Skocz do zawartości

Wrażenia i oceny efektów po Sylwestrze


MlodyZ

Rekomendowane odpowiedzi

SP5001 Mercury Madness - najpierw fonntanna ,a póżniej 7 gwiżdżących pocisków ,które w efekcie końcowy przechodzily w mały cracling. 5/10
JW423 Pyramid - tylko 7 komet z craclingiem ,choc na opakowaniu pisze fontanna + 7 Strzałów 7/10
M4 Mistrzowie Ognia (Arctic) - piękny crackling pokrywający sporą część nieba. 9+/10
M4A Mistrzowie Ognia (Hot) - bardzo zróżnicowane efekty za nie wielką cenę. Ta wyrzutnia jest opłacalna podobnie jak arctic 9+/10
M6 Mistrzowie Ognia (Sfinx) - piękne duże palmy, dużo cracklingu i bardzo dynamiczny finał w tym przedziale cenowym sfinx wygrywa z każdą wyrzutnią 10/10
RSB734 Samuraj - Kosztował mnie więcej niż Sfinx ,ale mu nie dorównał. Efekty wprawdzie ciekawe dla oka ,ale oczekiwalem efektu podobnego do tego z filmu mpi. 9/10
53901 Jupiter - Świetna bateria przy wystrzale niebieska mina z craclingiem ,póżniej wielkie efekty coś ala palmy z niebieskimi opadającymi gwiazdkami ,pózniej palemki z migoczącym craclingiem tylko już leciało po kilka pocisków i na sam koniec Piękny Finał Z Wielką Ścianą Craclingu. Jak Najbardziej POLECAM!!!!! 11/10

Wszystkie rakiety miały ładne efekty ,ale niema co się z nimi bawić o 12.
Najlepiej je puszczać przed 12 lub w Nowy Rok. Rakiety 9/10

Jak dotąd to był mój najlepszy sylwek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia Ballet (kometa) - kupiłem za 4,80 i szczerze polecam!!najpier fontanna a później seria kilku strzałów i jakby taki złoty deszcz 10/10
Saturn Missiles(czy jakoś tak)-odpaliłem dwie o 11 to ludzie sie domnie sapali :D fajna rzecz,dużo gwizdu narobi a do tego maly huk 8/10
big piratka (tropic)-świetny huk 10/10
wszystkie cyrkoblice-mialem z kilku firm ale wsyzstkie byly piekne!!! tylko jedna w blok walnela xD 10/10
achtung (triplex)-badziewie zawiodłem sie bo huk gorszy od big piratki 4/10
kung fu-rzymskie-fajne,dobre do zabawy 10/10,bączki fajne,do zabawy idealne 10/10,karabinek-rozlecial mi sie troche ale kawalek uratowalem,moze byc do zabawy 8/10
xxs-0/10 tego komentowac nie trzeba,rakiety-9/10
to moje "najlepsze"pozycje jeśli chodzi o stuff reszty niehce mi sie pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety:

-Zestaw z Maxsemu FB34 Rakiety rozmiarami były durze i na niebie i w gabarytach, jednak aż tyle rakiet to dla mnie za dużo. Za rok kupię tylko Perfecty i 4 paczki JR04 Sky Rocket które są bardzo ładne (tak do zabawy przed Sylwestrem) i JW47. A reszta wyrzutnie.

- JR09 Tornado- Nawet niezłe ale za rok ich nie kupię bo staram się jak najbardziej ograniczyć ilość rakiet :grin:

Wyrzutnie:

- Macrocosmos 2- idealna na rozpoczęcie pokazu jednak ma tylko 10 shotów za rok połączę 2 z 3 albo 1. ocena 9/10

- Blue Laser P7029 Spodziewałem się samego craclingu a tu zonk nie było go wcale miałem wersje okrągłą moze dlatego go nie było. Efekty były bardzo ładne ale znowu mało strzałów, była dynamiczna, ocena 8.5 na 10

- JW06 Kasjopeja bardzo opłacalna i ładna wyrzutnia, za rok na pewno kupie ją. Takie efekty jakie prezentuje mi się bardzo podobają ocena 9.5/10

- Tyrant- DUŻO lepsza od Thunder Raina bardzo dynamiczna y bardzo ładnymi efektami, nie spodziewałem się że tak dużo można wyciągnąć z 17 mm. W 100% polecam ocena 10/10

P7043 Goliat z Komety- Tą baterie mogę polecić każdemu bardzo ładne efekty i to 19 strzałów za 20 PLN. Efekty były ogromne. POLECAM 10/10

JW20 Dont Worry By Happy- Niesamowita wyrzutnia o wielkich rozpryskach te wiry też były ładne, bardzo opłacalna i piękna wyrzutnia. 10/10

JW21 Condor- Ładna wyrzutnia w efektach I i FAN jednak zdecydowanie lepsza jest Imagine JW168 miałem ją po raz drugi i więcej jej nie kupie, ale jest i tak bardzo opłacalna. Ocena 8/10

Cudak Battery- tutaj dość krótko bo jest to najbardziej opłacalna wyrzutnia do 30 PLN o pięknych efektach Ocena 11/10

JW168 Imagine- Zdecydowanie lepsza od Condora i na finał gęsty Cracling w układzie FAN. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła 11/10

