Skocz do zawartości

Ulubiony klub piłkarski


maki99

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Twoja wypowiedź nie ma sensu :roll: Wolisz szachy? xD To jest dopiero extremalny sport :lol:


twoja tym bardziej
właśnie tak może jak ma troche rozumu i umie pomyśleć to jak sobie zagra w szachy to też na turniejach może zgarnąć troche kasy (w piłce też)

:lol::lol::lol: Chodziło mi o zupełnie co innego ale widze że nie zrozumiałeś ;p
ale nie rozumiem tych ludzi którzy "kochają" jakiś klub i z miłości do niego mogą kogoś pobić

To jest już zupełnie inny temat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź nie ma sensu :roll: Wolisz szachy? xD To jest dopiero extremalny sport :lol:


twoja tym bardziej
właśnie tak może jak ma troche rozumu i umie pomyśleć to jak sobie zagra w szachy to też na turniejach może zgarnąć troche kasy (w piłce też)
ja osobiście nie mam ulubionego klubu (lubię sobie czasem pograć ) ale nie rozumiem tych ludzi którzy "kochają" jakiś klub i z miłości do niego mogą kogoś pobić :???:


To co kochasz szachy ? Nazywasz je po imieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS KATOWICE KING !!! oczywiście chodzę na każdy mecz chyba że mi coś wypadnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź nie ma sensu :roll: Wolisz szachy? xD To jest dopiero extremalny sport :lol:


twoja tym bardziej
właśnie tak może jak ma troche rozumu i umie pomyśleć to jak sobie zagra w szachy to też na turniejach może zgarnąć troche kasy (w piłce też)
ja osobiście nie mam ulubionego klubu (lubię sobie czasem pograć ) ale nie rozumiem tych ludzi którzy "kochają" jakiś klub i z miłości do niego mogą kogoś pobić :???:
Ja się tutaj zgodzę wolę na desce pojeździć niż siedzieć na stadionie z pseudo kibicami :wink: I tak apropo's to od kiedy piłka nożna to extremalny sport :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, żal mi takich ludzi wiesz, bo ty myślisz że na stadionie są tylko pseudo kibice :mad::mad::mad: A tak naprawde ten kto nie chodzi na mecze to gówno wie za przeproszeniem :mad: Ja chodze na mecze od 7 roku życia i NIC nigdy mi się nie stało :???: A w TV jak coś powiedzą o kibicach to tylko o tym że sie biją, a jak jest super atmosfera, oprawy to nic nie powiedzą :!: :!: :!:

[ Dodano: 2008-01-02, 14:22 ]

I tak apropo's to od kiedy piłka nożna to extremalny sport :wink:

Nie powiedziałem tak, powiedziałem że szachy to dopiero extremalny :lol: , nic o piłce nie wspomniałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Warszawy więc odpowiedź jest prosta Legia Warszawa


No co można by pomyśleć że za Polonią :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLONIA jest spoko więc won od niej









wyjscie jest tam :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:


Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...