Skocz do zawartości

Wrażenia i oceny efektów po Sylwestrze


MlodyZ

Rekomendowane odpowiedzi

JW90 - Nie wiem czy ta wyrzutnia jest tak zrobiona , ale u mnie efekt docierał aż do samej ziemi !!! Super wyrzutnia .
Katamandu - Super wyrzutnia , tylko chyba 7 pocisków naraz wyleciało :D Ale świetne ma rozpryski , przebija cudaka .
Cudak Battery - Szybko strzelala jak katamandu i tez fajna wyrzutnia
Mont Everest ( Kometa ) - Coś fajnego na urozmaicenie pokazu . Najpierw srebrne wyjące wiry a potem dość duży rozprysk .
Pluton - bardzo fajna bateryjka , mam nawet film :D
Guliwer - Po tej wyrzutni dostałem brawa !!! :D BArdzo fajna
Condor - Jakoś nie bardzo :/ Myślałem że efekt lepszy .
PI Battery - Dostałem jakąś felerną od fajerwerkimarket . Dwa strzały a trzeci nie wyleciał i rozwalił na kawałki całą wyrzutnie .
Lampa alladyna - Dość fajny wulkan i rozpryski . Coś w sam raz na rozpoczęcie
Satturn missiles - Dźwięk jakbym zabierał brata od komputera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester 2009 uznaje za jak najbardziej udany. Pogoda i towarzystwo dopisało a fajerwerki były po prostu świetne.

Moja najlepsza 3 wyrzutni:
I - TB61 Eden Gardens - niesamowita wyrzutnia! Mnóstwo cracklingu, wielkie efekty, a finał z 3 ładunkami 45mm po prostu extra!
II - TB64 Big Star - bardzo ładna, kolorowa wyrzutnia, z finałem w postaci 6 strzałów z tytanowym hukiem.
III - TB21 Impression - bardzo rozłożyste efekty czerwonych krozet z trzeszczeniem zrobiły na mnie duże wrażenie.

Reszta wyrzutni była różna: jedne lepsze, drugie słabsze ale każda z nich cieszyła moje oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jestem zadowolony z zakupionych rakiet. Kupiłem w biedronce mistrzowie ognia m21 (cassiopeia) i w tesco zestaw extreme a6. W a6 rakiety niebyły duże a efekty był bardzo dobre. 4 pozostałe rakiety cssiopeia miały bardo duże rozpryski. Oglądający byli pod wrażeniem. Polecam te zestawy. W tym raku sylwester był udany- nie tak jak rok temu. W tedy miałem rakiety z hesti co okazało się totalną porażką.
Moje postanowienie na przyszłość to tylko kupowanie rakiet jorge.
Szczęśliwego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczarowany Efektem tej wyrzutni z biedronki 1o sh za 25zł Extra efekty no i Pluton z seri big bang też świetny :D no i detonatory również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie prawie wszystkie fajerwerki wypaliły poprawnie, oprócz Sky Bustera, który się przewrócił na 3 ostatnie strzały xD.

:arrow: JW25 Cudak Battery - efekty naprawdę świetne jak na wyrzutnie 20 mm. Efekty bardzo duże, głośne, a finał zrobił pozytywne wrażenie na oglądających ;). 10/10

:arrow: TXB646 Meadow - bardzo szybka i dynamiczna wyrzutnia. Efekty niezbyt duże, ale naprawdę efektowna jeśli chodzi o amatorskie pokazy ;). 8/10

:arrow: SM9817 Macrocosmos I - mała, konkretna wyrzutnia. Efekty o dziwo długo utrzymywały się na niebie. 9/10

:arrow: TXB605 Sky Buster - niestety ostatnie 3 strzały wybuchły na ziemi :D. Mogę tylko powiedzieć, że jest warta swojej ceny (ok. 13PLN). 7/10

:arrow: TXB422 Little Palm Tree - fajna, tania wyrzutnia ;). Te stroboskopowe gwiazdki naprawdę ładnie komponowały się z czerwonym kolorem ;). 9/10