JW165 Revoluton- na początku patrzyłem na nią sceptycznie, ale jak zaczęła dawać to od publiczności dostałem oklaski. Piękne wiry i palemki a na koniec ten Salute który mnie tak zaskoczył ze hej. Za rok na 90% ją kupie i postanowiłem że za rok kupie wyrzutnie z efektem Salute (chyba jedna z serii Expolder ma taką). Ocena 111/10 PIĘKNA

Samuraj- i tutaj się trochę zawiodłem bo były efekty pomieszane i to trochę popsuło jej piękno. A Brocade Crown był nawet nie zły. Ocena 8.5/10

JW87 PIĘKNA PIĘKNA PIĘKNA Jak JW90 jest jeszcze lepsza to ja już się boje pomyśleć co będzie za rok (chyba że znowu ją dostane jako zamiennik) Piękne i ogromne efekty za tak niewiele. Ocena 1000/10

JW63 NG 13 Na początku do całej serii NG podchodziłem sceptycznie ale NG 13 dała czadu polecam każdemu nie miałem jeszcze innych New Generation wiec nie mam odniesienia ale ona była cudowna piękno samo w sobie. Ocena Bardzo wysoka :wink:

JC 099 (Maxsem) Piękna wyrzutnia i to nie prawda ze podróba Black Cata, była cudowna gigantyczne efekty co prawda tylko dwa ale jakie piękne i na finał Cracling z palemkami piękna 11/10

No i doszliśmy do gwoździa programu czyli do JW402 Nie wiem jak mam to opisać bo była tak cudowna ze no nie wiem jak to opisać ten Cracling na finał był tak ogromny ze zrobiło się tak jasno jak w dzień nic lepszego jak na stuff za 600 PLN to jest to najlepszy wybór. Ocena 1000000000/10 POLECAM


Ogólnie ten Sylwester był najlepszy ze wszystkich jak dotąd to dzięki Wam i Sobie :wink: Publiczność stała jak wryta po tym co zobaczyli i już za rok jak wydam 600 (pewnie) PLN na Sylwestra to nic nie będą się czepiali. :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Victory z Hestii - rakiety mimo że małe miały piękny rozprysk i nawet crackling. W zestawie były jeszcze słoneczka które są fajne do zabawy , motylek fajny i zimne ognie :wink: Cena : 8,85zł - 8/10

Zestaw Kung -Fu mistrzowie Ognia - szczerze , to wydaje mi sie że efekty od tamtego roku sie niewiele zmieniły , rozpryski bardzo podobne.Natomiast mile zaskoczyły mnie rzymiaki - wysoko leciały kulki . Bączki - ok :wink: Petardy XXS - hehe , oraz karabinek średnio .
Cena - 8,99 - 8,5/10

Fontanna Casablanca - kupiłem ją poraz pierwszy i jest zachwycony jej efektem , różno kolorowe iskry pod koniec crackling - troche wiatr przeszkodził ale ogólnie jest świetna !
Cena 8,99zł (LIDL) - 9,5/10

Rakiety JR35 Neon - miałem tylko dwie sztuki :sad: Jeżeli ktoś szuka rakiet w przystępnej cenie to polecam :!: - Cena 3,50 za sztuke - 9,5/10

Rakiety Perfect (JR)- niestety tylko 2 sztuki :( - co tu dużo pisać - obok Neonów najlepsze rakiety jakiekolwiek miałem. Cena :2,20zł szt. 10/10

Small star Rocket - 3 szt. - Mniej więcej efekt jak te rakiety z Hestii z zestawu Victory . Fajne , napewno w kolejnym roku znajdą sie w moim stuffie. Cena 2zł szt. - 9/10

Wyrzutnie HOT i Arctic - miałem je pierwszy raz , są świetne - za taką cene lepszych nie dostaniecie choć fajnie by było gdyby strzelały ciut wolniej. 10/10

Petardy Żuki : Mocny huk , choć 2 z 6 tylko burkneły , zdarza mi sie to poraz kolejny niestety. Cena : 3zl - 6,5/10

Bączki JM04 - śmieszne i bardzo energiczne te bączki 9/10 Cena 0,80zl szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festival - Dużo bardzo dobrych i ładnych rakiet dodatkowy "+" za dołączoną rurkę, ale czegoś mi brakowało 8/10

Bazooka 4 - Moja była chyba nieco wadliwa pierwszy ładunek wyleciał ok. 5 metrów nad ziemię zaczął opadać i bum nastąpiło jakieś 3 metry nad ziemią nic się nikomu nie stało ale nie wiele brakowało... kolejne 7 strzałów było w miarę normalne wysoko ale również przed bum opadały w dół. Za efekty 9/10 za całokształt 6/10

Moździeż B18 (JW47) - Bardzo dobry 12 ładunków, ładne efekty, naprawdę dobrze wyglądały 2 ładunki odpalone równocześnie szczególnie zielony i czerwony 10/10

JW407 - Została na 09/10

JW69 - Została na 09/10

JW90 - Tą wyrzutnie chyba każdy zna, każdy powinien ją przynajmniej raz kupić bo efekty są niesamowite a cena niska niby tylko 12 strzałów ale bije na łeb nie jedną kilkunasto strzałową, zasłanie ładny kawałek nieba 10/10 :!:

