Skocz do zawartości

1533 Atomic Assault


MarcePAN

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol - 1533
Nazwa - Atomic Assault
Zdjęcie -Brak
Film - Brak
Cena - 12 90
Opis - Zestaw zawiera 7 rakiet
Efekt - Kolorowe peonie przechodzące w choinki,Chryzantemy...

Nieznam dalszych efektów tych rakiet ,może ktos je miał i odpalał,a może ma ktoś film prosze o jego zamieszczenie w tym temacie oraz o dokończenie opisu efektów rakiet z zestawu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja je kupiłem, filmik dam po sylwestrze, bo nie chce ich już marnować, bo mam tylko 6... ;)

Co do rakiet, całkiem duże jak na te cene, tzn długie, a na grubość to taka średnia. Myślę, że rozpyrski powinny być duże, wieksze niż detonator które odpalałem wczoraj, ale o tym się przekonam, jak ją odpalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dam film rakiety z żółtym czubkiem, al powiem jedno.

Jak kupisz te rakiety, to an pewno się nie zawdziesz. Jest ich 7 za 13zł, lecą wysoko i wybuchają pieknym efektem, zależnym od tego jaki kolor czybka mają:

-ŻÓŁTY czubek - piękny duży crackling, z brocade które układa się w efekt koła.
-ZIELONY czubek - wielka peonia na wysokiej wysokości z cracklingiem.
-CZERWONY czubek - chryzantema z strobo.

GORĄCO POLECAM!!! 10/10 rewerlacja jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te rakiety . Efekt dość ładny odpalałem ich z początku jako pierwsze więc efektów za bardzo nie pamiętam . Napewno za rok ich kupie bo te i rakiety z kung fu w duecie dają bardzo fajny efekt. Za 7 rakiet 13zł jak najbardziej się opłaca . Polecam. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadałem te rakiety rok temu i powiem że nieco zaskoczyłem się tym efektem. Powiem krótko jak za takie pieniądze to jak najbardziej polecam!! Leciały jak na swoją wielkość nawet wysoko a rozpryski były zaskakujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to odpowiednik Thunderów z Jorge'a. Jedna taka rakietkę znalazłem na ziemi (nie odpalona!) z przełamanym kijkiem. Mam w planach sklejenie jej i odpalenie xD moja ma żółty czubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ich efekty były bardzo rozmaite jak za tą cene tylko 3 szt. mi nie wyleciały odrazu jak lont doszedł do silnika to wybuchały :cry: :evil: ale i tak mi sie bardzo podobały polecam je kupić poniewarz są tanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

rakiety atomic assault. Rakietki z zielonym czubkiem w ogóle ni wybuchają tylko parę iskier i cichy malutki cracling. Rakiety z żółtym czubkiem sa już TROCHE lepsze. Nie wiem czy trafiłem na jakiś felerny produkt czy co... Dodam jeszcze że 7 sztuk(w tym 3 zielone) kosztowało mnie 14,99zł!
Myślałem(wg. waszych opisów myślałem że są dobre jak na ta cene)że sa dobre jak na cene ponad 2zl/sztuka. Każdemu tak one wybuchają???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bredzisz, miałem je w tamtym roku, mam je w tym roku i wszystko jest pięknie. Za taką cene lepiej nie znajdziesz, one są niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rakieta na filmiku była baaardzo ładna cracling fale i jakby w brocade crown w środku czy jakoś tak... jeśli będą takie jak na filmiku będe zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba sobie żartujesz? Co ty wziąłeś jorge rockets i odpaliłeś, nagrałeś i powiedziałeś, że to atomic assault? Jutro jak się ściemni, wyjde, nagram film i wrzuce przed pokazem, żeby Ci udowodnić, że się mylisz. Może masz jakąś wadliwą serie, albo ty coś uszkodziłeś, rakiety są duże, niemożliwe, żeby taki miały rozprysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xsound -nie naskakuj na mnie bo to prawda z ta rakieta. Odpaliłem już 3 i wszystkie takie same. Nie były zawilgocone, pogniecione ani nic z tych rzeczy. Po prostu te moje rakiety to kompletny "nie wypał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne :P jak te moje będą miały takie efekty to żal:/ swoją drogą współczuje że wywaliłeś 15zł w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś jest nie tak, ale widać że to jakieś niewypały lecą do góry i wcale prawie nie wybuchają ,ja również je mam no i zobaczymy jutro jakie będą, w zeszłym roku były dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wy wszyscy braliście je z lidla?? może oni mieli wadliwe czy coś... jedyna nadzieja że ja kupiłem w hurtowni więc może będą dobre a jak nie to :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: . To jednak prawda odpaliłem 3 zielone i poprostu kiszka na maxa . Jorge JRO2 i Jro1 ma zdecydawanie ladniejszy efekt . Nie warto kasa wywalona w błoto . Kupiłem wczoraj w lidlu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...