Skocz do zawartości

Wrażenia i oceny efektów po Sylwestrze


MlodyZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiadajcie o swoich wrażeniach !! Ja osobiście jestem zadowolony chociaż oczekiwałem troszkę więcej(rakietki).Ale nie zawiodły wyrzutnie :) Przekonałem się do wielu rzeczy i wiem już co kupić za rok :)

A teraz Wy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem krótko ! Rakiety tez sa fajne ale trzeba sie z nimi bawic ! za duzo czasu to zajmuje a wyrzutnie sa poprostu cooool! na nastepnego sylwka kupie same wyrzutnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednym słowem: zero pierdółek przed godziną "zero", same pożadne rakiety i moźćdzierze, w przyszłośc może nawet wyrzutnie, ale jakoś na razie się do nich nie przekonuje.

P.S. Filmy będą nie długo, moich fajerwerków (patrz podpis ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spodziewałam się czegoś lepszego po moich rakietkach ale oczywiście "gwóźdź" programu nie zawiódł (największa rakieta zestawu Rock Rockets) Natomiast bardzo zawiodłam się na wyrzutni Hot! Wszyscy ją zachwalali i co?! Kompletne dno więcej jej nie kupię ! Ogólnie wszystkie wulkany, baterie i pierdołki były OK... :grin: Na całym os. było kolorowo i nawet były rakiety z efektami porównywalne do rakiet profesjonalnych... podobało mi się... :mrgreen: Oprócz poparzonych palców przez moją siostrę... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem troche zawiedziony na niektórych artykułach :roll:
Trole wybuchły mi na ziemi i jeden pocisk wyleciał akurat pod moimi nogami i taki był efekt :neutral:
No i najbardziej zawiodła mnie Etna niestety była słabsza o mefisto co mnie bardzo zdziwiło . :???: ,ale za to mefisto polecam. :razz:
A Hot był naprawdę piękny,także inne wyrzutnie i rakiety też.
Miałem jeszcze pare niewypałów ale już nie będę się rozpisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie, wyrzutnie i jeszcze raz WYRZUTNIE :!: :!: Pokaz był super!! Nie było słabych wyrzutni, dosłownie, JW90 było za***iste :!: Zaskoczyły mnie JR25, myślałem że będą lepsze :) Było super :!: Happy New Year :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR25 też mnie trochę rozczarowały, odpadają z listy przyszłorocznej.
JW42 coś kapitalnego. Tak samo MacrocosmosII
TXB499 (Triplex 49 sztrzałów) nie był to odpowiednik JW408 jak miało być w planie ale
fantastyczna wyrzutnia !
Karabinki na K0204 i K0203-3 niesamowite !
K0212 jak juz pisałem - CHAŁA !
Widow Maker - słabiutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie rządzą :!: :!: :!: Wszyscy się zachwycali a i podobno nawet klaskali ^^ Jedyne co mnie zawiodło to wyrzutnie New York i Arctic. New York sie przewrócił a Arctic miał idiotyczny lont który długo nie chciał się zapalić. Ale generalnie było super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje powitanie nowego roku było niesamowite! Strzelałem naprawdę niezłymi wyrzutniami.
Aż żal było odpalać te ostatnie wyrzutnie i rakiety. Co najważniejsze, nie byłem niczym rozczarowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać. Nikt nie nawalał tyle co ja :lol: Wszyscy w balkonach i w oknach stali. Krzyczeli brawo, dawaj następną, za***iście itp.

Wszystko zobaczycie i tak na filmikach.

PS: Wyrzutnia rzymskich dała czadu. Mały tłum ludzi się zebrał :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ekstra, ogólnie to ja miałem z mojej ulicy najlepszy zestaw. Tylko jedno mnie dziwi. Kupiłem rakiete speed III firmy Jorge za 8zł, i Sharp Spear firmy Śmieszek za 6zł i ku mojemu ździwieniu tańsza rakieta miała lebszy efekt, sami się przekonacie jak dam filmiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jr25 mnie zawiodly i niekupie ich za rok, ale uran poprostu wymiatal, thunder rain tez byl ladny ale nielepszy niz uran. Moździerz z lidla co mial 6 kul poprostu wymiatal i tak jak bylo napisane na ladunku taki byl efekt , poprostu piekny ogromny rozprysk i lecialo bardzo wysoko. Fp8 ladnie dawaly, Grom k301 tez ladnie, cyrkoblice takie sobie, motylki juz mniej ich wezme za rok, phoenixidragons wyrzutnia taka sobie, fontanna butelka przepiekna, mercury i madness tez dosyc ladna, rakietki diabolo jr8 poprostu jak na taka mala rakiete to rozprysk byl super, Jednym slowem bylem zadowolony ze swojego stuffu tylko za rok wezme mniej motylkow i rakiet niebede zaduzo tez bral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super było w ogóle taka rzeźnia że szok żucali circoblitzami xD nad głową latały muhaha xD
A więc tak:
:arrow: Tyrant ocena 10/10 szkoda że tak krótko ogromne rozpryski wywarły na mnie duże wrażenie!!ten crackling był niesamowity ;)