Mistrzowie Ognia (NG12) - Kolejna bardzo dobra wyrzutnia w niskiej cenie 10/10

Big Bang Pluton - Miała być kasjopeja na ale wyszło jak wyszło i był Pluton który mnie bardzo zaskoczył bo na filmie wyglądał przeciętnie a w rzeczywistości zastanawiałem się czy to aby na pewno ta wyrzutnia 9,5/10

Cudak Battery - Ładna dynamiczna kolorowa dwudziestkapiątka i czego chcieć więcej za taką cenę? 10/10

Macrocosmos 3 - Całkiem fajna ale jednak czegoś brakowało, "+" za cenę. 8,5/10

HOT - Naprawdę opłacalna wyrzutnia tak niska cena a takie efekty polecam ją 10/10

Arctic - Bardzo mi się spodobała ładne spore efekty szkoda że tylko 10 strzałów 10/10

Pi Battery - Całkiem dobra ale spodziewałem się czegoś więcej tym bardziej że polecali mi ją w hurtowni 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie wyrzutnia Exclusive Collections-SM2127,naprawde konkretne efekty i to za tak niską cene. Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Po tym sylwestrze stwierdziłem, że mnie to tak wszystko już nie jara.
Ale stało się to pewnie za sprawą tego, że miałem 27 wyrzutni z czego spora część była mała i po prostu jestem przyzwyczajony do tak pospolitych efektów.
Zaskoczenie tego roku:
Londyn, Hawana (kometa)
TXB597 - po prostu świetna
JW408 - super rozświetla niebo, polecam każdemu

No i 19 strzałówki 30 mm wszystkie były dobre.
Za rok wydaje mi się, że mniejszych niż 30mm 19 sh nie kupie, chyba, że na przed 24.


Średnio coś mi wypadł Black Mack, nie było komety i strasznie szybko wystrzeliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Mack wystrzelił strasznie szybko i beznadziejnie.
JW168 fajna.
Mały Thunder Rain fajny.
Lily Magnolia nie pamiętam kiedy strzelała, ale chyba była fajna.
JW09 Styx piękny gdyby nie to, że któryś z moich najebanych kolegów wrzucił ją do śmietnika.
JW90 jak zwykle pięknie.
JW39 była przecudowna.
JW59 tym bardziej.
Największa rakieta z zestawu Pulse Triplexa to jakiś badziew, tak jak cały zestaw.
Chwilę po północy nawet nie zorientowałem sie, że pijani koledzy za***ali mi po prostu połowę szelek z moździerza SP0008 z Lidla więc wszystkie wypierdalały po prostu w śmietniku albo obok mnie. Ale był mocny przynajmniej.

Tak samo jak nie zorientowałem się, że jakiś napierdolony sk***ysyn, którego nazywałem kiedyś przypadkiem kolegą wziął se moją Sky Brocade z Triplexa, której najbardziej wyczekiwałem i rzucił ją gdzieś koło budki śmietnikowej.
Nie wkurwiło mnie to, że nie zobaczyłem jej w powietrzu. Wkurwiło mnie to, że wszystkie 30mm pociski poleciały na moją siostrę, która strasznie się bała i miała zjebanego Sylwestra, a ten idiota ma w to wyjebane.

Zapalniczka 3 palnikowa z safetrade to totalny badziew, który nie potrafi odpalić na mrozie.
Więc nic nie zdołałem sam odpalić.

Nigdy nie spędzajcie Sylwestra z napierdolonymi ludźmi, których w dodatku nienawidzicie.

Alkohol to syf dla ludzi słabych nie radzących sobie z rzeczywistością.



Z roku na rok coraz lepszy stuff i z roku na rok coraz trudniej przeżyć.
O dziwo nie doznałem żadnych oparzeń.
Jedyne straty materialne to:
-Śmietnik spalony po Sky Brocade,
-Mały śmietnik zniszczony po eksplozji FP3 New wewnątrz,
-Pojemnik na torebki do zbierania psich odchodów "Pies w wielkim mieście Gdynia",
-Budka telefoniczna.

A tak pięknie się zapowiadało...

Wszystko to zobaczycie kiedyś w moim zmontowanym filmie pt. "Sylwester 2009".



Tak, w tym poście są przekleństwa. I nie obchodzi mnie to, że ktoś to zaraz usunie.
Nie wiem jaki rodzaj przeziębienia będę miał jutro... ale nie będzie to miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak po kolei kazda wyrzutnia jeszcze na świeżo opisze:
txb602-duże rozpryski, za 13zł nic lepszego nie znajdziemy. 9/10
jw07 mars- z 20mm chyba nie da sie wiecej wyciagnac. wielkie, piekne efekty. 10/10
jw05 pluton- kolorowe, duże rozpryski z cracklingiem. bardzo fajna wyrzutnia 8.5/10
three colours-spore rozpryski aczkolwiek spodziewalem sie czegos lepszego. efekt ladny aczkolwiek monotonny 7/10
jw21 condor-ładna wyrzutnia z 3 salwami kątowymi i dobrym finałem. troche w tym roku podrożała ale i tak 8.5/10
JW91 SS6-wielkie rozpryski. naprawde pociski nie lecą wysoko, a 30mm robi swoje. 9/10
JW90-wiadomo geniusz. nie ma co sie rozpisywac. 10/10
JW59-pierwsza wieksza wyrzutnia jaka mialem w zyciu i naprawde świetna na finał. poszła jako ostatnia i wywołała wielką fale radości u widzów. 9.5/10 (cena jednak spora)


