Skocz do zawartości

Ulubiony klub piłkarski


maki99

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ,że nie ma takiego tematu to postanowiłem go napisac.Jaki jest wasz ulubiony klub(y) piłkarski(e) :?: moje to:
:arrow: ARKA GDYNIA :twisted:
:arrow: Lech Poznań :twisted:
:arrow: Cracovia Kraków :twisted:
:arrow: Oraz wszystkie zgody klubu Arka Gdynia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie mam ulubionej drużyny piłkarskiej ale w moim mieście jest ZKŻ Kronopol (FALUBAZ :twisted: ) Klub żużlowy. Hej, hej Falubaz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziłem się w Warszawie, kocham Legie, Legie sławie :twisted:
Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin
Olimpia Elbląg
Ado Den Haag
Juve

To samo.
Jestem z Sosnowca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona (jest niezwyciężona i nikt jej nie pokona) XD przegrała derby z Realem.(ale łach)
Liverpool
Arsenal
Celtic
Macheaster United (oczywiście 1 miejsce dla tego klubu) C.Ronaldo :wink: :razz: :grin: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podwórkowa" drużyna w której gra Stephen Marley :mrgreen:


czyli :?: :?: :?:
Czyli czyli... drużyny nie ma gra z kolegami... :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony klub to Legia Warszawa, a tak poza tym to jestem fanem czarnego sportu klubu z pod Jasnej Góry CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi wszystkich ludzi co biegają jak powaleni za jedną piłką, to gra która nie ma sensu, ale jak ma być OT to już... Jestem z NH z osiedla które kocha Wisłę Kraków, a ja nie chce dostać w łeb więc to też mój ulubiony klub ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi wszystkich ludzi co biegają jak powaleni za jedną piłką, to gra która nie ma sensu

Twoja wypowiedź nie ma sensu :roll: Wolisz szachy? xD To jest dopiero extremalny sport :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź nie ma sensu :roll: Wolisz szachy? xD To jest dopiero extremalny sport :lol:


twoja tym bardziej
właśnie tak może jak ma troche rozumu i umie pomyśleć to jak sobie zagra w szachy to też na turniejach może zgarnąć troche kasy (w piłce też)
ja osobiście nie mam ulubionego klubu (lubię sobie czasem pograć ) ale nie rozumiem tych ludzi którzy "kochają" jakiś klub i z miłości do niego mogą kogoś pobić :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...