Skocz do zawartości

Wrażenia i oceny efektów po Sylwestrze


MlodyZ

Rekomendowane odpowiedzi

Sky Brocade - w końcu zobaczyłem ją na niebie. Cuuudowna. 9/10
February - spodziewałem się czegoś lepszego. 6/10
Tramontane - jak zwykle cudo. 9/10
NG12 - czyli stary Sfinx - w końcu go dorwałem. całkiem niezła. 7/10
Purple Tail - miazga. 11/10

ale widzę, że troche inna niż rok temu.
JW90 - jak zwykle piękna, chociaż może trochę mniej gwiazdek w tej edycji. 9/10
Extreme B2 (stary Super Show 6) - Efekty dobre, ale troche droga jak na 10 strzałów. Byłoby 7/10, ale na sam koniec się przewróciła, zaczęła siać zamęt jeden pocisk przeleciał mi obok głowy. Dodało dramatyzmu do filmu, więc 11/10.
Mad Box - Pierwsze strzały dosć nudne, ale potem robi się fajna. 25sh za 60zł to chyba całkiem dobrze. 9/10
Większość moich FP3 small waliła tak mocno jak FP3 NEW. I do tego 6zł za paczkę 30szt. 666/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ng1 bardzo ładna 9/10
tb15 9/10
mc2 w tym roku nie żałuje że ją kupiłem 9/10
jf ninja, lampa alladyna, trole Bardzo ładne jak na taką wielkość i cene 10/10
Die bestie keller Bardzo mi się podobała 9/10
babel nawet go nie zauważyłem to znaczy że był dobry 8/10
Red meteor superrr efekty aż do ziemi dosłownie 11/10
tb304 Miazga należy mu sie 11/10
ss6 jw91 była dobra 8/10
jr12-3 myślałem że będą lepsze 7/10
jr6 były okej 9/10
mały zestaw z biedronki 8/10
jw24 z biedronki jak zawsze kozak 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy:
Nitro bomb - niewiele słabsze od fp3s daje 9/10
Fp3s - 10/10
piratka - 8/10
triangl - 10/10

wyrzutnie:
sky buster - za ta cene efekt naprawdę duży 10/10
red meteor - 10/10
purple tail - 10/10
the magic key - 9/10
8408 - tutaj można powiedzieć, że ta wyrzutnia naprawdę nadaje się na mały pokaz na początek. Na filmach zupełnie to się nieumywa niż w rzeczywistości choć dużo efektów w tej kostce jest powtórzonych. daje 8/10 ze względu na dużą cene i powtrzenia w efektach.
tb36 - 10/10 super cena a saluty walą naprawdę głośno. POLECAM

moździerze:
puma 12szt - prawie we wszystkich szelkach ( 90 ) był tylko efekt green wave, ale daje 9/10

Szelki 2" - wszystkie wg. mnie daje 10/10

Single shot 1" silver tail - efekt dostępny w wielu kostkach. daje 9/10

motyle:
sunflower wicrackling - hhah szczeże nie polecam lecą na boki ( gdy go odpalałem gonił mnie i pod nogami wybuchnoł ) lecą jakieś 5m bez koloru następnnie zmieniają na zielony lecą kolejne 5m i boom. huk jest dość słaby. daje 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz klasyki(JW90,JW25,SM9880 Babel,JW07),która jak zwykle nie zawiodła,totalnym zaskoczeniem okazała się seria kostek CF160X(Śmieszek,odpowiedniki znanej już serii TXB60x-ta sama fabryka).Niestety kupiłem jedynie jedną sztukę(The Magic Key),ale oczywiście na jej podstawie można powiedzieć,że poznałem i przekonałem się do polecanej już od dawna serii.Jak na cenę 10zł(Polo Market)po prostu "CUD,MIÓD,MALINA".Zróżnicowane efekty,mega rozprysk(jak na ten kaliber),czego chcieć więcej?POLECAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Seria txb60X - bardzo fajna
P7015 Soul - duża rozpiętość i głośność jak na kaliber 20mm lecz mało gwaizdek
2520 Purple Tail - cudowna, bez zarzutów
JW08 Wenus, SM9805 Thunder Rain - nawet nawet
P5601 Linia Exclusive - niezły konkret, duże efekty
TXB410 - równiez ładne duże efekty
bombki 1,75" (SP) - totalny szał, wyraźnie głośniejsze od 2"-wek SP. Efekt duży lecz nieregularny kształt
2" (SP), różnie to wyglądało w zależności od efektu , niekoniecznie QM lepsze od Visco
Niestety nie patrzyłem którymi w danej chwili strzelam
2" red peony(Triplex) cudne ogromne czerwone kule, lepsze od SP

GP262 Beautiful Fountain (Maxsem) - Niestety ostatniego Sylwestra radykalnie zmieniona. Słup cracklingu zniknął. Przez połowe czasu daje srebrne iskierki a potem niezbyt wysoko trochę cracklingu i kolorowe gwiadki.

