Skocz do zawartości

Keller


Horix

Jak oceniasz KELLERA?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      19
    • 2
      9
    • 3
      4
    • 4
      8
    • 5
      11
    • 6
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Widze że na całym forum nie ma słowa o kellerze.
Ma bardzo ładne efekty. Osobiście miałem wyrzutnie Stellar-suprise, Sternen-parade I opakowanie rzysmkich ogni.
Sternen był dosyć dziwny acz efektowny. Wystrzeliwał pojedyńcze pociski które w powietrzu rozpadały się na 4 takiego samego koloru. Stellar za to miał kilka tub małych, średnich i kilka dużych. Walił po kolei. Bardzo dobry importer, do każdej wyrzutni był zapasowy lont, wyrzutnie dobrze opakowane itp. Możecie się zapytać Jano
A wy sie spotkaliscie z fajerwerkami tej firmy?


Ps. W tamtym temacie nie chodziło mi o komete tylko myslałem że keller tak sie nazywa :P
Pss. Przepraszam za tamten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhuhu! Nieźle, 80% głosów na 5 :) fajnie
Ja tak jak napisał Horix, bardzo poelcam tego importera. Ma bardzo fajne produkty oraz niektóre sa niespotykane, Może w przyszłym roku będę mieć zdjęcia niektórych produktów
Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Miałem tego importiera w tym roku na sylwestra powiem że są do d..(narazie wstrzymam sie z wypowiedzią).Miałem ich rakiety bombowe które miały wybuchac w kształcie serca
to co wyszło to.... nie wiem co to było.Zestaw Barbados at night w którym najbardziej
podobała mi sie bateria 9 strzałowa a reszta to jakieś "zimne ognie" :mad:.
Wyrzutnia stairway to heaven nawet fajna stopniowa cena nie była zła.
Wyrzutnia Light Dancer długo sie paliła 30 strzałów sie nie dopaliło ale że
keller ma zapasowy lont (i tu duży plus dla niego) to dopaliłem jado końca
choc mysle że z tego kalibru idzie coś więcej wycisnąć a nie jakieś migotanie.
No i na koniec system 4 moździerzy Dragons & Tigers huk taki średni ale ostatni strzał był niezły efekt złotego długo opadającego deszczu z craclingiem cena 60 zł za 4 strzały :!: .
No wiec jakby tak popatrzeć firma nie zła ale jej nie polecam i już raczej nic od niej nie chce. Chyba nawet mam filmy od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna firma miałem 2 albo 3 wyrzutnie i moździerze jak dla mnie świetnie to się spisało zero problemów i doskonały stosunek ceny do efektu dlatego też dałem 6stkę wszystko z tej firmy kupiłem w obi i byłem w 100% zadowolony POLECAM!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna firma miałem 2 albo 3 wyrzutnie i moździerze jak dla mnie świetnie to się spisało zero problemów i doskonały stosunek ceny do efektu dlatego też dałem 6stkę wszystko z tej firmy kupiłem w obi i byłem w 100% zadowolony POLECAM!!!!!!!!

Ja powiem ze rakiety tej firmy sa do du*y,wyrzutnie całkiem przyzwoite chociarz mogłyby być troche tansze,tak samo wulkany.DAJE 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keller hmm. Mam dostęp do sporego asortymentu tej firmy, bo delikatesy Alma są zaopatrzone w ich produkty. Powiem tak: Na temat rakiet, wyrzutni i drobnicy się nie wypowiem, bo nie miałem. Miałem ich petardy i powiem tak: Słabszych w Polsce nie dostaniecie. Huk największej z zestawu Knall-Mix porównywalny do K0201 Komety. Ogólnie są to słabe Niemieckie petardy. Wyrzutnie w sklepie wyglądały naprawde ciekawie. Szczególnie jak kolega wcześniej mówił wyrzutnia Stairway to heaven. Prawdziwe schody hehe ;). Najwięszy pic to chyba ten zestaw moździerzy. Nie wiem kto sie na to nabierze, ale napewno nie ja :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...