:arrow: JW90 Show of Fireworks - Mistrz wśród wyrzutni !! Nie ma lepszej wyrzutni do 40PLN. Widownia wprost zaparła dech. Jednym słowem IDEAŁ. 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co prawda nie wszystko wyszło mi tak, jak sobie to zaplanowałem, ale generalnie pokaz mogę uznać za udany. Co do samych wyrzutni:

TB 238 - chociaż po przejściach, to zadziałała jak należy (Poxipol i drewniany trzonek czynią cuda ;P). Efekt zapiera dech. Film nawet w ułamku nie oddaje tego, co widzi się na własne oczy, stojąc kilkanaście metrów przed Nią. Świetlne kurtyny i fenomenalny finał sprawiają, że chociaż jej cena oscyluje w okolicach 400 zł to autentycznie warto. Na finał - jak znalazł. Gorąco polecam! 10/10

TXB 592 - równie efektowna jak na filmach. Współczynnik koszt-efekt zdecydowanie na plus. Reasumując - piękny brokat za rozsądne pieniądze. Również 10/10

JW 401 - co tu dużo pisać... solidna kątówka. Brokat salwami po siedem sztuk, który utrzymywał się na niebie pomimo dość silnego wiatru. Piękne, soczyste efekty. Robi wrażenie. 10/10

P 7620 - efekt teoretycznie zgadzał się z tym, co widziałem na filmie, ale nie powstało to charakterystyczne "drzewko" o którym już zresztą wspominałem. Początkowo myślałem, że to wina wiatru, ale chyba nie do końca. Ładna wyrzutnia, ale brak tego ślicznego opadu, na który się tak nastawiłem trochę popsuł ogólne wrażenie. 8/10

Jeżeli chodzi o P7543, P7551, P7553 i TXB 473 efekt był zupełnie inny, niż ten, który przeglądałem na filmach. Nie sprawdzałem jeszcze jak to się ma do tego, co napisano na opakowaniach, ale byłem lekko rozczarowany. Co prawda brzydkie nie były, ale do tych youtubeowych sporo im brakowało. I w tym miejscu mam pytanie do Kamilalegionisty, jak i pozostałych osób, które posiadały w/w - jak to wyglądało w Waszym przypadku? Czy wymienione wyrzutnie również miały odmienny efekt?

Natomiast jeśli o "pierdółki" chodzi - bardzo mile zaskoczyły mnie wyrzutnie Babel, biedronkowy Macrocosmos w nowej odsłonie (ah tam, przesadzacie - nawet jeśli pierwszych pięć strzałów "szału nie robi", to pozostałe rekompensują to ze sporą nawiązką ;)), a także Uran z Komety. Świetnie wypadły również rzymskie ognie z Biedronki. Natomiast czarnymi owcami Sylwka 2009 zostały Krachmeny (live fire z FP3N je po prostu zmiażdżył...), Atomic Assault z Super Power, no i Night of The Stars Kellera

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3 - zaskoczyły mnie najbardziej ,niezapomniany widok jak po jej wybuchu ludzie krzyczelixD 10000/10

SBB-33 miałem okazję w tym roku 2 odpalić i jestem zadowolony. Porównywalna do sfinxa choć nieco gorsza bo nie ma cracklingu ,ale mimo wszystko 10/10

Saturn (nie znam dokładnej nazwy) - wyrzutnia z Hesti ,dałem za nią 16 zł i żałuję bo taki shit jakich mało za tą ceną ,ja bym za to 2 zł max dał ;) to sie ogólnie tyczy większości wyrzutni z hesti jakie miałem ,bo te fajne są za drogie. Nie polecam;) 1/10 bo chociaż huk wystrzału był

