Skocz do zawartości

1895 Fireball XL5


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie coś jest na rzeczy. Miałem te rakiety i na potwierdzenie waszych słów mogę powiedzieć, iż jedna rakieta wylądowała na ogrodzie u sąsiada, reszta wybuchła w powietrzu jednak wychodziła z strasznym jakby to nazwać oporem jakby ktos doczepil jej ciezarek kilogramowy do kijka. Nie osiągała odpowiedniej wysokości oraz efekt nie byl powalajacy. Spodziewałem sie czegos wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem u kuzyna na Sylwka i jak chodziliśmy i kupowaliśmy to napotkałem się że za cały komplet tych rakiet chhcieli 195 zł :o [ nie maja lidla ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

FILM




Nie miałeś tych rakiet a wypowiedziałeś się że mają taki efekt... a to bzdura ;)
znajomy miał je w tym roku naprawdę zainteresowałem się nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem te rakiety na ostatniego sylwestra. I cos jest na rzeczy gdyż u mnie podobnie jak jeszcze u kilku osób rakiety te były najwyraźniej wadliwe. 2 z nich poleciały na ogród do sąsiada reszta leciała w góre z oporem i nie osiągała maksymalnego pułapu. Zachęcam was abyście się wystrzegali tych rakiet bo owszem, może i traficie na serię bez wad, jednak nie może być tak, iż masowo tak drogie rakiety są wadliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% nie jestem za Twoim zdaniem... rakiety prawdę mówiąc cudooo.... nie moja wina że masz wadliwe... nawet jak wadliwe to większa zabawa :)

Pozdrawiam CraV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W 100% nie jestem za Twoim zdaniem... rakiety prawdę mówiąc cudooo.... nie moja wina że masz wadliwe... nawet jak wadliwe to większa zabawa :)

Pozdrawiam CraV.


Jednak jezeli zdarzaja sie wadliwe, to wolalbym postawic na cos sprawdzonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaliber hmm samemu nie wiem..
rok temu spotkałem się z nimi, rakiety cudo lepsze od dqr i 3 lata temu miałem ich paczuszkę zawsze dobrze je wspominam i nie wykluczam że i w tym roku ich nie kupię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Szkoda , że w tym roku już ich w lidlu nie ma. W tym roku kupiłem zestaw 4 rakiet "ZEUS" z firmy europyro(śmieszek). Wie ktoś jak wypadają one przy tych Fireball-ach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...