Skocz do zawartości

TR9901 Ufo - motyle 5 sztuk


jano

Rekomendowane odpowiedzi

Motyl, któy robi poprostu zamieszanie. Świszcze craclinguje ( :P ) poza tym ma piękne efekty.

Producent: Tropic
Ilość: 1 motylek za około 2zł - 3,50zł
Ilość efektów: 4 - 5
Efekt: kolorowy wiatrak z craclingiem, gwizdem oraz innymi efektami świetlnymi , wizualnymi itp.
Ja bym powiedział, że to chyba najlepszy motylek z Tropica. Baardzo goraco go polecam. Szczególnie mi się spodobał. Jak widzicie go w sklepie za przyzwoita cenę to kupujcie!
Doradzam również, by odpalać go na równej powierzchni! Baardzo łatwo stracić go w locie na ziemię, albo poprostu krzywo wystartuje :cool:
Piszcie co o nim sadzicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega go miał efekt nawet fajny leci go gory mieniącymi sie kolorami a na końcu huk tylko że ten mojego kolegi jak już wybuchł to nagle zaczął swiszczeć i leciał prosto na nas do ziemi :neutral: ale była zabawa 9/10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

widzialem go w sylwestra jak lecial bo moj znajomy go mial wiec najpierw lecial i wypuszczal kolorowe iskry a na koncy wybuchl :grin: do zabawy jest fajny moim zdaniem wiec kazdemu go polecam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mialem je na sylwka bardzo fajne jak na ta cene.. wolno wzbija sie do gory potem szybciej i zanim wybuchnie to takimi seriami wypuszcza crackling pozniej moze wrzuce jego film bo robilem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go kiedyś na odpuście super motylek :mrgreen: .Najpierw mienił sie kolorami a potem wybuchł.
Polecam ten motylek jets świeyny zaruwno na zabawe przed sylwkiem jak i w samego sylwka. :wink:
9/10 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • mantis zmienił(a) tytuł na TR9901 Ufo - motyle 5 sztuk

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...