Skocz do zawartości

Wrażenia i oceny efektów po Sylwestrze


MlodyZ

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam temat z drugiej strony tego działu. Przypominam nowym na forum, że w tym temacie zamieścicie swoje opinie o efektach. Oczywiście wszystko po strzelaniu na Sylwka. Nie chcę później widzieć oddzielnych topiców.

Później usunę swój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok mój stuff będzie sie składał tylko z wyrzutni i pierdółek :)

Moździerz z biedry świetny , kung fu niezłe , HOT I ARCTIC PO PROSTU PIĘKNE , wszyscy się na nie gapili :lol: a Excellent ujdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, jeden z najlepszych sylwków.

Sfinx- super, oczywiście piękne efekty i na 100% muszę go mieć za rok.

Rakiety- Atomic Assalut (-10000/10)to taki ruski bubel że nawet za free nie chciałbym tego. Rakietki z Kung fu wystrzeliłem przed 24, nawet fajne tylko szkoda że nie ma tej z craclingiem(5/10). Zestaw rakiet TOP10 również bardzo piękny, duże i kolorowe rozpryski(9/10). Detonatory fajne(6/10). Diabolo JR8, bardzo duże rozpryski-ładne efekty za bardzo małą kwotę(9/10). Festival, normalnie pogrom! Bardzo gigantyczne, różnorodne efekty. Bardzo opłacalny zestaw rakiet(10/10.

Moździerze- najlepsza była SP0008. Głośnie duże rozpryski(10/10). Jw47 & jw86- Sp0008 bije je na łeb. Efekty fajne ale jednak ten z Lidla najlepszy.

Petardy- Najbardziej zawiodłem się na firmie Hestia bo petardy bardzo kiczowate. Większość to niewypały, bardzo duże spowolnienie bo jakieś 20-25 sek(0/10). Seria Jumbo- głośne petardy, ale achtungi lepsze(7/10). Jaja dinozaura mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły, bardzo głośne i na 200 sztuk tylko 1 niewypał(9/10). Pozostałe- bardzo fajnie się nimi bawiłem, a szczególnie pięciostrzałowymi z których robiłem kopce i karabinki(10/10).

Mniejsze wyrzutnie- arctic i hot- piękne wyrzutnie za małe pieniądze(10/10). Babel- za duże rozpryski, chyba ze 50 metrów więc wszystkie strzały "zahaczały" o ziemię(5/10).



Podsumowując: miałem bardzo udanego sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester fajny

Hot efekty wyśmienite chociaż jeden sie przewrócił
arctik efekty fajne ale wybuchł na ziemi i przypalił mi kurtke
kung-fu wysmienite
rzymskie ognie bardzo dobre choć z hesti

i tak zakonczyłem stary 2008 a przywitałem nowy 2009 :)
i znowu trzeba czekać cały rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejności odpalania wyrzutni:
SM9817 Macrocosmos 1 - bardzo dobra wyrzutnia, wielkie efekty a szczególnie te migajace gwiazdki - za tą cene nie ma praktycznie konkurencji (moze z wyjatkiem hota, arctica i wyrzutniami typu babel)
Ocena: 9/10

JW05 Pluton - nastepna swietna wyrzutnia :!: U mnie wyrzutnia strzelala bardzo glosno, szybko, nie wiem czemu byla seria z 4 ladunkami na raz i to w ukladzie FAN xD dodam jeszcze ze 25 strzalow z cracklingiem robi ogromne wrazenie.
9+/10

RSB734 Samuraj - i tu niestety sie troche zawiodlem. Jakies male byly te rozpryski, wyrzutnie z mniejszym kalibrem spokojnie dawaly mu rade. Dodatkowy minus za to ze u mnie kolejność strzałów była taka:
1 strzał multicolor - 1 strzał brokat
I to niestety troche psuło efekt, bo wiele strzałow z brokatem naraz było by lepsze.
ps. po ostatnim strzale sie przewrocila :D
6+/10

TXB389 Silver Dragon (Triplex) - Pierwszy raz miałem wyrzutnie z triplexu (mialem łącznie 3 w tym dwie odpaliłem), i tu niespodzianka - jak na kaliber 1" ciekawe efekty podobne do missile i kasjopei - czerwone migające gwiazdki i brokat z czerwonymi oraz zielonymi gwiazdkami. Efekty były duże, i ta wyrzutnia spodobała mi sie bardziej niż samuraj. Dałem za nią mniej więcej tyle co za samuraja, ale uwzględniając zniżke. Dobra wyrzutnia do ok. 35 zł.
8+/10