:arrow: Arctic ocena 10/10 po prostu rewelacja wielkie niebieskie,srebrne rozpryski z extra cracklingiem wydawało się że prawie do ziemi sięgały ;)

:arrow: Hot ocena 10/10 super wyrzutnia bardzo zróżnicowane efekty polecam!!

:arrow: Sfinx jak w tamtym roku ocena 10/10 wielkie rozpryski te palmy 19strzałów niby szybko strzela a jednak długo trwał czas strzelania wyrzutni extra za 25zł opłaca się!!

:arrow: Rakiety z zestawu festival:
Nie pamiętam które to które pamiętam że speed IV z czerwonym czubkiem dała bardzo piękny efekt super ogółem super są te rakiety!! bardzo wysoko leciały a ten efekt cud miód nawet najmniejsze rakietki voo doo zaskoczyły mnie niby takie małe a tu co?! zonk lepsze od jumbo jetów serio!! ocena 10/10

:arrow: Rakiety Diabolo JR4:
Super efekty za niską cenę za rok zagoszczą w moim stuffie !! ocena 9+/10

:arrow: Zestaw Kung - Fu:
Super zestaw za jedyne 8zł rakiety lepsze od Diabolo JR4 gorąco polecam ocenka 10/10

:arrow: Rzymskie Chryzantemy:
Co tu dużo gadać spisały się i tyle!! fajne wirujące komety z fajnym gwizdem ocena 8+/10 ponieważ często się zdarza że jest tylko 5shootów

:arrow: Big Piratki,Żuki:
Big Piratki - Są extra huk extra co roku je kupuje 10/10
Żuki - Mogą być huk dosyć mocny 20szt. za 5zł to nie drogo 8+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wszystko ładne a szczegulnie sped 4 z żółtym czubkiem apollo równierz ładne a big tiger bomba choć myślałem że będzie mocniejszy :!: :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem i powiem tak:

:arrow: Nie celujcie Fireballami XL5 w samochody, bo przy uderzeniu się połamią i nie wybuchną.
:arrow: Korsarki ogłuszają, ale można nimi strzelać z procy
:arrow: i nic się nie stanie jak będziesz odpalał Colorful Peony z ręki...

ogólnie było pięknie...

Wszystko to i wiele więcej zobaczycie w filmie SYLWESTER 2007 ...jak tylko naprawię kompa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia są pozytywne : arctic ładne efekty ale! przewrócił się, hot jak na tą cenę nic lepszego, moździerz efekty super piękne rozbłyski , rakiety z kung-fu od najmniejszej do największej coraz lepsze odczucia :razz: , sfinx co tu dużo mówić to było super nie spodziewałem się tak wielkich efektów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i chciałem jeszcze jdno dopwoiedzieć, zawiodłem się bardzo na rakietach ze śmieszka... R4-SM. Mówie wam, niby duży kaliber, niby wszystko ładnie, niby cena też nie mała jak za 4 rakiety a efekt, szkoda gadać, byłem bardoz zawiedziony, wzlatyała ładnie z fajnym dźwiękiem a efekt, moze by był fajny, gdyby to by była mniejsza rakieta, po tej spodziewałem się czegoś lepszego.