Wyrzutnia z biedronki 25strzałowa za 25zł - nic dodać nic ująć ,bardzo ładna i jak najbardziej opłacalna ,warto brać fajerwerki z biedronki bo nie ważne co to będzie opłacalne i fajne. 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na godzine 00:30 pogoda była ok i wszystko wypaliło jak należy ale właśnie przed chwilką wyszedłem sobie z wyrzutnia hestii dokładnie lotus blumen 8 strzałowy którego rozerwało i zaczął walić po ziemi xd

Film:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-JW66 - nie zaskoczyła mnie, efekty wydawały się małe 7/10
-JW39NEW - bardzo efektowna wyrzutnia w swoim przedziale cenowym 10/10
-JW87 Exclusive Collection - bardzo fajna wyrzutnia, szkoda że się wywaliła ale i tak ładnie wypadła 9/10
-JW07Mars - nie ma sobie równych w swoim przedziale cenowym, bardzo rozłożyste efekty na niebie 10/10
-TXB463 Crackling to Green - trzeszczące komety przechodzące w zielone, nie ma rewelacji, liczyłem że mnie zaskoczy ;p 5/10
-TXB422 Little Palm Tree - Bardzo fajna wyrzutnia, niestety takie wyrzutnie mają tendencje do wywrotek 9/10 :P
-Wyrzutnia 25 strzałów z Biedronki(NG1) - według mnie równie opłacalna jak Mars, pomimo zniechęcających opinii do jej kupna postanowiłem ją kupić ;) 10/10
-Diabolo JR8 - bardzo opłacalne rakietki jak na swoją cenę 10/10
-FP3NEW - cud pirotechniki;d bardzo głośny huk z basem i oślepiającym fleszem! 10/10
-K300 Triangl Petarda - bardzo głośna petarda zapłaciłem za 20szt. 3zł 10/10
-Moździerz Specjalista - zrobił swoje ;) efekty były bardzo duże oraz zróżnicowane, tylko jeden pocisk wyleciał i nie wypalił:( za rok go raczej nie kupie bo już nie bawię się w odpalanie 9/10
-JF04 Silver Cascade - bardzo fajne wulkaniki 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym roku było dość skromnie. 3 wyrzutnie, moździerz i trochę pierdołek. Ale dokładniej:
:arrow: Cudak Battery - świetna wyrzutnia, szybko strzela, finał jest. Więc czego chcieć więcej w tej cenie? POLECAM
:arrow: Blue Star - wyrzutnia z Arki, kaliber 30mm do czegoś powinien zobowiązywać. Niestety wypadła blado. Monotonna, rozpryski nie za duże, finał był. Dostałem ją za darmo więc nie powinien narzekać, ale jeśli miałbym za nią zapłacić? Nie nigdy bym jej nie kupił. Jest mnóstwo o wiele lepszych wyrzutni. NIE POLECAM
:arrow: moździerz SP008 - dużo zachwytu naczytałem się na forum, filmy na youtube to potwierdzały. Niestety mi on nie przypadł do gustu. Liczyłem na coś więcej. Co prawda 25zł - 10 szelek to w miarę dobra inwestycja, ale już chyba nie dla mnie. POLECAM I NIE POLECAM ( jak ktoś lubi taką zabawę to polecam, ale nie dla bardziej wymagających)
:arrow: Rakiety Speed II z Jorge - kolega przyniósł. Bardzo ładne efekty. Dla fanów rakiet POLECAM

No i teraz takie małe podsumowanie.
Na godzinę 00:00 tylko i wyłącznie konkrety. Zero rozdrabniania się na moździerz czy rakiety (z rakietami to akurat już w tym roku mi się udało). Najlepiej jakieś porządne wyrzutnie o większym kalibrze i dużej ilości strzałów, ok 20 strzałów minimum. W tym roku nie poszalałem za bardzo ze względu na budżet. Jak będzie za rok? Zobaczymy. Jedno wiem na pewno. O godzinie 00:00 KONKRETY za dużo już mam lat na zabawę z pierdołkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany nie zdjąłem ochrony z moździerzy w wyrzutni Wild Horse HE0317 i bardzo fajnie wyglądało to tak nisko :) A inny stuff spisał się tak jak miał czyli - bdb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester był udany