TXP001 - oczywiście rządzi
FP3New - ciut słabsze od wyżej wymienionej
BP0038P/L Colour Salute (Fenix)- to samo co FP3New
FP3Small, JC05 - niepozorne ale niewiele odstają od trzech powyższych petard
Nitobomb - słabsza od czterech wyżej wymienionych
Magnum K0204 - solidy draskowiec
EX1 - kolejna rewolucyjna petka, nieco słabsza od Magnum K0204
K0203-5 (Tropic) - głośna wielostrzałówka,
K0203-4 (Maxsem) - czterostrzałowiec ale porównując pojedynczy huk to słabszy od 5 strzałowych Tropica
JM01 (Jorge) - słabe cyrkoblitze
TXR418 (Triplex) - fajne, lepsze cyrkoblitze od Jorgowskich
P7025 (Kometa) - malutkie i fajniutkie cyrkoblitze
TXR409 (Triplex) - motyle, lecą, trochę zaświecą na zielono i koniec - strata pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, że pokaz nagrany, ale baardzo źle Mój kamerzysta (czyt. mama) zamiast nagrywać efekty to nagrywała jak pociski wylatują z kostek Pokaz był piękny, ale zgasł mi raz lont xd no i trochę za dużo lont dałem pomiędzy 2 pudłem, a finałem więc się troche opóźniło, ale to nic po 2x Mont na finał to miazga !!:D

Petardy:
K300 - 10/10
FP3/N - 9.5/10
P1212 - 11/10
K0204 - 9/10
EX1 - 10/10

Rakiety:
R20072 - 6/10
JR4 - 10/10
TXR558 - 10/10

Wyrzutnie:
TB15 - 10/10
JW20 - 10/10
JW4055 - 10/10
JW25 - 10/10
TB36 - 10/10
JW01 - 8.5/10
JF10 - 10/10
JW38 - 11/10
JW07 - 10/10
JW09 - 10/10
M25 - 9.5/10
U17017 - 9/10
P5204 - 10/10


Tego sylwka uważam w 100% za udanego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3S waliły równo. jak najbardziej opłacalny zakup 10/10
Moździerze z biedry były ładne, jednak mam wrażenie że gorsze niż rok temu. Niektóre szelki miały znikome wybuchy- 7.5/10
Pikolaki z tripla- totalna porażka. kupiłem 15 paczek na karabinki, a z nich się sypie proch itp. Daję mocne 2/10 bo niektóre jednak wybuchały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie sylwester był do bani jeszcze takiego sylwesta nie miałem... poprostu dno... Jak zaczelismy strzlac o 24:00 to sąsiadka wyszła
ze niby w jej dom strzalamy a stalismy chyba z 40 metrów od jej domu... i groziła nam ze jak nie przestaniemy strzelac to zadzwoni na policje a my nic sobie z tego nie zrobiliśmy bo jest sylwester i mozna przeciez strzelac... I jak wracała do domu to zawaliła nam 3 wyrzutnie które miały być na finał i uciekła do domu... Po jakis 30 min policja przyjechała ze w dom jej fajerwerkami srzelamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był mój dotychczasowy najlepszy sylwester :happy: piękne kostki, jak wywaliłem z x-emotion, song ludzie krzyczeli z zachwytu, ogólnie bardzo dużo ludzi się zeszło (mieszkam w centrum) kilka osób kręciło, później jacyś ludzie mi gratulowali :D

