Skocz do zawartości

Extreme A6


PaulWinter

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mieliście do czynienia może z zestawem Jorge'a pod nazwą Extreme A6 (oferta Tesco) :?: Widze że dosć niedrogie to jest, a jak z efektami?

[center:5b5db151f3]fb36d4081aef41b3m.jpg [/center:5b5db151f3]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, nie zauważyłem tego. Ale błąd wynikł z tego, że w gazetce Tesco którą mam jest zestaw A6 a na stronie Tesco jest fotka A4. Zaraz zeskanuje tą ulotke i wstawie odpowiedznie zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazetce Tesco nie ma zbyt dużo informacji na temat tego zestawu. Jednak po opisie

5 rakiet, 2 rzymskie ognie, 2 opakowania petard, 6 bączków, strzelające pchełki i bulteleczka z serpentyną

można wywnioskować że jest to odpowiednik zestawu JA003 KAMELEON.

podglad1701.jpg

Opis JA003 to
5 RAKIET • 2 RZYMSKIE OGNIE • 2 OPAKOWANIA PETARD • OPAKOWANIE STRZELAJĄCYCH PCHEŁEK • 6 WIRUJĄCYCH BĄCZKÓW • BUTELECZKA STRZELAJĄCA SERPENTYNĄ


Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu chodzi o A4 czy co ;p Jeśli chodzi o A4 to nawet polecam kupiłem z kumplami tydzień temu i wystrzelaliśmy rakiety mają fajne efekty coś jak z zestawu jupiter z Biedronki poza tym paczka petard piccollo motylek i paczka zimnych ogni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 4 to poprostu Joker w innej poligrafii :mad:

O tym wszyscy już widzą. Temat jest o zestawie A6. Wystarczy spojrzeć na temat. Zresztą Paul o tym wspominał. Według mnie A6 to Kameleon. Zastanawiają mnie tylko obrazki rakiet w gazetce TESCO przy ofercie tego zestawu. Pewnie chwyt marketingowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie A6 to Kameleon. Zastanawiają mnie tylko obrazki rakiet w gazetce TESCO przy ofercie tego zestawu. Pewnie chwyt marketingowy.


:arrow: Nie znam Kameleona, więc jakbyś mógł to napisz coś o nim i swoją opinię.
:arrow: Co masz na myśli pisząc o obrazkach z gazetki i chwycie marketingowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA003 Kameleon - http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1701
Zestaw w którego skład wchodzi:

5 RAKIET • 2 RZYMSKIE OGNIE • 2 OPAKOWANIA PETARD • OPAKOWANIE STRZELAJĄCYCH PCHEŁEK • 6 WIRUJĄCYCH BĄCZKÓW • BUTELECZKA STRZELAJĄCA SERPENTYNĄ

Skład jest taki sam jak zestawu A6 opisanego w gazetce, w której to obok oferty tego zestawu widnieje 5 dosyć dużych rakiet.
W JA003 są tylko 3 rakiety o takiej wielkości. Pozostałe dwie to małe Jorge Rocket.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 to na pewno nie kameleon. Podpis jest inny niz to co jest w srodku... Ja mialem A6 i tam jest:10 rakiet, 6 baczkow, 1 paczka petard lotowych, 1 motylek i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wczoraj kupiłem ten zestaw i potwierdzam że jest w nim 10 rakiet (5 rakiet JR02 , 3 rakiety JR07 i 2 rakiety JR09), 1 motyl ( JM09) , 1 opakowanie petard , i 6 bączków ( JM10)

Odpaliłem jedną JR02 i nie spodziewałem się rozprysku a jednak był niewielki , ale ładny.

Bączki jak bączki codziennie sie nimi bawie . :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

U mnie zestaw z tesco a6 to podstawa co roku :D najpierw kosztuje 40zł ale potem tanieje do 20zł



nie używamy go już ;)

Ale zestaw bardzo fajny trochę zabawy i ciekawe rakietki polecam go :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...