Wyrzutnia Super Show - efekt miazga jak na 25 zł 10/10
Wyrzutnia Macro Cosmos II - Rozpryski na całe niebo,ale te początkowe komety troche za długo trwały 8/10
Rakiety Cassiopeia - bardzo ładne efekty ! 10/10
Rakiety Imagine - Bardzo efektowny był ''Złoty Deszcz'',po reszcie spowdziewałem się czegoś lepszego 7/10
Zestaw z biedronki za 8zł- Pierdółki z zestawu fajnie wypadły,rakiety niezbyt,ale za 8 zł ładne 8/10
Małe Achtungi Triplex - Huk był duży chociaż ze petardy były małe,miło mnie to zaskoczyło
10/10
Motylki,Karabinki i inne pierdółki - niezłe , daje 9/10
Pozdro. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester był super udany. Wszystko bezpiecznie odpalało i wybuchalo jak powinno. Pokaz 2-giego stycznia również był udany i jestem z niego dumny. Prawie wszystki kostki pokazały, że są godne uwagi. Jedna z 19-stek z Lidla się glebła ale po ostatnim strzale więc jest było bezpiecznie. Po pokazie oklaski, czyli poziom pokazu znów został podniesiony. Rownież pogoda dopisała. Oby każdy sylwester i nowy rok był tak udany jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Sylwester 2010


Mantis



No i po strzelaniu! Nie będę pisał o wszystkim, bo nie ma sensu. Jak zwykle pierwszy w tym temacie :P

BATERIE
Rege (Kometa) - Czerwone komety po kilka na jeden strzał.
Techno (Kometa) - To co wyżej tylko z craclingiem.
Kiwi (Kometa) - Wirujące gwizdy + rozprysk.
Blue Cuba (Kometa) - OK
Red Cuba (Kometa) - OK
Wenus (Kometa) - OK
Mars (Kometa) - OK
Royal Salute (Kometa) - OK
Magic Night (Kometa) - OK
Babel (Jorge) - OK
Iron Spider (Kometa) - Może słabe jak na kaliber 30mm, ale dobre jak na cenę 12zł. Rozprysk to tytułowy Iron Spider.
Big Bang Kasjopeja (Jorge) - OK
Big Bang Solaris (Jorge) - OK
Tyrant (Jorge) - OK
Katmandu (Jorge) - Piękne, intensywne kolory. Różnorodne efekty i efektowny finał. POLECAM
Styx (Jorge) - OK
Europa (Kometa) - Jak na ten kaliber, to bardzo piękna!
Andromeda (Jorge) - Kolejny przykład wyrzutni, która słabo wypada na youtube, a bardzo dobrze na żywo. Te małe rozpryski opadały aż po ziemię i były ciekawym urozmaiceniem. No i jakie piękne wykończenie!
Top Secret (Jorge) - Szczerze zawiodłem się. Spodziewałem się więcej po kalibrze 30mm. Efekt nie zgodził się z tym na opakowaniu. To były flowery, a nie chryzantemy. Taki efekt bardziej na kaliber 20mm. Nie polecam kupować.

CIRCOBLITZE
P0009 Cyrkoblitz (Kometa) - Najmniejsze i najbardziej opłacalne. POLECAM
P7025 Cyrkoblitz (Kometa) - To samo co małe circoblitze, tylko mocniejszy wzlot.
P7022 Cracling Blitz (Kometa) - Spodziewałem się lepszego rozprysku, ale za to leci jak siekiera.
P7021 Peony Blitz (Kometa) - Rozprysk mniejszy niż w najmniejszym circoblitzu.

MOŹDZIERZE
SP0003 Artillery Shells (Super Power) - Ekstraklasa.
Sky Stars (Hestia) - Słabiuteńki i drogo go kolega kupił w Kaudlandzie.