U31419 (Triplex) - i kolejna świetna wyrzutnia! Bateria pokroju plutona. Większe rozpryski i zaj**** finał ale za to monotonna. Kaliber też 25mm. Niestety nie pamiętam ile kosztowała ale ok. 35zł. Ogólnie polecam całą firme triplex ;)
8/10

HE0024 Exploding palm (Hestia) - i tu nie ma żadnego zaskoczenia - hestia śmierdzi i tyle. Najmniejsze rozpryski ze wszystkich wyrzutni, a ta bateria miała kaliber 30mm. Monotonne i malutkie rozpryski.
5/10

JW90 Show of Fireworks - chyba każdy zna tą wyrzutnie :mrgreen: ona jest:
SUPER SUPER SUPER SUPER Wszyscy mieszkańcy domów przy mojej ulicy zaczeli sie gapić na ten torcik :D Nie mam słów na tą wyrzutnie. ZAJEB*TA! Gigantyczne explozje, największa była 2 seria, a jak był finał to wszyscyy zaczeli krzyczec!! kazdemu polecam ta baterie!!!
100003/10 + znak jakosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 24:00 odpalałem
Wariatki-bardzo głośny efekt hukowy
kilka małych kamikadze-ładny efekt
Rakiety detonator - ładny efekt za małą cene :razz:
Zestaw ufo - dośc dobre efekty za niską cene :razz:
Big Corsair - mocny huk za niską cenę :smile:
Wyrzutnia Ballet z jorga - no troche zabawy za niską cene :twisted:
Rakiety Diabolo Jr2 - dośc duże rozpryski jak na tom cene
Reszte mam opisane w moim stufie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne zaskoczenie:
SP5003 - dobra wyrzutnia na rozpoczęcie pokazu
1209 Night Invader - 5 zł? CUDO!!!
1208 Asteroid Encounter - 7 zł kolejna super wyrzutnia z SP!!!
JW21 Condor - Jedna z lepszych wyrzutni, troche FAN troche normalnie, świetna :!:
P5203/P5202 Exclusive line Multi Shot - Kątówka z SP - powiem tyle JW90 wysiada :!:
P5901 Comet Catastrophe - Super :!: Bardzo ładne miny gdy pocisk wylatywał, a później świetne efekty...
Najlepsza wyrzutnia JW39 NEW Show of Fireworks nowość z jorge, nie mam słów, ta wyrzutnia jest nie do przebicia!!! :D
Ogólnie WSZYSTKIE wyrzutnie były świetne, ale te co opisałem najbardziej pozytywnie mnie zaskoczyły.
Negatywne zaskoczenie:
Hmm... Rakiety, ale nie dlatego, że były słabe efekty, bo efekty były super, po prostu mnie to nudzi, w przyszłym roku pewnie bede miał tak z 10 max
Moździerz z biedronki - baaardzo się zepsuły pociski, akurat na takie dwa trafiem słabe, że to szkoda gadać.

Podsumowanie:
2009/2010 - Wyrzutnie w 90% reszta to jakieś rakiety na przed 24 :)
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