no i rodzynek według mnie. Fire 3 czyli JW66. Pociski leciały wysoko, wyzej niz jakakolwiek inna moja wyrzutnia a i tka były ogromne. naprawde nie dałbym 30mm. Potężne, długo urzymujące się wierzby z kolorowymi gwiazdkami zrobiły na mnie fantastyczne wrażenie, a finałowa salwa 3 strzałów pokryła całe niebo i utrzymala sie jakies mysle ze z 5 sekund. Genialna wyrzutnia. ocena 11/10



a z reszty to perfecty zorbily swoje przed 24. piekne, duze rozpryski. 9.5/10
krachemny mnie mile zaskoczyly. otworzylem 2 paczke i walą naprawde świetnie. 9/10
TXP001-ten huk zwala mnie z nóg, że tak powiem. Odpalając go w domu trzęsły się szyby, a bebechy wychodziły na wierch. poprostu MOC. 10/10



nie obyło sie też bez małych wpadek . przy odpalaniu jednego jrc05 stałem za blisko i jak podniosłem głowe do góry proch wsypał mi się do oczu. dobrze ze to bylo przed 24, bo 15 minut przemywałem oczy aż bylo ok.
Oprócz tego jakiś kawałek pocisku z wyrzutni czy nie wiem czego spadł mi na głowę. nie było to jakoś strasznie bolesne, obeszło sie tylko na strachu. pozatym głupi kolega podrzucił krachmena do góry i stał, a ten spadł pod nogi centralnie i jebnął ostro. 5 minut nie słyszał na jedno ucho, ale tak to jest jak sie nie myśli.

ogólnie jeden z najlepszych sylwków jakie miałem, a stuff napewno najlepszy do tej pory. mam nadzieje, ze za rok bede mial wieksze fundusze jeszcze. chociaz tutaj niez funduszami problem, a z rodzicami, no ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol to syf dla ludzi słabych nie radzących sobie z rzeczywistością.


Święte słowa, polać mu! ( wiem, trochę nie na miejscu sformułowanie, ale o tej porze trudno już napisać coś sensownego ). Wszyscy koledzy się nachlali jeszcze przed 12 i wszystko musiałem przenosić sam. Przyszedł jakiś gość, podobno znajomy któregoś ze znajomych, poparadował przed wyrzutniami z papieroskiem w ręku i widać że już słabo kontaktował z rzeczywistością. Mam nauczkę żeby strzelać przed 12! O 21 bym wszystko wyniósł, ładnie połączył i byłoby super. Tak też było super, oprócz tego że już nie chciało mi się nosić cegieł na obstawę wyrzutni i kilka, albo kilkanaście ( straciłem rachubę ) strzelało w bok i mam nadzieję że żadnych strat materialnych z tego powodu nie było ( jutro sprawdzę ).

TXB475 - CUD PIROTECHNIKI! Zaraz zuploaduję ich filmik na YouTube.

Na więcej spostrzeżeń przyjdzie czas jutro ( a właściwie to dzisiaj ), bo zmęczenie daje się już we znaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wam przyznać, że Sylwek udany. O 17:00 petardy i drobnica.

Pokaz główny o 21:00. Na początku waliliśmy moździerze z kilku rur. Synchronizowaliśmy strzały. Jedna szelka wybuchła w moździerzu z niewyjaśnionej przyczyny. Na szczęście wszyscy stali daleko. Później fontanny i baterie od najmniejszego do największego kalibru.

Poniżej opis co większych rzeczy, które odpalałem z kolegami:

***

Mistrzowie Ognia wyrzutnia 25 strzałów z Biedronki (Jorge) - Porządna bateryjka ze zróżnicowanymi efektami. Lepsza niż przewidywałem, bo wszyscy zapowiadali, że to New Generation 1.

Grom (Super Power) - Jeden huk. Myślałem, że karabinek jak w CKM. Mniejsze La Bomby były głośniejsze. Nie opłaca się kupować.

La Bomba (Super Power) - Fontanna + bomba. Zdecydowanie opłacalne. Lepiej mieć trochę takich niż drogich Achtungów i kto wie czego.

SP0008 moździerz z Lidla (Super Power) - W tym roku coś mniejsze rozpryski.

Mistrzowie Ognia moździerz z Biedronki (Jorge) - Wyraźnie lepszy od lidlowskiego.

Wrath Of The Gods (Super Power) - Ilość strzałów wszystkich zachwyciła.

SP5204 Exclusive Line (Super Power) - Pozytywnie, tylko moim zdaniem troche długie odstępy między strzałami.

Hi-Tec (Jorge) - Srebrne rozpryski zakończone niebieskimi kulami. Za 13zł może być.

Kobra (Śmieszek) - Gęste i syczące ramiona rozprysków zakończone kulami. Dość oryginalny efekt.

Super Show 6 (Jorge) - Niesamowita energia wybuchu i wysokość wzlotu pocisków.