PETARDY
TNT Dinamit (Hestia) – Mocne, ale można kupić taniej mocniejsze petard.
FP3 Small (Fenix) – Najmocniejsze petardy w moim arsenale. Najlepsze petardy w Polsce biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.
FP3X Krachmen (Gaoo) – Czerwona flara + huk jak w Piratce. Z braku laku można się zaopatrzyć. Przy zamawianiu przez internet lepiej brać FP3/NEW lub FP3/SMALL.

RAKIETY
JR8 Diabolo (Jorge) - Różnorodne i rozłożyste efekty. Warto brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC08 FONTANNY 2 min 6 sztuk - fajne
FP3 Nowe - bardzo dobre
P1203C KORSARZ 4xHUK do karabinka coć kapitalnego
P7020 PEONY BLITZ + CRACLING BLITZ - słabe
HE0015 Super Cyrkoblitz - zdecydowanie lepsze
TXP001 Achtung - najgłośniejsza !
UFO (TR9901) - nic specjalnego
GP262 Beautiful Fountain - coś niesamowitego !!!
TXF441 Flash 90sek. - super sprawa
SP1009 Wrecking Bomb - chyba to samo co FP3
SP1007 Super TOP - słabsze od FP3
KORSARZ (K0203-5st) - super
Bomba 2" - wolę wyrzutnie, szelki specjalnie się nie wyróżniały
- red wave SP( visco)
- green wave SP (visco)
- silver wave SP (visco)
- brocade crown SP (visco)
- red peony (Triplex)
2520 PURPLE TAIL - przepiękna
SHOW OF FIREWORKS - JW90 - fascynująca
NEW GENERATION 13 - JW69 - fascynująca
NEW GENERATION 12 - JW68 - fascynująca
IMAGINE - JW103 - fajna
CYRKOBLIZ - P7025 - małe ale fajniutkie (lepsze niż te duże Komety)
TXB824 –FIGIEL - niby kal. 15mm ale fajna
TXB410 Sun Sine - fajna
TXB421 Color Rain - fascynująca

Wszystko cacy ale własnie szelki mnie nieco rozczarowały. Jednak lepsze serie z wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P5000 Euphoria - nie taka zła jak myślałem, filmik mam, kameżysta był lekko trafiony i nie uchwycił początku i słaba jakość dźwięku :( wina tez słabego sprzętu.
Ogólnie jestem z niej zadowolony :)


http://www.youtube.com/watch?v=Q17F3suzuZI

P7407 Katalonia - no to jest potęga :)
Nitro Bomb - petardy całkiem ładny huk
Meteor - małe rakietki ciekawe jak sie ich kilkanaście na raz odpali
FP3 New - sami wiecie ;]
TXP847 POW - nawet całkiem głośna :) mocniejsza od Nitro Bomb ale cena też wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenus JW08 [Jorge] - ładna chociaż wszystkie pociski takie same
Kasjopeja JW06 [Jorge] - z starym efektem, podobała mi się
Katamandu JW26 [Jorge] - niestety trochę się przewróciła strzelała nad nas ale efekty ładne
Petarda Średnia Heavy Thunder K0203 [super Power] - dobre petardy, dosyć głośne
FP3/NEW [Jorge] - bardzo głośne, kupuję w przyszłym roku więcej
Żuki P0003A [Kometa] - mocne
Mały Kamikadze W504 [Jorge] - bardzo fajny motylek, huk na koniec bardzo przyzwoity
Pszczółki HE0608 [Hestia] - dla mniejszych dzieci ok
Silver Cascade JF04 [Jorge] - jak każdy mniejszy wulkanik ładny ale nisko lecą iskry, lecz cena niska
Wirujace Bączki JM04 [Jorge] - coś jak Korniki komety, do zabawy nawet ok.
Cyrkoblitz P7022 [Kometa] - nie wiem czy powodem było leżenie od poprzedniego sylwka czy coś innego ale efekt bardzo mało widoczny a cracling napisu na produkcie praktycznie nie wystąpił
Moździerz M22 [Jorge-Biedronka] - bardzo ładne efekty, lepszy niż jakiekolwiek rakiety strzelane koło mnie, bardzo polecam
Duży Zestaw M25 [Jorge-Biedronka] - nie warto kupować, rakiety jedynie jakoś trzymają poziom, były całkiem niezłe ale reszta - niemieckie petardy słabsze lub równe K0201 a inne duperele kiepskie, jedynie jeszcze fontanna krótka jako tako
Ballet/Bolid K1836 [Śmieszek] - bardzo fajne, za 5 zł w lidlu, mi się spodobało, efekty jak w każdym ballecie
Nitro Bomb SP1015 [super Power] - uważam że jedna z głośniejszych petardek, może nie FP3/NEW ale opłacalne
Super Piccolo K0201 [Hestia] - do karabinku ale chyba już mnie to nie interesuje
Fuji HE0164A [Hestia] - jak Silver Cascade praktycznie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester 2010/2011 by Matek711

