylwka - nie miałem żadnych rakiet i jak najbardziej była to super decyzja. Wyrzutnie dają świetne efekty za niską cenę, rakiety stają się nieopłacalne.
Jeżeli chodzi o takie postanowienia, to oczywiście większy budżet na fajerwerki. Planuję około 250 zł, a nawet i więcej. Oczywiście dochodzi do tego kupno dużej baterii 30mm 49 strzałowej. No i też kupno troszkę większej ilości petard, bo są one naprawdę świetne na zaspokojenie głodu pirotechnicznego przed sylwestrem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak :
Przyszły rok stuff bez pierduł
I zacząć wcześniej zbierać koło września żeby tak z 400zł mieć i zakup wyrzuni przez net :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję:
1.Wyrzutnie
2.Wyrzutnie
3.Więcej wrzutni :lol:
4.Firmy Jorge

Zbieram na tego Sylwestra cały rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś rok olśnienia... każdy wyrzutnie :lol:


będę oryginalny...
w tym roku kupuję......











...wyrzutnie! a to niespodzianka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze dla mnie to zeby uzbierac duzo kasy... 600zl to minimum... max jak mi sie uda ( w co watpie ) to moze 800zl :mrgreen: i napewno nagrac jakis film bo w tym roku zrobilem tylko 3 filmiki 1. to ko206 2. to ko207 a 3. to motylek UFO z tropica .... wiec za duzo to sie nie nakrecilem :lol: ... no i jak kazdy kupic wiecej wyrzutni i kupic mniej mniejszych petard a o wiele wiecej jakis achtungow... zebym mogl narobic troche halasu na osiedlu :twisted: .... i juz przed wakacjami miec liste zakupow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak :
Przyszły rok stuff bez pierduł
I zacząć wcześniej zbierać koło września żeby tak z 400zł mieć i zakup wyrzuni przez net :D


ja tak jak ty za rok na sylwka nie kupuje zadnych pierdoł nawet petard tylko wyrzutnie i moździerże za 10 dni kupuje juz pierwsze wyrzutnie za okolo 100 zł max a na sylwka wydam okolo 500 zł :mrgreen: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobie tak :P

Zadnych konkretnych rakiet,tylko małe typu Thunder na rozgrzewkę.Chce wydac na rakietki max 40 zł.
Reszta? Wyrzutnie :D Jorge i Tropic.
Jescze jedna lub dwa mozdzierze :P Reszta to wyrzutnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię moździerze minimum 2 , 3 arcticki, do zabawy przed 24 6 kung-fu. Będę kupował wyrzutnie bo z rakietami to dużo czasu sie traci.I beż żadnych cycrobilzów i pierdółek.
Bede nagrywał. Będę zbierał kase od dziś (już 20 mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postanowiłem że będę odkładał ileś tam procent z kieszonkowego na fajerwerki ,po za tym muszę poprawić oceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam zbierać pieniądze już teraz. Bo chcę jakoś lepiej świętować ten nowy rok niż ten. Rakiety kupuję jedynie duże, żeby złączyć je lontem i zrobić film na pokaz. Kupię też dużo rzymskich ogni, jak mój brat Felix i połącze je lontem, bo efekt naprawdę piękny. I oczywiście kupię od groma wyrzutni, bo nie ma to jak wyrzutnie na sylwka. A petardy typu korsarze i inne hukowe kupuję na "przed 0:00" i po sylwestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne plany do Waszych, stawiam na jakość, a nie ilość, jak najmniej rakiet (mam zamiar tylko kupić pare największych) a reszte wyrzutni, i hukowe to achtungi szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja postanowiłem że tym razem kupię więcej wyrzutni wcześniej byłem maniakiem rakiet ale jak kupiłem z tatą kilka wyrzutni i je odpaliłem to byłem troche rozłoszczony i smutny że tyle rakiet kupiłem więc postanowienie? 3-4 paczki rakiej Diabolo jr8 wszystkie wyrzutnie seri Big Bang i inne np. New Generation 9,Guliwer itp. Na stuff 08/09 planuje wydać około 300 złotych kto wie może dojdzie do około 400:) :grin:
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydam pieniądze na wyrzutnie i moździerze... :wink: już koniec wydawania pieniędzy na bzdety... no chyba, że petardki... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a ja jak co roku kupuje wszystko czyli chce miec stuff mieszany i jeszcze mam zamiar kupowac fajerwerki przez caly rok i sobie na sylwka odkladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a ja jestem dość nietypowy mniej wyrzutni bo wszystko sie od razu spala na niebie - wyrzutnie to kupują koledzy z Górnej robimy pokaz na środku pola oddzielającego Judziankę od Górnej bo stamtąd najlepiej widać więcej moxdzierzy bo z tym też fajna zabaw aodpala sie pojedynczo i duuuuużo petard :D i sporo zimnyh ogni - chcemy połączyć wszystkie lontami(nie wiem czy się uda) i zrobić "świetlisty pasek" przez pole bo w okolicach Górnej zawsze jest sporo widzów a pierdułami zrobimy karabinki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Możecie tu wymieniać jakie macie postanowienia noworoczne, czy w ogóle je macie.
Ja osobiście mam takie postanowienia:
by podciągnąć się w nauce i wyćwiczyć swoją "sylwetkę". :wink:

Piszcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poprawić oceny
Być grzeczniejszy ;p
Więcej ćwiczyć i zrobić a6w(jak nie wiecie co to , to google.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...