Treasure Island (Śmieszek) - Początkowe strzały jakieś denne żółte kuleczki, później się dobrze rozkręciła.

Modern Times (Śmieszek) - Najlepsza kostka na pokazie odpalona na samym końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w tym roku nie strzelałem bo zbieram na aparaturkę do strerowania latającymi modelami rc, ale widziałem jak inni strzelają. Wyrzutnia z biedronki za 9zł jest zupełnie nieopłacalna, ale te za 25 zł i za 50zł bardo ładne. Możdzierz z biedronki ładny, ale mnie osobiście nie zachwycił.

Oczywiście nie zabrakło przygód, nasz samochówd goniły pociski od jakiejś małej wyrzutni która sie przewróciła jeszce przed 1 strzałem, Sąsiad z moździerza zrobił star mine :mrgreen: , dzieci może 6 klasa na osiedlu podpalali pikolaki z zieni i uciekali prawie w 2 koniec ulicy :D:D .

Zachwycił mnie pokaz na głownym placu w moim mieście. Strzelane było profesjnalnie z moździerzy, a nie z kartonów tak jak to bywało w poprzednich latach. Na oko to głownie były 3", 3 serie po 2 strzały ok. 5" A na finale poleciały 3 serie po 3 szelki chyba 8" bo wybuchały raz i potem jeszcze raz z tego jednego wybuchu 4 strzały wielkości byłego hota, tyle że gwiazdki ciągnęły za sobą gęsty snop iskier gdy stało się pod miejscem wybuchu to miało się wrażenie że zaraz te gwiazdki spadną na ziemię. Kilka spadło i jeszcze ze 2 sek na ziemi się paliły. Ogólnie mam wrażenie jagby niektóre ładunki wyrzucające szelki były zbyt małe bo jakoś za nisko wybuchały, na jakiejś wysokości 3-4 piętra, ale to takie moje widzimisie :). Te miejskie były poprosty piekne!

A czy u was proboszcz też miał jakieś bo u mnie to 4 skrzynki miał takie wielkości sfinksa jakieś 19 strzałów. :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój najgorszy Sylwester.Po południu mgła,nie była taka straszna jak np.w Zakopanym ale była.Około godziny 22-30 zaczeło lać.Odpaliłem tylko 6 rakiet i kumpel odpalał wyrzutnie ale naprawde piękne rozpryski i oczywiście huk.Dziś popołudniu ide wyszczelać cała reklamówke petard.O i na koniec oczywiście duże wulkany.Wy to macie szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Alkohol to syf dla ludzi słabych nie radzących sobie z rzeczywistością.


Święte słowa, polać mu! ( wiem, trochę nie na miejscu sformułowanie, ale o tej porze trudno już napisać coś sensownego ). Wszyscy koledzy się nachlali jeszcze przed 12 i wszystko musiałem przenosić sam. Przyszedł jakiś gość, podobno znajomy któregoś ze znajomych, poparadował przed wyrzutniami z papieroskiem w ręku i widać że już słabo kontaktował z rzeczywistością. Mam nauczkę żeby strzelać przed 12! O 21 bym wszystko wyniósł, ładnie połączył i byłoby super. Tak też było super, oprócz tego że już nie chciało mi się nosić cegieł na obstawę wyrzutni i kilka, albo kilkanaście ( straciłem rachubę ) strzelało w bok i mam nadzieję że żadnych strat materialnych z tego powodu nie było ( jutro sprawdzę ).

TXB475 - CUD PIROTECHNIKI! Zaraz zuploaduję ich filmik na YouTube.

Na więcej spostrzeżeń przyjdzie czas jutro ( a właściwie to dzisiaj ), bo zmęczenie daje się już we znaki.


Ja myślałem, że sobi elgancko wyrzutnie śniegiem obsypie. No i obsypałem, yellow peony strzelała we wszystkie kierunki i pod każdym kątem, a wyrzutnia ze śmieszka to się poślizgneła przy finale. Kurde jak ja żałuje, że akumulatory mi się rozładowały, to wyglądało jak fan shape, piękny crackling.

Więc może zaczne od rakiet, bo na wstępie zaznaczam, że wszystie wyrzutnie były za***iste! Prócz Hi-teca, który miał strasznie małe rozpryski, ale też był fajny.
Perfect - Coś kiepsku w tym roku, rozpryski małe...
Atomica Assault - Super efekty, takie jak 2 lata temu!
Thunder - PORAŻKA!!! Jakieś małe rozpryski, bez cracklingu, mam zresztą 2 filmy, połącze wszystko w jeden i wrzucę, to sami zobaczycie.