JW87 - nic specjalnego do pupy...
JW90 - no jak każdy uważam że jest piękna
JW402 - :o te wiry były naprawdę bardzo ładne na koniec całe niebo w cracklingu tonęło
JW401 - piękny brokat!! warte swojej ceny efekty na całe niebo
JW418 - najlepsza wyrzutnia tyle strzałów długo strzelała efekty ogromne i głośna strasznie
JW313 - WOW ! efekty ogromne, w układzie V nie udało mi się jej dobrze nagrać bo stałem od niej 20 m ale na szczęście wzrokiem udało mi się obciąć efekt ! Coś pięknego na koniec salute tyle huku narobiło że szok
JW165 - na początku strzlała wolno potem przyśpieszyła bardzo ładna , w cenie black cata i lepsza! :D na koniec piękny crackling (niestety na filmie się urwał bo bateria padła..)
JW06 Kasjopeja - odpaliłem ich 6 na raz efekt ? 6 razy więcej strzałów niż jedna :D co chwilę wybuch superowe, jak dam film to zobaczycie
JW14 Arctic - pełno cracklingu odpaliłem 3 na raz super
JW14/a HOT - również 3 na raz duże efekty bardzo ładnie strzelała
JW25 Cudak Battery - super super super ;d odpaliłem 3 naraz strzało bardzo dynamicznie wyrzutnia warta swojej ceny
NG 16 - w tym roku również ją miałem i efekt bardzo ładny złote wierzby i niektóre opadały do ziemi warto ją kupić zamiast gównianego el dorado
JW97 sfinx - miały lecieć 2 naraz niestety nie wyszło i odpaliłem pojedyńczo trochę mnie to zawiodło ale efekty i tak były piękne
Tyrant - rok temu bardzo mi się podobała w tym też, jednak cudak według mnie od niej lepszy
Condor - super brokat i niebieski kolor wyrzutnia godna polecenia
JW103 - po filmie nie wiedziałem że bedzie taka fajna !! Wielkie rozpryski bardzo fajna i piękny finał gorąco ją polecam
Wyrzutnia rzymskich ogni - T6238 - super znowu mi się udało i wszystko poleciało kulki ponad 3000 kolorowych kulek chyba w minutę, efekt piękny
Wyrzutnia rzymskich ogni - liony - efekt taki sobie raz leciało wysoko raz na ziemi wybuchało ...
Wyrzutnia rzymskich ogni - hydra hummer- nawet dobrze wyszło poleciała ściana komet efekt fajny jak za 4 zł
FP3 - mała petarda a huk ogromny a mam ich jeszcze 18!! POLECAM
JF40 - fontanna dość ciekawa ładny finał, jednak nie za bardzo mi się spodobała (dam film)
JF05-2 - bardzo fajne !! wszystkie wypaliły odpaliłem 7 na raz i wyszła ściana iskier warto je kupić!
JW07 Mars - miały lecieć 3 poleciały 2 :( ale efekt i tak piękny chodź ja osobiście wolę od nich kasjopeje ale za tą cene się opłaca ;d
JW31 ciekawy efekt komet niestety za blisko niej stałem i film taki nie jaki wyszedł ale wygląda to bardzo fajnie, pisk niesamowity
Big Tiger - jednak więcej go nie zakupię SUPER PETARDY z hestii były od niego głośniejsze
Mega Jumbo - słabszy od big tigera nie polecam
SUPER PETARDY - jednym słowem super ;d za 5 zł miałem 4 sztuki huk większy od big tigera i porównywalny z FP3 chodź nie wiem czy nie słabszy
JC200 - nawet fajny karabinek odpaliłem 1 sztukę , ale jednak wolę zrobić sam (może zmienię zdanie bo jutro odpalam ich 10 na raz (2000 strzałów)
JW56 SUPER! ciesze się że kupiłem ją jednak zamiast JW59 bo cracklingu miałem pełno w innych wyrzutniach, efekty bardzo ładne ! tak jak w ng16 tylko większa rozpiętość i zróżnicowane kolory
JW42 - od kiedy zobaczyłem film bardzo chciałem go mieć i w tym roku udało mi się go kupić , efekt za***isty tak jak pisali inni najlepsza wyrzutnia !! polecam, crackling super wielkie rozpryski i ładny finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA039 Hong-Kong- W tym roku słabe rakiety, jedna nawet nie wybuchła. Gówienka już mnie nie bawią. 4/10
JW14a HOT- Wypas wyrzutnia, niektóre efekty prawie jak Sfinx. 9/10
JW97 Sfinx- Piękna wyrzutnia. Wielkie efekty, cracling i finał. 11/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TB15 Nineshots - jak na tak małą i tanią wyrzutnie, to efekty nawet przyzwoite.
TB19 Exploder 6 - wielkie chmury cracklingu z niebieskim bukietem, extra!
TB20 Executor - nawet fajna wyrzutnia z układem I i FAN, ale jednak spodziewałem się czegoś lepszego.
TB114 Platinum X - myślałem, że ta bateria będzie bardziej efektowna ale spodobało mi się to, że ładunki przy wzlocie wirowały.
TB151 Missouri Jamboree - yyy...porażka, gdzie te gwiżdżące kometki z filmu Tropica ?
TB154 Magma - szkoda oceniać...
TB155 Galaxy Storm - też szajs, jedyne co było nawet, nawet to czerwony bukiet przy wzlocie pocisków.
TB156 Space Imagine - nic ciekawego.
TB158 Viva! - słabe, bo efekt nawet nie utkwił mi w głowie.
TB159 7sCake - duże zaskoczenie, bo wyrzutnie były bardzo małe a bukiety jakie wypuszczały były naprawdę efektowne!
TB161 Skyscraper - najlepsza wyrzutnia mojej nocy sylwestrowej! Piękne palmy z gwiazdkami i trzeszczeniem oraz układ I i FAN.
TB163 Magic Bouquets - wyrzutnia nawet, nawet...ładne bukiety z gwizdem a na koniec trzeszczące chmury.
JW25 Cudak Battery - extra wyrzutnia, bardzo kolorowa i dynamiczna, super!
JW09 Anaconda - może być, ujdzie w tłumie.
TF7 Fire Star - rewelacyjna fontanna! Długo działa i ma zmienne efekty a na dodatek bardzo wysoko daje.

