Skocz do zawartości

1895 Fireball XL5


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol:1895
Nazwa:Fireball XL5
Pakowanie:5 rakiet w srodku
Cena:30-35 zl
Opis:zestaw rakiet - 5 szt., każda z rakiet z odmiennym kolorowym rozbłyskiem. (czerwonym, zielonym, żółtym, niebieskim, czerwono-zielonym)
Zdjecie:KLIK

Wiem, ze na stronie SP sa filmiki, ale na nich czesto sa gorsze efekty niz w rzeczywistosci.Wiec moje pytanie:Czy mial je ktos, jakie maja efekty?Czy oplaca sie je kupic, bo zastanawiam sie nad nimi?Najlepiej jak by ktos mial filmik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja je mialem 2 lata temu i w tym roku tez je mam pamiętam ze bardzo wysoko lecialy mialy ogromny efekt i ogromny huk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku bardzo ładne efekty.
Rakieta leci na około 100m i daję piękny cracling za każdym razem.
8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne efekty... :razz:
Bardzo wysoko lecą i wybuchają pięknymi soczystymi kolorami z craclingiem
moja ocena 9/10 jak na 5 rakiet to ciut za drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne efekty... :razz:
Bardzo wysoko lecą i wybuchają pięknymi soczystymi kolorami z craclingiem
moja ocena 9/10 jak na 5 rakiet to ciut za drogo


czemu zadrogo cena idealna jak na ich wielkosc :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi się wydaje że troche zadrogie jak za tą cenę można nabyć o wiele lepsze z Jorga ale efekt przyzwoity mimo to dam 8/10 jakoś mnie nie przekonują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten film na stronie superpower to totalna ściema :evil: mają zupełnie inne efekty mniejsze i rakiety sped IV są lepsze :mad: nie polecam 4/10 4 punkty za to że wysoko lecą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

dobre te rakiety wysoko lecą + głosny huk i ładny efekt :razz: jestem z nich zadowolony chodź gdyby były troche tańsze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Na Sylwku 3 lata temu były odpalane przez kolegę. Efekt całkiem porządny - rozprysk multicolor. Można kupić jak ktoś lubi rakiety. Często dostępne w Lidlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem je na sylwka 2007/2008.
Pamięta dokładnie Wysoko lecą Efekt piękny...
Polecam w 100%
:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem ją w tamtym roku w lidlu.Koszt jednej rakiety to jakieś 7zł.Pamiętam że bardzo wysoko leciały producent podaje 80-90m i wybuchały z wielkim hukiem i dużym efektem na kilkadziesiąt metrów.Po ich wybuchach włączały się alarmy ;d.Ale trzeba na nie uważać bo potrafią skręcać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku kupiłem w lidlu i ledwo co startowały... Tylko jedna dobrze w górę poleciała, reszta robiła piękne łuczki i nad ziemią wybuchała :/ W Poprzednich latach było lepiej, może przeterminowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje poprzednikowi bo za ta cenę można kupić dość dobrą wyrzutnię ale moje startowały naprawde dobrze w tym roku a efekty najlepsze od trzech lat ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakiety są wadliwe. Sąsiad odpalał parę godzin temu. Jedna rakieta polecała sobie w bok a reszta lecąc w górę w pewnym momencie jakby stawała w powietrzu nie mając siły lecieć. Co prawda efekty bardzo duże, ale przez to że leciały nisko wybuchając efekt było widać już przy samej ziemi. Dosyć niebezpieczna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...