Wszystkie wyrzutnie za***iście najbardziej przypadł mi meadow z triplexa i kasjopeja z jorge. Za rok chyba się i ja przerzucam na wyrzutnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: JW26 Katmandu : Efekt Bardzo Fajny Tylko trochę Szybko Strzelała :] Ale Efekt Znakomity 10/10

:arrow: JW90 Show Of fireworks : Wiadomo geniusz 10/10

:arrow: JF07 Lampa Alladyna : Elegancka fontanna i wyrzutnia duże rozpryski 7/10

:arrow: JW26 Cudak Battery : Zostawiłem na Dziś :P

:arrow: JW07 Mars : Wielkie, piękne efekty. 10/10

:arrow: JW87 EXCLUSIVE COLLECTION : Bardzo ładna, dynamiczna wyrzutnia 9+/10

:arrow: Jw05 PLUTON : Kolorowe, duże rozpryski z cracklingiem. bardzo fajna wyrzutnia 9/10

:arrow: JR24 Speed IV : Rakiety to są [CENZURA_KRZYŚKA] Piękny efekt na niebie :) 10/10

:arrow: P7048 THUNDER KING : Fajna Wyrzutnia za niewielka cenę :) 8+/10

:arrow: SM2125 Macrocosmos 2 (Planet) : Fajna Mała Wyrzutnia za 9zł :) 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to był mój najlepszy sylwek :razz: . Raz że miałem duży stuff (pierwszy raz w życiu miałem tyle amunicji :grin: ), a dwa widownia. Wszystkie wyrzutnie bardzo mi się podobały z wyjątkiem Lampy Alladyna, której wybuchły tylko 2 pociski, reszta to niewypały. 3 wyrzutnie zaliczyły glebę i waliły po kątach xD. Black Mack tak jak u reszty w tym roku strzelał na prawdę szybko, a co do JW90 to po prostu cudo :wink: Widownia tak krzyczała że aż dzwoniło w uszach xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo radości i rozczarowań:
:arrow: JW25 Cudak Battery - bardzo ładna, polecam każdemu
:arrow: JW21 Condor - tak samo jak cudak przepiękna
:arrow: R20072 Perfect - nadal przepiękne
:arrow: Zestaw Rakiet R9-SM - nie polecam (zmieniłem zdanie) nie warto ich kupować, efekt nawet nie "pyknięcie"
:arrow: JR05 - pierwsze lepsze podróby chińsko-rosyjskie lepsze są, nie wiem co z nimi zrobię bo kupiłem 3 paczki a wypaliłem tylko 4 rakiety.
:arrow: JR09 Tornado - do zabawy ok ale na coś więcej to nie, miałem jako gratisa więc nic straconego ale nie wiem czy są warte uwagi i kupna
:arrow: FP3/NEW - wiem na pewno że walą ostro
:arrow: Jaja Dinozaura FP1 - mocne, parę niewypałów, szybko wybuchają
:arrow: Żuki - mocne chociaż zdarzają się sztuki słabsze
:arrow: Super Piccolo K0201 - jako karabinek walą ładnie, szkoda że sklepy sprzedają je już po 1.49
:arrow: Petarda Średnia Heavy Thunder K0203 - możliwe że zostaną na następny rok bo otworzyłem tylko paczkę spojrzałem zamknąłęm i i nie było okazji by odpalić
:arrow: P7022(1) Cyrkoblitz - ładne efekty, ten czarujący urok wzlatującego się "wiru", jedna sztuka poleciała prawie po ziemi i wybuchła 3 metry za i nad samochodami, zostały mi 3sztuki
:arrow: T6244 Rzymskie Ognie 55 strz. - monotonne jak to rzymskie ognie, przykleiłem 5 do butelki i zrobiłem a'la wyrzutnie rzymiaków
:arrow: Fuji HE0164A - tani wulkanik, opłacalny, ładne iskierki
:arrow: Pszczółki HE0608 -taniutkie, ale mam odwieczny problem z odpalaniem, to znaczy: chyba 50 proc nie wzlatuje
:arrow: zimne ognie z lidla - do D., odpalają się naprawde długo a palą błyskawicznie
Podsumowująć: nie które artykuły mnie nie zawiodły inne tak, następny stuff będzie wyglądał inaczej, a i jeszcze mnie wkurzył facet sprzedający w kiosku, sprzedał mi dwie prawie zużyte zapalniczki żarowe.
Poparzania i inne otarcia oczywiście też są ale najbardziej mnie zmartwiło odmrożenie rąk, strasznie to wyglądało, dzisiaj trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd był to mój najlepszy sylwester. Myślałem, że pogoda popsuje plany, ale idealnie na godz. 0 się wypogodziło .
A więc;
M22 Mistrzowie Ognia Moździerz- pierwszy mój moździerz, poleciał przed 12. Bardzo fajna zabawa przy nim i efekty ładne, zwłaszcza multi-color. 8+/10
JW07 Mars- leciał jako pierwszy. zrobił na mnie i na widowni duże wrażenie. tak mała wyrzutnia, a dała bardzo duże efekty 10/10 (hit)
JW25 Cudak Battery- kolejna świetna wyrzutnia. różnorodne i duże efekty oraz ciekawy finał 10/10
JW21 Condor- pierwsza wyrzutnia z układem fan jaką odpalałem, bardzo mi się podobała, a jak leciała pierwsza salwa fan to słyszałem gdzieś z tyłu ''WOW''. 10/10
JW2000 Exclusive Collection- ładny efekt, ale wyrzutnia krótka, szybko się skończyła. 8/10 (myślę, że za tą cenę JW56 wypadłaby lepiej)
M12 Mistrzowie Ognia- 30 strzałów świetnych kolorowych efektów. Seria finałowa; bardzo dobra ściana craclingu, którego nie brakuje również przy wylocie komet. 10/10
JW42 Black Cat- wyrzutnia jak najbardziej w porządku, liczyłem na większe palemki, ale i tak było nieźle. 9/10
JW90 Show of Fireworks- cud miód, wyrzutnia genialna, brak słów. 10+/10 (HIT!)
JW59 Show of Fireworks- czerwono-zielone komety przy wylocie i spora dawka różnego rodzjau craclingu. Polecam 10/10
JW401 Exclusive Collection- nadszedł czas na gwóźdź pokazu. Wyrzutnia świetna; zielony migoczący wachlarz i wielki Brocade Crown. Zrobiła duże wrażenie; widownia krzyczała z zachwytu. Gorąco POLECAM! 10+/10 (HIT!!)