Ogólnie sylwester 2008 uważam za udany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże rakiety z zestawu TAURUS - waliły jak Jupitery :)
Małe rakiety z zestawu Taurus - lepsze od dużych rakiet z Hong-Konga :D
Achtung z Tropica - jednym słowem WOW (położyliśmy go na kamyku, to kamyk odleciał o 10 metrów :D )
Mini Corsair - pozytywne zaskoczenie. Czyżby połączenie petardy z bączkiem?
Super Piccolo - jakoś słabo waliły, chyba prochu pożałowali :evil: )
V-Power - waliły jak korsarze :D
Korsarz - super!
Pięciostrzałówka z SP - troche cicha, ale może być
Wyrzutnia Space Runner - zawiodła mnie :cry:
Rzymski ogień Umbrella - nie wybuchł :evil:
Wszystko wymienione (oprócz Achtunga) to Hestia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rakiety jakie miałem: rakiety są do niczego ,publiczność się nudziła jak je odpalałem ,za rok ewentualnie 1 zestaw do zabawy.
Macrocosmos I: Przepiękna wyrzutnia ,nie spodziewałem się tak dużych efektów po takim maleństwie.
JW14 Arctic: W tym roku podobał mi się mniej niz rok temu co nie znaczy że nie jest super :D
JW14a Hot: Za 9zł nie można nic lepszego kupi ,efekty były przepiękne. Nie ma to jak biedronka:P
Guliwer: Również bardzo dobrze zrobiłem że ją kupiłem w intermarche po 19,99zł ,przepiękny crackilng i ogóle fajna.
Borneo: Przepiękne 25strzałów ,również bardzo dobry zakup.
JW25 Cudak Battery: Kupiłem ja za 35zł w sklepie ogrodniczym więc trochę przepłaciłem ,ale było warto bo to najszybciej wystrzelone pieniądze i do tego piękne duże wybuchy :)
JW 97 Sfinx: Ta wyrzutnia jest niesamowita ,przeogromne wybuchy ,kolorowe i niesamowite. Grzechem by było z mojej stron żeby jej nie mieć.

Pisałem w takiej kolejności jak odpalałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARCTIC: odpaliłem dwie na raz. Przepiękny,duży cracling i szybkie 20 strzałów.
HOT: ładne,duże różnorodne efekty. Bardzo opłacalna jak za 9zl
SFINX: co tutaj dużo mówić... po prostu ZARĄBIESTE!!!
RAKIETY ŚMIESZEK: wysoko leciały, lecz rozpryski małe
CyRCOBLIcA ŚMIESZEK :przpiekne duże efekty za 1,20
i ogolnie to mialem najlepsze efekty na niebie w calej okolicy! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW87 Exclusive Collection - genialna sprawa, bardzo duży rozłożysty efekt :arrow: 10/10
:!: JW90 Show Of Fireworks - SUPER SUPER SUPER efekt jakby nie z tego kalibru. Zakrył całe niebo
i wywołało niesamowity zachwyt wśród zgromadzonych widzów :arrow: 11/10
Tyrant - dynamiczne nawalanie, przeporządna sprawa :arrow: 10/10
Macrocosmos I - :arrow: 10/10
Macrocosmos II - komety ładne, ale chyba lepiej, żeby te strzały kończyły się jakimś rozpryskiem :arrow: 6/10
Condor - na początku niepozornie, ale seria kątowa pokazała klasę :arrow: 10/10
FC1302 Silver (300g) - długi czas trwania i duża wysokość iskier :arrow: 10/10
Ninja - :arrow: 10/10
Alibaba - :arrow: 10/10
Smoke Fountains - wszystkie ok, tylko niebieska nie dawała zbyt dużo dymu :arrow: 8/10
JM01 Circoblitz - nieśmiertelny, charakterystyczny wzlot, ale wykończenie coś słabe :arrow: 6/10
JM02N Kamikadze - nie to co kiedyś :arrow: 6/10
W504 Mały Kamikadze - :arrow: 7/10
FP3 - jednogłośnie najlepsza petarda ceną do jakości :arrow: 10/10