dla tych co jeszcze nie strzelali np. z YHW009 Song polecam, obowiazkowo piękna kostka poniżej 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym roku był najlepszy pokaz w życiu!! Konkrety mnie nie zawiodły, JW418 przepiękna wyrzutnia, warto ją kupić nawet za ponad 330 zł, JW2001 również ciekawa, finał bardzo mi się spodobał. Pokaz, w którym użyłem 7 wyrzutni ( JW08 Wenus, SM9880 Babel, JW07 Mars, JW27 New Generation 1, JW09 Styx, x2 JW26 Katmandu ) wyszedł również tak jak chciałem. Nie było żadnych przerw między wyrzutniami, był on dynamiczny, czyli to co lubię i cenie. Publiczność była pod dużym wrażeniem. Na duże uznanie zasługuje również wyrzutnie JW09 Styx, JW07 Mars i JW26 Katmandu. Za tą cenę moim zdaniem jedne z najlepszych wyrzutni w swojej cenie, szczególnie JW07 Mars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I jak wracała do domu to zawaliła nam 3 wyrzutnie które miały być na finał i uciekła do domu... Po jakis 30 min policja przyjechała ze w dom jej fajerwerkami srzelamy...

Zawaliła w sensie przewróciła? Wytłumaczyliście się policji?

Zapomniałem dodać, że z czterech rur do moździerza 1,5" przeżyła tylko jedna. Odpaliłem z nich zaledwie 24 szelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaa... długo by tu opowiadać...
Tropic - mistrz
Triplex - mistrz
Kometa - mistrz
To tak w dużym skrócie ;)

W zasadzie to nie było złej wyrzutni w moim stuffie. Wszystkie nowości Tropica 2011 były rewelacyjne. Baterie Triplexa i Komety zakupione na tego sylwestra okazały się strzałem w 10. Myślę, że Triplex i Kometa będą gościć u mnie co roku.
Wielkość mojego stuffu musiała robić duże wrażenie, bo aż zainteresowała się nim policja, która nieopodal przejeżdżała ;) Ale skończyło się tylko na miłej wymianie zdań i odjechali...

P.S. Pierwszy pokaz przygotowany na systemie do odpalania to totalna lipa... z 11 wyrzutni odpaliły 2... wolę tę wpadkę przemilczeć :P
Ale chociaż dzięki temu miałem więcej do odpalania ręcznego ;) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zbyt wiele kostek ani rakiet, mój budżet był dosyć ograniczony ale wszystko poszło sprawnie i zaskakująco dobrze.
- zacznijmy od rakietek, po moich obserwacjach wyszło na to że tegoroczne rakiety VooDoo zawiodły, leciały bardzo wysoko i efekt nie był zbyt ciekawy,a tak sie trafiło że odpalałem zaraz po nich jr6 diablo i wypadły prawie tak samo, a kupiłem je do zabawy.
- Wyrzutnia Concept(jorge) w tym roku wydaje mi się że zmizerniała. efekty były dosyć małe i leciała w miarę wysoko, gdyby nie kilka shootów z cracklingiem to byłoby kiepsko.
-FP3small - kupujcie bo warto, ale w zupełności wystarczą 3paczki , troche przed sylwkiem, na sylwestra i nawet nowy rok
-Petardy Explosive 1 - małe cudo tanie, mocne, głośne i małe
-NG1 - pod względem ceny wyrzutnia w porządku. Dynamiczna, różnorodna i bardzo ładna, przyczepił bym się tylko do nie największych rozprysków.
-Purple tail (triplex) nawet za te 18zł za 9sh (pamiętacie ja w cenie 10zł??) wyrzutnia naprawdę konkretna, efekty były piękne, rozpryski wielkie !
-Zauważyłem że Wyrzutnia Styx pięknie się prezentuje z mniejszą, kolorową wyrzutnią. Sam Styx Jest przepiękny, i wydaje mi się że jest to jedna z lepszych wyrzutni w tym przedziale cenowym z jorge. Czemu łączyć ją ? bo można zrobić piękny duet, ja połączyłem z magic keyem i wyglądało cudownie, zastanówcie się nad podobnym rozwiązaniem :)
-moździez sp0003 bodajże, był na bigfunie w cenie 19.90zł za 10 kul - mała cena a moździerz naprawdę fajny, efekty jak biedronkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawaliła w sensie przewróciła? Wytłumaczyliście się policji?


