Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Mój film z Sylwestra 2007/2008


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=yCItlxCoSlQ
:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=jvXE7ZAR5Ag
Pierwszy link to są moździerze i rakiety, moździerz to był Magnum i ten z Biedronki, rakiet niestety niewiem która kiedy leci :???: Nie wszystkie moździerze i rakiety były sfilmowane.
W drugim filmiku są wyrzutnie, niestety nie ma tam JW90 bo była taka jakość że nic nie było widać :mad: Lecz są takie same jak na filmie producenta, czyli za***iste ;) Nakręciłem tylko 1 rakiete JR25 bo inne też gorzej wyszły, ale niestety zawiodłem się, spodziewałem sie czegoś porządniejszego. A no i jeszcze wyrzutnia Metallic Window i Sfinx były troche poucinane :???: no ale trudno sie mówi, zachęcam do oglądania i komentowania :)
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny pokaz sylwestrowy.
Długi , a fajerwerki w nim użyte były najlepsze z dostępnych.
9+/10 za brak ostrości w niektórych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra pokaz bardzo mi się spodobał jest w nim wiele filmików bardzo dobrych wyrzutni ten film pomoże mi w wyborze na następnego sylwka bardzo dobra jakość ocena 10/10!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pokaz :!: Zostały uzyte w nim bardzo dobre wyrzutnie :mrgreen: NAjbardziej podobały mi się Crown, New Generation 8, Sfinks, Arctic, Mars i Asteroid. Jeszcze raz mówię że pokaz był bardzo dobry :wink: 10/10 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że jest to po prostu sklejka filmików, a nie pełny film z sylwestra :) No, ale mniejsza o to.

Efekty wszystkich produktów bardzo ładne. Rakiety jak widać blado wypadły przy wyrzutniach. Ja osobiście rakiet już nie kupuje, stawiam tylko na wyrzutnie. Ich też miałeś sporo. Efekty wszystkich bardzo ładne, jak widać Asteroid zmienił efekt. Również ładna była ta jedna wyrzutnia z Super Powera o nazwie Crown :) Super Show taki średni powiem szczerze, za tą cenę lepiej kupić sobie Plutona + Macrocosmos 3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...