Stuff kolegów 10/10: Top Secret, Big Bang Mars, Guliwer, Bazooka 2, Speed IV, Voo Doo, JR8 Diabolo
Stuff kolegów 7/10: New Generation 16 (wszyscy mówią, że w tym roku się pogorszyła), Meteor Regn (drogie, ale dobre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi Battery - Bardzo ładne kolorowe efekty 8/10
Mars - Super bardzo mi się podobało, lepiej nawet od kasjopeji 10/10.
Kasjopeja - Czegoś tu zabrakło 9/10
New York - Wyrzutnia może nie wyśmienita ale może być 7/10.
Macrocosmos2 - Super przepiękne ogony które latały też na bok i fajne rozpryski jak na takie rozmiary 9/10
Borneo - Niestety bez oceny, ponieważ zamiast 25 strzałów wypaliło tylko 10.
Fontanna Crackling F8004 300g - Fontanna miała na pewno wyższe efekty niż w tamtym roku 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JF07 Lampa Alladyna - chyba najlepsza wyrzutnia w tej cenie. Piękna fontanna na początku, która dała wysoki efekt - strzały były rewelacyjne, bardzo ładny i duży efekt. Zakup w 100% opłacalny!
Ocena: 9+/10

SM9882 Red Meteor - piękna, migocząca czerwona korona. Efekt był bardzo rozłożysty na niebie, wyrzutnia zrobiła rewelacyjne wrażenie. W tej cenie nie ma sobie równych :wink:
Ocena: 9+/10

JW14 Arctic - dynamiczna bateria z porządną serią cracklingu. Robi na niebie duże zamieszanie, a widownia to lubi - polecam!
Ocena: 9/10

JW07 Mars - na filmie podobała mi się średnio, ale w rzeczywistości wyrzutnia dała piękny efekt. Nie ma już serii, bo strzały są mieszane, dzięki temu tworzy się piękne widowisko. Na początku crackling, potem czerwone i niebieskie peonie i jeszcze raz crackling - ekstra :wink:
Ocena: 9+/10

JW06 Kasjopeja - ta wyrzutnia chyba najbardziej mnie rozczarowała. Spodziewałem się, że te małe korony z gwiazdkami będą ładne, ale niestety wyrzutnia nie strzelała tak intensywnie i nie wyglądało to tak ekstra. Ponadto zmienił się efekt, bo dochodzi do tego na koniec crackling z gwiazdkami. Minus za brak finału.
Ocena: 7+/10

JW05 Pluton - tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym wyrzutnia nie zawiodła. Bardzo ładne peonie z cracklingiem, duża dynamika strzałów - było co oglądać. No i piękny finał :)
Ocena: 9+/10

JW04 Uran - największe (pozytywne) zaskoczenie wieczoru. Uran jest po prostu rewelacyjny, bardzo ładne i duże białe fale (ala palmy) - złote i czerwone, efekt był świetny i bardzo mi się spodobał. Zakup w 100% opłacalny!
Ocena: 10/10 :wink:

JW20 Don't Worry Be Happy - czerwone i niebieskie peonie, crackling i wiry - było ładnie, ale szału nie ma. Zdecydowany plus za wiry, które wyglądają naprawdę fajnie. W pojedynku z Cudakiem ta wyrzutnia raczej przegrywa.
Ocena: 8+/10

JW25 Cudak Battery - jedna z najlepszych wyrzutni w tej cenie. Duże zróżnicowanie efektów - peonie oraz palmy, duża dynamika - pięknie to wyglądało na niebie. Jak najbardziej warto zainwestować, świetny sprzęt :wink:
Ocena: 9+/10

RSB734 Samuraj - bardzo ładna bateria. Co prawda tylko dwa efekty - kolorowe peonie (czerwono-niebieskie) oraz chryzantemy, ale mimo wszystko ładnie to wyglądało. Szkoda tylko, że chryzantemy zostały zmieszane z peoniami na początku, ale finał i tak był całkowicie z chryzantem. Na filmach wyglądają jak białe, ale w rzeczywistości są złote i pięknie się prezentują :wink:
Ocena: 9/10

JW57 New Age - piękna kątówka! Strzelała dość długo, rozrzucając pociski pojedynczo w układzie fan shape, a efekty były bardzo zróżnicowane - poczynając od zielonych peonii, poprzez kolorowe, fioletowe z crackligniem, palmy oraz finałową serię cracklingu - bomba! Zakup jak najbardziej opłacalny, za tą cenę nie ma nic lepszego :)
Ocena: 9+/10