MARS - piękna mała kostka 10/10
PLUTON -znakomita wyrzutnia 9/10
Cudak Battery - kolejna świetna wyrzutnia różnorodne i duże efekty oraz ciekawy finał 9/10
KATMANDU - Super wyrzutnia Różnorodne efekty intensywne kolory 10/10
MONT EVEREST - Ładny, robi wrażenie, Mi się podobał ale nie zaskoczyła mnie za bardzo 9/10
Speed IV - Rakiety to są za***iste Piękny efekt na niebie :)9/10
Show of Fireworks JW90 - wiadomo geniusz. nie ma co sie rozpisywac. 10/10
Lampa Alladyna -Elegancka fontanna i wyrzutnia duże rozpryski 7/10
Kiwi -Zostawiona na dziś
EXCLUSIVE COLLECTION SM2127 - Jak za Taka Cena Bardzo fajna wyrzutnia 8/10
MACROCOMOS II -Fajna Mała Wyrzutnia za niewielka cenę 8/10
STYX - Bardzo Fajna wyrzutnia Sprawdziła się 8/10
RED METEOR - duże efekty prawie do samej ziemi,jak za ta cenę nie zawiodłem się 9/10
BABEL - bardzo fajna Wyrzutnia + niska cena bardzo ładnie. 8/10
Orient - Taka sobie może być 8/10
2x SATURN MISSILES 25 - Wiadomo do zabawy za***ista xD 10/10
New Generation 11 - Taka Prawda Trochę się na niej zawiodłem spodziewałem się czegoś innego 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisała!!!




-FC8004 Cracling: trochę się zawiodłem; mała ilość craclingu(3/6).


-TXB605 Sky Buster
-TXB604 Magma
-TXB602 Backyard Fun
-TXB603 The Magic Key
-TXB498 The Magic Key // bardzo duże efekty jak na takie małe kostki(6/6).


-U31419 Coco: zrobiła na mnie duże wrażenie; pociski leciały dość nisko, a rospryski były tak duże , że dolatywały do ziemi(6/6)

-JW4055 Mont Everest: wielkie, gęste rozpryski, bardzo dobra kątówka.(6/6)

-M66 FIRE 1: zmieniono efekt tej wyrzutni na taki sam jak na filmach JW66. FIRE 1 urozmaiciła pokaz swoim ładnym efektem (5/6).

-JW408 Show of Fireworks: bajeczna wyrzutnia, zrobiła niesamowite widowisko, zachwycając mnie i całą widownię(6+/6).

