Skocz do zawartości

Gdzie chcielibyście spędzić sylwestra i dlaczego?


MarcePAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Ja w tym roku chcę spędzić sylwestra u Cioci,bo nigdy tam nie byłem w ten dzień a podobno strzelają tam 1 godzinę,a nie 5-10minut.
A Wy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gdzie chce spędzić sylwestra to spędzam ale dlaczego?
--U babci--
-Większa swoboda
-Pokaz na rynku
--U kuzynka--
-Atmosfera
-Stuff o wartości 1200zł :P
Ale zazwyczaj i tak zostaje w domu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w domu mam największą swobodę ruchu zawsze moge wyjśc postrzelać uwielbiam sylwestra w domu. ,,wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najchetniej w domu bo mam bardzo duzo miejsca duze podworko i swobode :D A w tym roku ide do wujka ale on tez ma duzo miejsca :D I z kuzynem bedziemy strzelali razem on swoim stuffem a ja swoim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Ja w tym roku chcę spędzić sylwestra u Cioci,bo nigdy tam nie byłem w ten dzień a podobno strzelają tam 1 godzinę,a nie 5-10minut.
A Wy???


lol u mnie w koszalinie ponad godzine strzelaja :P na moim podworku bynajmniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U cioci bo ma ogródek i mógłbym spokojnie sobie pokaz przygotować, wszystko porozstawiać itd. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu jednak najlepiej odpale co trzeba a pozniej wracam do domu na 4 piętro i widoki są niezłe niestety co roku mniej osób strzela, jakieś 4 lata temu to z godzine nawalali, a rok temu to tylko ja i z 5 osób z okolicznych bloków :wow: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja sylwestra chciał bym spędzić u kuzyna.Ponieważ on ma za domem ogromne pola a ja mam małe podwórko a po tym incydencie co był w tym roku jak rakieta wybuchła na ziemi i troche uszkodziła samochód sąsiada już nie wychodze na ulice :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja spedzam co roku u siebie na WIOSCE, mam chate wolnostojaca, duuuze podworko, obok kilka hektarow pola ma taki pan, z ktorym jestem zaprzyjazniony, z ziomami robimy se u mnie co roku dżampreski... jest GUT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak każdy wielbiciel sztucznych ogni chciał bym spędzić sylwestra w Nowym Yorku ale chyba tam huczniej jest obchodzony 3 Maj niż Sylwester :lol: :grin: :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tegoroczny sylwester spędzę z rodzinka w domu jest tam ładny plac do przygotowania pokazu równiutki otwarty niezabudowany teren :mrgreen:

Może jeszcze podaję do kumpla na imprezkę i %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja sylwka spędzam u siebie. Wiadomo ... Sopot urokliwe miasto no i pokaz na molo ;). Jest u mnie pełno super miejsc do strzelania ;). Nie wyobrażam sobie tego dnia gdzie indziej xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja również zostaję w domu ,po 1 ponieważ będę z kolegami i wujkiem strzelać.
A po 2 bo mam piękny widok na miasto .
A po 3 mam dużo miejsca do walenia petardami itp. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku oczywiście ponownie w domu. Zawsze jest taka fajna atmosfera i każdy to przyzna. U babci nie mogę bo by mnie zabiła chyba xD za te fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w domu bo tak samo jest spoko atmosfera i więcej mi do szczęscia nie potrzeba, nigdzie się ze stuffem nie będe ruszał raczej..:D
PS. Mam to samo z babcią tylko że ona akurat przychodzi często do domu na sylwka ...xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już mam plan na sylwka xd
wyjdę z mamą i bratem na podwórko,gdzie będą strzelać małe dzieci z rodzicami itp.
lubie się czuć bezpiecznie i nie lubie jak jest dużo ludzi
będę nawalał pierdółkami za 100 zł-no może kupie z 2 Arcitici czy Hoty z biedry
mam nadzieje że mój brat więcej kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U siebie w domku, akurat mam trochę wolnej przestrzeni i o godzinie Zero będzie wyśmienity pokaz :lol:.A po drugie nie chcę mi się nigdzie iść do miasta lub na jakieś imprezki jedynie w domu jakąś sobie urządzić a tak to nie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...