JW90 Show of Fireworks - brak mi słów. Niesamowita wyrzutnia! Najlepsza mała kątówka, jaką można zobaczyć :wink: Wszystkie salwy tworzą ogromny efekt, a czerwone i fioletowe palmy są po prostu boskie! Finałowa seria cracklingu dała czadu, tylko troszkę mi zwiało :P
Ocena 10/10 :!:

JW402 Show of Fireworks - cudo, cudo i jeszcze raz cudo! REWELACYJNA bateria, ogromne, piękne rozpryski - wiry wbrew pozorom to ogromna atrakcja, rozświetlają całą okolice i idą bardzo wysoko. Czerwone palmy z cracklingiem i białe palmy to po prostu uczta dla konesera, a finałowa seria cracklingu zasłoniła całe niebo, zrobiło się jasno, a ja nie byłem w stanie ogarnąć tego oczyma! Genialna wyrzutnia, jeden z najlepszych zakupów w mojej karierze pirotechnicznej!
Ocena: 10/10 :!:

Ogólnie był to mój najlepszy sylwester, jaki dotąd miałem. Wszystko dało bardzo ładny efekt, ale w końcu człowiek cały rok analizował i dokładnie wybrał, co kupić - jak widać było warto, bo wszyscy oglądający byli zachwyceni. Czysta przyjemność odpalać i oglądać taki sprzęt :wink: Kątówki wymiatają w każdą stronę, a widownia je po prostu kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie was nie zaskocze ale mam kilka opinii :)


Rakiety z HESTII- największe z zestawu z kauflandu za 99zł - G.Ó.W.N.O! Leci bardzo wysoko, efekt strasznie słaby. ledwo co go widać, w kształcie litery V (z jorga rakiety za 5zł mają peonie) Fioletowo-srebrny rozprysk


Zestaw rakiet SuperPower. 9szt z lidla za 90zł.
Efekt identyczny jak w tych z hestii tyle że miały peonię, i cracling, zakup również w żadnym stopniu nieopłacalny


New generation 7- Jednym słowem cudo :)


Cudak- super wyrzutnia super efekty niska cena


Borneo- tak jak wyżej :P


Imagine jw103- Jestem zawiedziony... mizerne efekty, a niektórzy płacili za nią 50zł a efekty ma jak cudak tylko mniej strzałów. Tych palemek które są widoczne na filmie wogóle nie było widać :/


Imagine jw12- warta swojej ceny, głośny huk i ładne rozpryski (dałem 26zł)


Rakiety thunder jr31- Lepsze od tych z SP za 90zł ;) Nawet mój kumpel potwierdził :P


Moździerz jw47- Super!


Moździerz SP0008 z lidla- Nawet nawet ale jw47 lepsza :) Podoba mi się w niej to że najpierw słychać wybuch a potem dopiero pojawia się peonia i to tak jakby opadała na widownię :) Jak najbardziej polecam


Piratki z hestii- jak za 2zł to huk piękny


Rakiety jumbojet z biedronki- Bardzo ładne . Szczególnie efekt brokatu


Rakiety z zestawu JUPITER z biedronki- Również bardzo ładne i opłacalne, a do tego dużo rzeczy do zabawy,


Rakiety voodoo- Jak za tą cenę to super ;)

I to chyba tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Ninja- nawet nawet Polecam 7/10

:arrow: Macrocosmos II - Naprawdę fajna wyrzutnia o fajnym efekcie. Dużo ten torcik nie kosztuje i polecam go każdemu. Efekty bardzo ładne 9/10

:arrow: Uran Fajna wyrzutnia. Ładne chryzantemy miała. 10/10

:arrow: Jw103 Imagine Wielkie rozpryski bardzo fajna za***iste w połączeniu z Uranem to mucha nie siada 10/10

:arrow: Condor I tu powiem WOW WOW Świetna wyrzutnia Polecam ją każdemu. Efekty są cudowne 10/10