Male wyrzutnie jak na swój rozmiar miały wielkie efekty. Miałem kilka rakiet z zeszłego roku i stwierdzam po raz kolejny, że są nieopłacalne, bo nawet mały mars pobił je na łeb.
Sylwek się na szczęście udał i czekam już niecierpliwie na kolejnego.

Pozdrawiam
MarcePAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spoko pierwszy raz miałem tak wielki stuff, tylko szkoda że w pokazie odpaliłem od środka i wachlarz zgasł a dół palił sie mam wszystkiego filmy :razz:

oceny efektów:

Mars: piękna mała kostka 10/10

pluton: ogromne rozpryski dużo cracklingu 10/10

Guliwer: ładna szybkostrzelna kostka 10/10

9stars:dosyć ładny efekt i ten salute w 7 strzale 10/10

moździerz z tripla (TXB546) ogromne rozpryski 10/10

the magick key piękna malutka kostka (mam od cioci) 10/10

atomic assalut bardzo tanie i ładne rakiety ( mam od cioci) 9/10

thunder to gów*o -1/10

Moździerz ze śmieszka (0008) ładne efekty za niską cene 7/10

Absolut TXR793:ogromne efekty

ten sylwester był bardzo fajny :shock: :o:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie było bosko waliłem od 19 potem przerwa 21 przerwa... i straciłem rachubę. ale do rzeczy :
-detonatory były wyjeb..... super najlepsza była niebieska Hestiowskie się chowały po kanałach :) 9++/10
-atomiki jak każdy wie lipa ale wystarczyło dodać troszkę fb i efekt lepszy 1/10
-rakiety z zestawu planet(8.99) takie sobie jak Hestiowskie tylko tańsze 6,9/10
-rakiety image ok ok fajne najlepsza z złoty deszcz uff efekcik godny polecenia :P 9/10
-rakiety z mistrzowie ognia całkiem laitowe widać że już większy kaliber 8,5/10
-4 rakiety mistrzowie ognia woww na calutkie niebo nikt nie miał lepszych w pobliżu :P 9+/10
-moździerz z biedry supcio nic dodać nic ując czasami efekt był mały a czasami ogromny 7,5/10
-moździerz z Lidla tak zachwalany ale podobny jak z biedry 7/10
-wyrzutnia 10 strz planet (8.99) taka no na rozpoczęcie ok rozpryski całkiem całkiem 7,2/10
-wyrzutnia kobra jaa efekcior na calusieńkie niebo super 9/10
-wyrzutnia (new generation 1 ) ten kto powiedział że kiszka to sobie z nim porozmawiam wyrzutnia taka fajna że na finał poszła super wow!!! 9++/10
-achtungi fajne petardy ale wole swojskie 7,5/10
-petardy średnie (100szt) powiem że super na zabawę 8/10
-korsarze (k0204) widać klasę tych petard fajne 7/10
podsumowanie sylwek najlepszy jaki miałem wrażenia nie da się opisać miód malina w następnym razem kupuje 4x detonatory :) i nie kupuje achtungów 9 zł można mieć coś lepszego a i więcej wyrzutni
A i oczywiście ktoś tam narzekał że pijani ludzie to i tamto to jest nic nie umiejętność odpalania jest gorsza gościu kupił sobie i swojemu synowi rakiety i motylki (rakiety z obi śmiałem się z 30min) i on taki Text" to ja będę trzymał w ręce tą race a ty ja podpalisz " a ja fajnie powiedziałem wytłumaczyłem i pożyczyłem butelkę (1l szklana z wodą :) )
być może uratowałem mu du..
ach ......
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sylwek był bardzo udany, najlepszy ze wszystkich które przeżyłem. Miałem najlepszy stuff na osiedlu :wink: . Ksiądz w kościele, dzisiaj po mszy zawołał mnie i mówił, że słyszał od ludzi, że najgłośniej, najlepiej i najwięcej trzelałem :razz: .

Mars - super, duże rozpryski, ale nisko leciały.
Stars rain - bardzo opłacalna, tylko 10zł.
Black mack - zawiódł, środkowej komety jakoś nie widziałem i trwał z 5 sekund.
JW 90 - SUPER ! ! ! Super ! ! ! Mistrz.
Ng 1 - fajna, kolorowa, nie była najgorsza.
Guliwer - bardzo dobry efekt, dość szybka.
Kobra - Bardzo opłacalna wyrzutnia, duże rozpryski, ciekawy efekt.
Sky Buster, Backyard Fun - bardzo opłacalne, małe wyrzutnie.
JW 39NEW - nie była taka dobra jak na swoją cene. Nie za bardzo.

