Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Film z sylwka 2007/2008


Neodo

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co najpiękniejszy pokaz na forum - profesjonalny !!!
Rzymy i szelki spełniły swoję zadanie !!!!
Jakby trochę lepsza jakość filmu , ale cóż i tak jest pięknie.
Jestem pod wrażeniem , dlatego 10-/10 za słabą jakość filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to było zabójcze :twisted: A ten rzymski ogień 3" i ta wyrzutnia Tropical to poprostu cudo :!: :grin: Gdzie i za ile kupiłeś tego rzymiaka :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go w hurtowni dragon w poznaniu za 100 zl jakos nie pamiętam ile bo to mój tata kupował ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go w hurtowni dragon w poznaniu za 100 zl jakos nie pamiętam ile bo to mój tata kupował ;s


Za 100zł ???????
Umnie ten 3" rzymski ogien w tym roku kosztował dokladnie 55 zł.
Tylko ze on mial jakas naklejke, z instrukcja i obrazkami.
Jak widać na filmiku produkty z firmy dragon to nie byle co :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mowie że nie wiem i mówie ok 100 możliwe że 55 zł ale wątpie skoro bazooka kosztuje 30zl+/- to jak to może kosztować 55 mając więcej strzałów i lepszych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie trzeba miec czasem jakiegos pozwolenia na 3" ??? bo ja w dragonie kupilem 1,2" :neutral: ale tez byl za***isty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leee to za rok jest moj ! :grin: :cool: .... dzieki Toby

[ Dodano: 2008-01-01, 23:20 ]
aha mam jeszcze takie pytanie ... czy w dragonie tez mozna bez pozwolenia kupic szelki ??? jak tak to w jakich cenach ? poniewaz neodo mial jakies szelki :wink: to bym sobie tez moze sprawil .... hehe dopiero byl sylwester a ja juz mysle o nastepnym....... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Toby to nie jest ten :) jak sam widzisz on ma okładkę i to jest Roman Candle a nie Golden Kamuro to są 2 różne rzeczy tego Romana też widziałem mają 2 odmienne symbole.

Zawdi
Szelek bez pozwolenia nie dostaniesz bo to towar profesjonalny nie wiem jak w przypadku Jorge.. Wyślij do nich e-mail i się dowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pokaz miałeś Neodo, a najlepszy ten rzymski na sam koniec. Po prostu wymiata :wink: Reszta wyrzutni też super.

Moja ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=MDgTiTZ-kcE
tak jak pisałem zostały mi szelki 3" do odpalenia ale nie mam rury, a 5" wybuchła w rurce...
jak ktoś będzie chciał to dam wersje do ściągnięcia.
DOWNLOAD
http://www.sendspace.pl/file/WtoLm8cC/


miałem ten sam problem w sylwestra 06/07 na przywitanie 07/08 kupiłem rurę metalową.

wbiłem do ziemi.

na sam dół dałem kółko plastikowe.

wszystkie mi dokładnie wyleciałby bez usterek.

ps: co to za kombinacja? 72tim8p.gif

82x9dhs.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się pobawić w atak szelek ?:> troszkę szelek różnego kalibru wpakowałem i było ładnie ale te plastikowe 2 rurki na środku pękły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...