:arrow: Speed IV - no comment Polecam 10/10

:arrow: Thunder 12 rakiet za 20zł Tani i na ten efekt to się opłaca Polecam 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP0008 mozdzierz z SP- efekty byly super, szczegolnie deszcz, heh za rok te musi bydz w moim stuffie
Jaguar-efekty nie najgorsze ale po przed ostatnim strzale sie prwrocila
equalizer z hestii- kiepskie, rakiety nie robily huku, tylko fajny odglos, wugladalo jakby sie na ziemi krecily i potem strzelaly do gory, polecam jesli ktos chce zobaczyc cos oryginalnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mars - Brak mi słów do niej. Przepiękna wyrzutnia i warta swojej ceny. Niby ma kaliber 19mm
to strzela jak by miała 25mm! 20/10!
Uran - Moja rodzina mówiła że to najlepsza wyrzutnia jaką miałem. Mi się ona nie podobała ale
i tak będę miał ją za rok ze względu na rodzinkę :razz: 9/10
Imagine - Fantastyczna! Efekty były duże, masywne i bardzo ładne i zakończenie ma super!
Oczywiście 10/10!
Hot - Znakomity! Przypominał mi Black Cata :wink: Zakończenie też bardzo dobre i cena
niska! 10/10
Condor - Przyznam, że trochę mnie zawiódł. Małe efekty na niebie za to wielki plus za fan
sharpe :grin: I super finał. Ocena 8/10
Thunder - Super rakietki. Dużo zabawy z nimi jest. Za rok nie będę ich kupował. Ocena 10/10
Puma - Wypas! Efekty bardzo duże na niebie a 2 ładunki miały efekt białej peonii :!: 10/10

Podsumowując: Za rok TYLKO WYRZUTNIE! Mają fantastyczne efekty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TB14 Bluebird-jeśli chodzi o efekty to były ładne i rzadko spotykany kolor niebieski ale pociski za wysoko leciały i wydawały się trochę małe i cena też jak za taki efekt jest trochę za wysoka///////efekt-9/10 cena-6/10

TB16 Red Admiral-super wyrzutnia za niską cene.Nie sugerować się małą wielkością wyrzutni///////efekt 10/10 cena 10/10

TB26 Magic Lights-trochę monotonna bo tylko jeden efekt ale ładne srebrne chryzantemki i nie za duża cena chociaż mogli by trochę zmniejszyć///////efekt 9/10 cena 9/10

TB41 Exploder 2-bardzo ładny efekt który niestety na filmach wygląda słabo ale na żywo jest super i niska cena///////efekt 10/10 cena 10/10

TB106c Platinum c-super wyrzutnia olbrzymie,piękne rozpyski a finał gdzie poleciało 5 pocisków naraz zakrył całe niebo.Jeśli chodzi o cene jest duża ale za taki efekt warto dać te 75zł-80zł chociaż mogli by 10zł zmniejszyć///////efekt 11/10 cena 9/10

TB116 Universe-olbrzymie rozpryski jednak cena zdecydowanie za duża jak za 12 strzałów///////efekt 10/10 cena 5/10

TB117 Universe-j/w

M8 Mistrzowie ognia(moździerz)-stary dobry moździerz z biedronki którym strzelałem w przerwach między wyrzutniami///////efekt 9/10 cena 9/10

M6 Mistrzowie ognia(sfinx)-jak zawsze dobre efekty za niską cene///////efekt 10/10 cena 10/10

2xM4 Mistrzowie ognia(arctic)-ta wyrzutnia strzela jakby miała kal conajmniej 25 przy czym efekt zakrywa spory kawałek nieba///////efekt 11/10 cena 11/10

2xM4a Mistrzowie ognia(hot)-też bardzo ładny ale bardziej podobał mi się arctic///////efekt 10/10 cena 10/10

M11 Mistrzowie ognia(kungfu)-w tym roku się trochę zawiodłem tym zestawem.W zeszłym roku robił na mnie spore wrażenie szczególnie rakiety a w tym jakby mu efekt rakiet pogorszyli///////efekt 6/10 cena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na Moje wrażenie :

POkaz najlepszy jaki udalo mi się zrobić w życiu zaczne moze od najlepszych

JW401 - COs pięknego i niepowtarzalnego . Piękne rozpryski . COs cudownego . Nipowtarzalna wyrzutnia , moim zdaniem najlepsze w cenie do 200zł . !! pOLecam .10/10

Black Cat - ROwniez cudowny , to wyrzutnie kazdy zna na pamiec . 10/10

Pyton - Piękne zlote rozpryski , z kolorowymi wstawkami . PIękny finał 10/10

Samuraj - Cudowna wyrzutnia nie myslalem ze zrobi na mnie takie niepowtrarzalne wrazenie . Na drogi rok kupuje 3 takie . 10/10

Condor- rowniez super wyrzutnia ale troche slaby final 7/10

Babel - Cud miod , w swojej cenie przebije wszystkie inne wyrzutnie . 10/10 w swojej kategorii.