-JW56 Show of Fireworks i JW1000: udało mi się je dobrze zsynchronizować( za pomocą lontu); wyrzutnie zrobiły zachwycający FINAŁ(6+/6)

Ogólnie Sylwester 2010 uważam za udany, i jestem zadowolony, że wszystko wyszło jak planowałem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzymskie ognie M23 z biedronki- wrażenia poprostu świetne. Jak na rzymskie ognie to 10/10
wyrzutnia extreme b12 z tesco- szału nie było ale nawet niezła 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by dobrze gdyby nie ten wiatr j**any . Wszystkie wyrzutnie mi się poprzewracały i efekty zwiewały. Mozdzierz wybuchał 3 metry nad głowami . Najlepsze z tego wszystkiego były fp3 new i small . Jak nawalałem pod śmietnikami i przy blokach to normalnie jak na wojnie . Fp3 small też potężnie walą ! Kumpel miał achtungi z triplexa , to huk przy fp3 new / small śmieszny . Niektórzy się śmieli , taka mała petarda a huk aż wszystko do góry podchodziło ! W uszach do dziś mam huk tych petard ;] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Sylwester 2010


DreSzCzyK




JW26 Katmandu - kostka warta swojej ceny finał cudny
TXB604 - MAGMA
TXB605 - Sky Buster - Buster połaczony z Magmą robi wpaniałe wrażenie za 20 zł za 2 kostki warto wydać.
TXB821 - YELLOW PURPLE PEONY - na taka mała kostke wrażenia są przyzwoite
2520 PURPLE TAIL - moim zdaniem najlepsza kosta w 2010 roku mała tania na kaliber 1 robi wrażenie!
U31418 Three Colours - wspaniałe rożnorodne efekty
TXB303 - Blue Neon - szybka efektowna kostka
U17017 - GOLDEN WATERFALL - jest fajna tylko brak finału :o napewno zagości w 2011 roku :)

Fontanny

SILVER - FC8002
GOLD - FC8001 - Myslałem że bedzie coś wiekszego choć za 17 zł (2) to warte sa swojej ceny najlepiej prezentuja sie z jw66

Petardy

K0202 - karabinek i jest zabawa
JC01S PICCOLO CORSAIR - karabinek i jest zabawa
BIG CORSAIR - JC04 - karabinek i jest zabawa
FP3X - KRACHMEN Black- myślałem że bedą głośniejsze !
KORSARZ - P1203 - karabinek i jest zabawa

Rózne

P0003A ŻUKI - Dobre
JM04 WIRUJĄCE BĄCZKI - przed 12 można się pobawić!
JF66 FLASH - z fontannami najlepiej sie prezentują.
JM05 TRZESZCZĄCE KOLOROWE KULKI - do zabawy są OK

Rakiety

7059 METEOR - na kaliber 33mm nie robią wrażenia spodziewałem się czegoś wiekszego, choć za 20 zł czego tu się spodziewać...
JR8 Diablo - przed 12 sa OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TXB475 Painting Sky- CUDO CUDO CUDO gigantyczny crackling 11/10
TXB592 SKY BROCADE- bardzo duże eksplozje, ale ramiona mogłyby dłużej opadać 9,5/10
JW4055 Mont Everest- eksplozje średnie, dla mnie dosyć słaba trochę się zawiodłem 6/10
Jw164 Revolution- w pokazie nie odpaliło, spróbuje dzisiaj puścić i wtedy dam ocenę
JW25 Cudak Battery- w połączeniu ze styxem wyszło super 9/10
Jw09 Styx- j.w. tylko większe strzały od cudaka 10/10
SM9881 Hi-tec-nie wypaliło , mimo że lont spalił się aż do środka wyrzutni 0/10
Crazy Whisling Comets JW31- piękne gwiżdżące komety zrobiły super wrażenie 10/10
JW41 Pyton- dosyć ciekawy, duże eksplozje , różnorodna, ładne kolory 8,5/10
Jw38 New Generation 8- mimo że eksplozje trochę mniejsze niż w sky brocade to jednak w NG8 był on lepszej jakości, ,,serpentyny brokatu'' (jak to opisywała publiczność) opadały aż do ziemi.
Jw408 Show of fireworks- CUDO CUDO CUDO tak jak TXB475 Painting Sky zrobiło wielkie wrażenie, eksplozje gigantyczne, wrażenie było takie jakby było się w centrum wybuchu , całe niebo w cracklingu 11/10
2x Jw1000- Fenomenalna jednorzędówka przepiękny efekt 11/10
SM9882 Red Meteor-nie wypaliło , mimo że lont spalił się aż do środka wyrzutni 0/10 (za ten rok)
SM9880 Babel-nie wypaliło , mimo że lont spalił się aż do środka wyrzutni 0/10(za ten rok)
Jw401-Exclusive collection-zrobiła wrażenie przez to że była kątowa, jednak ja myślałem że będzie to coś bardziej efektownego 8/10
P7649 MONTE TOFINO-spodziewałem się czegoś więcej po tej kostce , bardzo wolno strzelała 6/10
Macrocosmos 1- fajna kosteczka do zabawy przed godziną zero 8/10
Purple tail- przepiękna kostka , efekty wielkie i piękne , doskonale nadaje się do pokazu 10/10 (mimo że 3 posiski nie strzeliły)EDIT: nie strzeliło jednak 5 pocisków sprawdziłem dzisiaj
Yellow/Purple peony- fajna kosteczka 7/10
SM2127 Exclusive Collection- 6/10