I mimo, ze kupiłem sobie zestaw rodzinny ze śmieszka, w którym były fajne rakiety, to śmieszke jednak co do tych dużych rakiet mnie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był sylwester... poszedłem z mamą około 20.30 strzelać na ,, plac zabaw,, ludzie wychodzili z kościoła. Najpierw strzeliłem 2 arcticki potem Hota , wszyscy się gapili jak wryci zwłaszcza na Arcticka efekty zupełnie inne niż na filmikach jeden ogromny strzał i z tego strzału wybuchały następne.Następnie moździerze ta z Lida potem JW47 bardzo ładne i duże efekty polecam wszystkim. Ogólnie sylwester zarąbisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony :) wydawało mi się że arctic jest lepszy od hot oby dwie były super ,moździerz był prze piękny. Jak dotąd to był mój najlepszy sylwester i to dzięki temu forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tylko jw12 była bardzo dobra i fantazja taka średnia. Nie odpalałem więcej bo byłem na zarąbistej imprezce ;) reszta poleci dzisiaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko genialnie można by powiedzieć :cool:
:arrow: Big Day'e dały czadu i już nikt nie podskoczył z większymi rakietami.
:arrow: Tyrant, Sfinix, Black Cat ekstra, ale najbardziej chyba podobała mi się wyrzutnia New Generation 13. Macrocosms 1 też niczego sobie jak na tą cene.
:arrow: Bazooka 1 nie zaskoczyła mnie, liczyłem na większe rozpryski. Western troszeczke gorszy ale za to bardziej zróżnicowany efekt.
:arrow: rakiety z zestawu UFO, tak jak w przypadku Honk Kong...chyba kazdy wie, 3 rok z rzędu je miałem....jedna 3 metry nad ziemią już wystzreliła
:arrow: rakietki Ghost Komety, dużo hałasu i dymu podczas lotu robią, nawet głosnym hukliem i zielono-czerowoną peonią wybuchają...1 od razu na ziemi wybuchła
:arrow: Big Piratki - koniec z achtungami, 10 sztuk piratek za 4 zł mówi za siebie...dla mnie produkt sylwestra-pierwszy raz je miałem
:arrow: Żuki - czasem lub gorzej, głosniejsze od K204
:arrow: karabinki z Jorga....poporstu bomba, dużo głosniejsze od tych z Hesti i tańsze
:arrow: nowy K0212- stary dużo lepszy(ten robi więcej błysku i zadymy, FP8 były głośniejsze
:arrow: moździerzyki Thunder z tropica, fajne do zabawy przed 12,


Wszystko by było ekstra gdyby nie fakt, że filmy udało mi się tylko zrobić pod koniec pokazu.....

Bardzo się zaskoczyłem, bo u mnie na dzielnicy ludzie dali czadu. Jeszcze nigdy nie było takiej rozpierduchy. Ludzie kupują dużo więcej rakiet i wyrzutni w porównaniu z wczesniejsyzmi sylwestrami. Jest z kim konkurować. Jednak dała znać o sobie ludzka głupta. Co 3 osoba wbijała rakiety w ziemie i patrzyła się jak głupia że wybucha na ziemi...

I jeszcze coś...chyba już stary jestem bo chyba wyrosłem już z chociażby petard, a w następne sylwestry nie będę kupował takiej drobnicy... :razz:

Pozdrowienia dla wszystkich, zostało już tylko 365 dni do puszczania fajerwerków :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko świetnie tylko szkoda że JR25 mnie zawiodły... Myślałem że będzie lepszy efekt, po tym jak wyszscy to tak wychwalali... Ale za to JW103 była THE BEST :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty w szkolnej skali oceniania. Wszystko, co nie ma w nawiasie napisanego importera, jest od firmy Jorge.

:arrow: Sfinx - no comment -> 7
:arrow: Piramida - cracling i jeszcze raz cracling. Długo iskrzyło, ale nie tak wysoko jak się spodziewałem -> 5
:arrow: HOT - czerwono-niebieskie piwonie, duża rozłożystość -> 6
:arrow: wyrzutnia SM2127 Exclusive Collection - duże srebrne piwonie, nie widzę nic lepszego za taką cenę -> 6
:arrow: rakiety z Kung-Fu - dwie najmniejsze słabe, ale reszta kozacka -> 5
:arrow: Magnum - srebrna fontanna z zielonym światłem u dołu -> 5
:arrow: SP040 Colorful Peony (SUPER POWER) - różnokolorowe piwonie -> 6
:arrow: SP039 Green/Blue Cracling Pearls (SUPER POWER) - komety z craclingiem -> 5
:arrow: Stealth Command (SUPER POWER) - single shoty, jeden bez wykończenia, a drugi wystrzelił zwariowaną kometę i rozprysnął się białymi iskrami -> 4
:arrow: Korsarki (SUPER POWER) - takie małe, a takie uderzenie. Odpowiedniki Piratek -> 6