Arctic - tej za bardzo nie pamietam .

Cudak Battery - Noo LAdna ladna i piękny final lepsza moim zdaniem od condora tez . ! 9/10

Thunder - kupilem w sylwka go . Produkt hestii , ale zadziwil mnie pozytywnie mimo swojej ceny 10zł . Byla naprawde niezla . 7/10

Blue Mon - tez z hesti ale calkiem nieźle się prezentowaly 7/10


Moździeże : Wspaniala sprawa . ! moim zdaniem extra zabawa i piękne efekty . 10/10 !!!!


Rakiety :

Cyrkoblice : No fantastyczne fajnie startowaly :D i krecily sie :D 8/10

Morfeusz - Piękna rakiety , piękne gwiazdki . !! Cudo 10/10

Exclusive colection - rowniez piękna 10/10

Jupiter - Nieco gorszy ale w swojej cenie . cudowny rozprysk z potęznym hukiem . 9/10

DIablo - TO mniejszy kaliber ;/ Lepiej kupic jakąs wyrzutnie np . Cudaka

Speed4 - LAdne rakiety rowniez . Kolorowe rozpryski . 8/10

Petardy :

Co do petard największy huk oczywiscie Mega piratka . Extra nawalala

Decyble : slabe myslalem ze bedą mocniejsze .

Srebrna Piratka - bardzo fajny i mocny huk

Jaja dinozaura : HIT !! za 3.50zł 20kulek o mocnym huku

Tasmy 100 extra :D:D karabinki kocham i male i duze :D



Stozki KOngo jak co roku fajne :))) 8/10

Wszystkiego nie wymienialem bo za duzo pisania moze dopisze kiedyndziej .

CO do mysli na drogi rok jak pisalem juz wczsniej

dokupie 3 samuraje Napewno , i Achillesa bo widze ze mpiwowski go chwali bardzo :D Nie zabraknie go napewno :) . Zwiększe liczbe rakiet i wzamian duzo wiecej wyrzutni nawet moze dobije do 30 :) . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Wyrzutnie:
:!: Mistrzowie Ognia (Arctic) - piękny crackling pokrywający sporą część nieba. Obkleiłem ją tak że przewrócić się nie mogła :D 10/10 :]
:!: Mistrzowie Ognia (Hot) - bardzo zróżnicowane efekty za nie wielką cenę. Ta wyrzutnia jest opłacalna podobnie jak arctic obie wyrzutnie mam w planach na następnego sylwka ;) 10/10
:!: Mistrzowie Ognia (Sfinx) - piękne duże palmy, dużo cracklingu i bardzo dynamiczny finał w tym przedziale cenowym sfinx wygrywa z każdą wyrzutnią :P 10/10
:!: Mistrzowie Ognia Nowość 30strzałów - najlepsza wyrzutnia jaką do tej pory miałem bardzo piękne zróżnicowane efekty (a nie tak jak każdy myślał że sam crackling) bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła moim zdaniem black cat się przy niej chowa 11/10 za fajny finał
:!: Blue Moon z hestii - całkiem fajna wyrzutnia jak na swoje rozmiary rozpryski miała całkiem duże hestia jak hestia potrafi zaskoczyć ;] 8/10

:arrow: Zestawy:
:!: 3x Mistrzowie Ognia (Kung Fu) - trochę się na nim zawiodłem w tamtym roku rakiety miały znacznie lepsze efekty podobnie jak bączki miałem nadzieję że będzie tak samo i w tym roku teraz żałuję że za te 27zł nie kupiłem kobry z lidla lub drugiego moździerza 4/10

:arrow: Rakiety:
:!: Atomic Assault - szkoda gadać 15zł wyrzucone w błoto te rakiety nawet wybuchu nie miały 1/10

:arrow: Moździerz:
:!: SP0008 z lidla - bardzo duże efekty szczególnie brocade crown które opadało do samej ziemi!! za rok też planuje kupić ten moździerz 10/10

:arrow: Rzymskie Ognie:
:!: Rzymskie Ognie RIDER z Hestii - fajne rzymiaki warte swojej ceny 8+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja się będę rozpisywał. Powiem tylko krótko. Wszystkie wyrzutnie z Jorge były wspaniałe - brak słów żeby je opisać... nie ważne czy to macrocosmos, bebel, czy samuraj.. wszystkie były przepiękne!
Słabiej wypadły rakiety.. to już definitywny koniec.. jedynie jakieś mniejsze do zabawy.. od teraz tylko wyrzutnie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...