Moździerz z Lidla - SŁABSZY!!! Od tego z Biedronki.
Moździerz z Biedronki - SUPER ! ! !

Jeżeli chodzi o petardy :
1 - miejsce Achtung HE0008 z Hestii.
2 - Mega Jumbo.
3 - Achtung mały z hestii / Fp3new.

Najbardziej opłacalne Fp3new.

Motyle kamikadze duże, też super efekt dawały.

Rakiety PERFECT - przepiękne efekty, wysoko leciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester udał się niestety dosyć słabo.Głównie przez wiatr i spowodowane nim wypadki.Również przez wiatr były kłopoty z odpalaniem. :evil:
Oceny:

JR8 diabolo-za tą cene świetne rakiety,bardzo duże rozpryski ale niestety 2 latały po ziemi gdyż przez ten wiatr przewróciła się rurka(potem udało mi się ją dobrze przymocować)
JR4 diabolo-z nimi miałem największe problemy.Efekty są ok szkoda tylko że połowe z nich musiałem oglądać na ziemi zasłaniając się.Połowa rakiet poprostu wybuchła na ziemi...Niewiem czy były zawilgocone czy dostałem jakieś wadliwe ale zraziłem się do nich.
JR08/6-zabawki przed północą nie ma w sumie czego wymagać za taką cene
JW06 big bang kasjopeja-super wyrzutnia
JW25 cudak battery-super wyrzutnia
JM01 cyrkoblitz-pierwszy wybuchł na ziemi a drugi z 5m nad ziemią ale po nich to się spodziewałem.Reszta poleciała dobrze
JM-02N kamikadze-super efekt
JC024 szok-za tą cene dobry huk
FP3 New-ogromny huk a jak wrzuciłem do śmietnika to pełno śmieci wyleciało
K0201-pojedynczo są beznadziejne ale jak się zrobi z nich karabinek dają super efekt za niską cene
K0202-j/w
M31 z biedronki-bardzo fajny i opłacalny zestawik
M32 z biedronki-bardzo dobra wyrzutnia i te początkowe komety bez rozprysku też miały swój urok
SP0008-dosyć dobry moździerz chociaż po 1,5 spodziewałem się troche lepszych efektów(były jak z 1,2) i 1 szelka z niewiadomych przyczyn wybuchła na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajnie :twisted:

Ogólny Stuff :

-Jorge JW90 : Piękny crackling na koniec jak zwykle :twisted: 10/10
-Jorge JW413 : Super początek ale słaby koniec 9/10
-Jorge JW351 : Tu jest zawsze hardcore :twisted: 10/10
-Jorge JW338 : Ładne palmy które zawsze mi się podobają i ten crackling na koniec ! 10/10
-Jorge JW414: Początek dupny środek wywalisty 10/10
-Jorge JW12100 : Super cracklingi ! 10/10
-Jorge Bazooka 4 : Zawsze jest spoko 10/10
-Jorge SM9817 Macrocosmos 1 : Alarmik się u kogoś włączył po pierwszym strzale :twisted: ! 10/10
-Jorge JW06 Kasjopeja - Jak na cene tanią ! wyrzutnia piękna ! 10/10 :twisted:
-Jorge N3501 Cassiopeia - z poprzedniego roku efekt może być : 8/10
-FP3 NEW 2 paczki : cena tania efekt hukowy dobry : 10/10
-Achtung! 2paczki : kolejne alarmy :twisted: :cool: 10/10
-FP3X - KRACHMEN Black 2 paczki : kolejna tanizna na mocne huki 10/10 :twisted:
-Żuczki 2 paczki : Kolejna dawka mocnych huków ! :twisted: 10/10
-Moździerz z biedronki Mistrzowie ognia JR ? nie pamiętam : efekty spoko jak na 25 zł : 10/10

DUPERELKI :

-Hestia KO102 3 paczki : Zabawa przed 24 to odjazd one miażdżą Crosaira z Jorge do ziemi ! 10/10
-KolABC 6 zł : spoko oko na 24 może być fajne bączki 9/10
-CKM 5 sztuk : huk niezły 10/10
-Świeca dymna B&T (domowa robota) : efekt niecałe 3 min na 24 tym zadymiłem całą ulicę ! 10/10
-Raca 15 zł 1 sztuka : To samo co z świecą czerwony dym super : :twisted: 10/10 !
-SP KO303 1 paczka : Spoko wybuch z hukiem 10/10 :twisted:

OGÓLNIE BYŁ ODJAZD ! Stuff kupowałem na necie , race na mieście , depereleczki też , świeca to robota domowa . SYLWESTER OCENA : 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jw07 mars-no niezly ale na filmach lepszy sie wydawal 9/10
lampa alladyna no nawet dobra 9/10
TXB422 little palm tree swietna mega rozpyski ,kolorowa 10/10
JW05 pluton-za***ista,tylko brac 10/10
TXB602 backyard fun ekstra wyrzutnia i tania 10/10
red meteor fajna ale myslalem ze beda bardziej intensywniejsze kolory 9/10

Na dzisiaj zostawilem jeszcez cudaka,jw90 i jw168 i duperelki rozne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...