Ze stuffu kolegów
:arrow: Arctic - niebieskie piwonie + cracling -> 6
:arrow: New Generation 1 - niebieskie piwonie, czerowne piwonie, złote piwonie, chryzantemy z craclingiem -> 6
:arrow: moździerz z Biedronki - uwielbiam ten charakterystyczny dźwięk przy wywalaniu pocisków ; ) -> 6
:arrow: Top Secret - wielgaśne rozpryski, oczywiście za wyjątkiem rakiety spadochronowej -> 5
:arrow: Jumbo Jet - duża różnorodność efektów i zajęcie sporego miejsca na niebiosach -> 6
:arrow: rzymskie ognie z Biedronki - zielone i czerwone kule. Plus za czas trwania, nic poza tym -> 3
:arrow: moździerz Artillery Shells (SUPER POWER) - 6szt (1,5") -> 6
:arrow: Fireball XL5 (SUPER POWER) - rakiety dorównujące Jumbo Jetom -> 6

Wrażenia. Było ultra, mega, hiper, giga, extra, super, niesamowicie świetnie.
Wniosek. Na następnego Sylwka mniej drobnych petard, jeden komplet rakiet, a reszta wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po sylwestrze? :)
Było super! Mój najlepszy sylwester w życiu... wszystkie produkty były w 100% godne zakupy. Na żadnym się nie zawiodłem, każda bateria miała piękne efekty :)

:arrow: JW42 Black Cat - Król wyrzutni! Potężne, a wręcz ogromne piękne efekty - zielone gwiazdki z cracklingiem, czerwone palmy, złoty deszcz, złote palmy i kapitalny finał z kilkoma na raz pociskami o efekcie zielonych palm. Wyrzutnia w 100% godna ceny :wink: 10/10

:arrow: JW63 New Generation 16 - cudo! Pociski leciały ciągnąc za sobą złoty ogon, eksplodowały jako złote wierzby, które bardzo długo utrzymywały się na niebie, a iskry spadały dosłownie do samej ziemi :) 10/10

:arrow: JW97 Sfinx - no cóż, tu to standardowo jak co roku. Świetne efekty za niską cenę, wyrzutnia jak najbardziej godna zakupu :) 10/10

:arrow: JW05 Pluton - nie spodziewałem się takiego efektu. Eksplozje były bardzo kolorowe (gwiazdki w kolorze czerwonym, złotym, zielonym, niebieskim), a wszystkie zakrywały całe niebo. Na dodatek dochodził dość głośny huk :grin: 10/10

:arrow: JW10 Jaguar - bardzo duża seria cracklingu. Wszystkie pociski wylatywały kręcąc się niczym "wariat" ;) 9/10

:arrow: JF10 Trole - tu był lekki na początku niewypał. Fontanna zamiast normalnie świecić, jak gdyby "eksplodowała" wyrzucając wszystkie iskry do góry. Potem trzeba było trochę odczekać i dopiero wyrzutnia zaczęła strzelać. Niezłe, zielone efekty no i jeszcze plus za niską cenę :) 9/10

:arrow: SM9880 Babel - bardzo ładne efekty małych chryzantem, przechodzące w zielone i złote gwiazdki. 9/10

:arrow: SM2126 Macrocosmos 3 - piękna wyrzutnia :) Piękne, kolorowe efekty gwiazdek z cracklingiem oraz małych palm z cracklingiem. 9+/10

Rzeczy z SuperPowera:

:arrow: SP039 Red, Green, Blue Crackling Pearls - tu zostałem pozytywnie zaskoczony. Rzymskie te ciągnęły kometę (czerwoną, zieloną, niebieską - w zależności od wersji) z cracklingiem na dość wysoką odległość. 9+/10

:arrow: SP1979 Stealth Command - małe, a cieszy :wink: Ciągnęły piszczącą kometę w dość długim czasie. 9/10

:arrow: SP1564 Tornado Strike - od tak małej wyrzutni zbyt wielu nie można było oczekiwać. Efekt: kolorowe komety. 8/10

:arrow: SP3505 Tornado Strike (fontanna) - miłe zaskoczenie. Fontanna trwała kilkanaście sekund, dość duży jak na jej wielkość snop srebrnych iskier. 9/10

:arrow: K201 Petarda Junior - od tego sylwestra zawsze je będę kupował. Świetna rzecz na zaspokojenie głodu pirotechnicznego w ciągu dnia i wieczoru. 9+/10

:arrow: SP039 - bardzo ładny rzymski ogień, o efekcie 4 dość dużych zielono-czerwonych peoni. Za cenę 2 zł / sztuka w 100% się opłaca. 9+/10

Wnioski po sylwestrze?
Wyrzutnie, wyrzutnie i jeszcze raz wyrzutnie. Jak najbardziej ciesze się z tego, że w tym roku tak zrobiłem. Opłacało się, bo efekty wyśmienite. Duże baterie jak i małe są bardzo opłacalne. Przydają się też mniejsze rzeczy, które miałem (K201, rzymskie ognie itp.), by robić coś przed godziną zero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...