Skocz do zawartości

P7025 Cyrcoblitz


michalus22

Rekomendowane odpowiedzi

SŁyszał ktoś o tym cyrcoblitzie?? Zgrzewka tego produktu kosztuje 6-50, i czy ewentualnie posiada ktos jakiś filmik.
Producent: Kometa
Cena:6.50
Zdjęcie:brak ale moge opisać jak wygladaja, normalny cyrcoblitz z zielonym czubkiem na górze.
Film: Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi Ci o takie cyrkoblice, mam tylko zdjęcie i widziałem je na stoisku przed realem, myślałem nad kupnem niestety sprzedawca nie raczył przyjść (mogłem zabrać xD ) niestety nic o nich niewiem...8b4u45t.jpg
Gorgol - wyprzedziłeś mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te cyrcoblitze kilka sylwestrów temu. Kupiłem je po 2,50 zł za sztukę, a jak na bazar to nie drogo :razz:
To był mój pierwszy cyrcoblitz. Bardzo mile się zaskoczyłem. Piękny wzlot i bardzo ładne czerwono zielone kolorki. Byłem pod bardzo dużym wrażeniem.
Bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sorka za odkopanie tematu, ale kiedyś trzeba to zrobić xD. U mnie to już stało się tradycją, że co roku mam jakieś Circoblitze. :D
Słyszałem kilka pozytywnych opinii o tych z Komety i prawie na 100% kupie je w tym roku.
One są chyba trochę mniejsze od tych z Jorge'a czy z Hestii ale za to jest ich 8, a nie kosztują wcale dużo (6,50 zł na FM). Po Sylwku postaram się dać filmik na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Pamiętam je 2 lata temu, efekt był naprawdę zadowalający ^^ niestety popsuli je bynajmniej u mnie są one pechowe ;)
4/10 do zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

właśnie kupiłem tych cyrkoblitz-ów 40 sztuk 1zł za szt. w tamtym roku miałem 20 sztuk i to były najlepsze fajerwerki w gronie moich znajomych. na prawdę one są niezłe ładnie i wysoko lecą i ten piękny finisz polecam!!!

jak coś to mogę podesłać fotki opakowania lub pojedynczych sztuk gg 12581448

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je rok temu w soim stuffie. Sa bardzo ładne i bardzo opłacalne, lecz ich wadą jest bardzo duża wywrotność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem je rok temu w soim stuffie. Sa bardzo ładne i bardzo opłacalne, lecz ich wadą jest bardzo duża wywrotność


Mi się jakoś nie wywróciły, kładłem je na chodniku - odśnieżony, zero lodu, śniegu, ludzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie stawia na twardej i rownej (odpowiedniej) powierzchni, to nigdy sie nie przewracaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mniałem 2 opakowania cyrkoblitzow i polecam kupiłem 2 opakowania czyli jakoś 40 zł to kosztowało polecam w jednym opakowaniu bylo 20 sztuk polecam cyrkoblitz to muj cyrkoblitz mam filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Mój pierwszy cyrkoblitz ... Bardzo fajny efekt, jak na jego wielkość, tyle że ma wade taką jak wszystkie cyrko, leci gdzie chce. Radzę odpalać zdala od wszelkich przeszkód.Mimo to poecam 9/10

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...