Etna Tre- strasznie zawiodłem się na tym wulkanie, już nigdy go nie kupie - 3/10
Sky rockets- świetne rakiety 10/10
Fenix- j.w. 10/10


FP3New -tego nie trzeba nawet komentować 11/10
TXP001- świetne petardy, głośniejsze od fp3new , ale jednak drogie 10/10
ATN3- Również bardzo dobre , ciut głośniejsze od fp3new 10/10
TC5B- cichsze od fp3 i drogie 7/10
Gromy z triplexu - super , cichsze od fp3 ale o wiele lepsz od ,,szoków 1 " 10/10
szoki jorge- 8/10
widowmaker z jorge- ciche 6/10

na razie tyle, coś więcej odpale to zedytuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę zaliczyć sylwester 2010 do udanych. Najbardziej zawiodła mnie pogoda bo strasznie u mnie wiało i przez to efekty szybciej znikały z nieba. Wkurzyło mnie też że zapomniałem kupić gaz do palnika i wój ratował mnie papierosami :P . Nie będę tutaj opisywał wszystkich artykułów jakie miałem bo i tak dokładną opinię umieszczę w odpowiednich tematach, ale wspomnę o tych które najbardziej mnie zadziwiły (w pozytywnym u negatywnym znaczeniu).

A więc najpierw zacznę od artykułów które mnie zawiodły:

Rakiety R18058 Demon - bardzo zawiodłem się na tych rakietach. Miałem je 2 lata temu i były niewiele gorsze od Perfectów, a w tym roku totalna porażka.

Moździerz TXB546-Z - po Triplexie spodziewałem się lepszych efektów. Tylko jedna szelka mnie zadowoliła. Kolejne 3 były jeszcze w miarę dobre, ale pozostałe 6 to porażka (bardzo małe rozpryski).

A teraz co zaskoczyło mnie pozytywnie:

Moździerz Small Festival Balls VS-0044 - widziałem filmik Zipa i sądziłem że będzie u mnie podobnie, jednak efekty były na prawdę duże (zawiodłem się tylko na 3 szelkach).

JW39 Show of Fireworks - piękna wyrzutnia, warta swojej ceny. Mam nadzieję że ta wyrzutnia znajdzie się także w stufie na sylwka 2011.

JW4002 Show of Fireworks - to moja pierwsza setka jaką miałem i muszę powiedzieć że zrobiła na mnie jak również na widowni ogromne wrażenie. Efekty były monotonne ale mi to nie przeszkadzało i żałuję że wyrzutnia nie strzelała choć troszkę wolniej.

To by było na tyle. Mam nadzieję że kolejny sylwester wypadnie lepiej u mnie jak również u innych osób u których pozostał niesmak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...