Zawaliła tzn ukradła(tak mi się wydaje).Swoją drogą nie rozumiem jak będąc w kilka osób można dać ukraść sobie 3 wyrzutnie i to przez 1 osobe :facepalm: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester 2011/2012 by Matek711

TXB475- PAINTING SKY : To Wiadomo Kompletny Szał Zrobiła Bardzo Dużo Hałasu i Publika była Bardzo Zadowolona :) 11/10
JW408 - Show of Fireworks : Tu Chyba Nie muszę pisać bo Wiadomo :0 Prawie Każdy zna ta Wyrzutnie 11/10
JW07 - Mars - Seria Big Bang :Wiadomo :) 10/10
JW02 - Saturn Missiles - Katiusze : Wiadomo do zabawy za***ista 9/10
JF07 - Lampa Alladyna : Jakoś nie Jestem z niej Zadowolony Moim zdaniem rok Temu Była Ładniejsza 7/10
JW26 - Katmandu : Super wyrzutnia Różnorodne efekty intensywne kolory 10/10
JW90 - Show of Fireworks : Jak co Roku Cudu Ładnie pasowała do Mojego Małego Finału 10/10
JW25 - Cudak Battery : kolejna świetna wyrzutnia różnorodne i duże efekty oraz ciekawy finał 10/10
JW57 - New Age :Tu Jednym Słowem Wow Nie Spodziewałem się Tak zajebistego Efektu po mnie Gorąco Polecam 1! Każdemu 12/10
JW11 - Ballet : Takie Sobie jak na początek pokazu to w sam raz 8/10
SM2126 Makrocosmos III : Fajna Mała Wyrzutnia za niewielka cenę 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie wiem czy taki wątek jest ...ja nie znalazłem :)

Jak Wam się udały pokazy , jak się bawiliście pod względem pirotechnicznym w tą noc z 2012 na 2013 rok ?


U mnie trochę kiepskawo , bardzo silny wiatr skutecznie niszczył całą zabawę oraz przewrócona wyrzutnia zraniła jedną osobę i już jakoś nie było wesoło :)

Zostało 3/4 petard z całego stuffu , jutro chyba powtórka no albo na przyszły rok zostanie :)



Pozdrawiam
Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostre nawalanko !

Aron-9/10 Kostka fajna lecz mało strzłów
Bajkał-6/10 Niestety zawiodłem się,nie miał efektów tych co miał powinien.
Skybuster-7/10 Kostka nawet fajna ale gorsza od Magic Key
MagicKey-10/10 Fajny troche słaby ten crackling ale jest ok.
Lion-11/10 Najlepsza kostka w moim pokazie niestety połowy tej kostki nie zobaczyłem,ponieważ unikałem czyjejś kostki.
Indiana-9/10 Kostka fajna finał fajny,crackling z palemkami był trochę nie sosysty ale to nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy pokaz nie wypadl wedlug mnie zle , cale towrzystwo zebrane zajarane strasznie , bracia , dziewczyny braci , rodzice itd. tak samo zajarani strasznie. Niestety nie wypalila Golden Waterfall ;/ , bardzo zadowolony bylem z Katmandu , Samuraja , Guliwera ,a o NEW AGE to nawet nie ma co mowic , jednym slowem KOZAK ! Polecam wszystkim ta katowa i do uslyszenia za rom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostre nawalanko !

Aron-9/10 Kostka fajna lecz mało strzłów
Bajkał-6/10 Niestety zawiodłem się,nie miał efektów tych co miał powinien.
Skybuster-7/10 Kostka nawet fajna ale gorsza od Magic Key
MagicKey-10/10 Fajny troche słaby ten crackling ale jest ok.
Lion-11/10 Najlepsza kostka w moim pokazie niestety połowy jej nie zobaczyłem,ponieważ unikałem czyjejś kostki.
Indiana-9/10 Kostka fajna finał fajny,crackling z palemkami był trochę nie sosysty ale to nic :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zadowolony, kilka testowych kostek, 2 stare sprawdzone. Niestety na jednej starej sprawdzonej się zawiodłem. TXB824/N w nowej poligrafii, w porównaniu do lat ubiegłych straszna porażka.
Z nowości jakie miałem?
Kometen Symphonie - zdecydowany minus
B14 Extreme - takie 7/10 efekt d*py nie urywa, ale nadrabia to ilością strzałów.
JW4060 STYX - bóstwo
JW57 New Age - piękna, żaden film w internecie nie odzwierciedla jej piękna.
SM9880 Babel - na plus
P7201 Aron - patrząć na cenę, efekt i ilość strzałów, 8/10
P7015 Soul - Jak dla mnie sprawdzony niezawodny produkt wart swojej ceny.
TxB422 Little palm tree - cienizna.
SM2126 Macro Cosmos - Solidne 7/10.

Reszta zostanie odpalona w dniu dzisiejszym za jakieś 20h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...