Skocz do zawartości

1980 Hydra Hummer


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: 1980
Nazwa: Hydra Hummer
Cena: 9 zł
Zdjęcie - http://superpower.pl/catalog_images/229.jpg
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=UhYIowiBTWA
Kupiłem dziś tego rzymskiego ognia w hurtowni, postaram się odpalić przed sylwestrem i nakręcić :)
No więc dziś go odpaliłem i nawet spoko, ładunki bardzo wysoko lecą (jak na rzymskiego) lecz szkoda że bez żadnego rozprysku. Moja ulubiona ocena 7/10 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oryginalny efekt. Rzymski ogień bardzo podobny do 1979. Piękna, rozłożysta, srebrna kometa przechodząca w crackling. Szkoda tylko że jest jeden strzał i za 9 zł mamy 4 sztuki.
Ale i tak plus dla Kamilka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy strzał jak z balleta(cracling) , a drugi jak z super bomb[jorge](gwizd bez wybuchu).
Brakuje jednak jakiegoś rozprysku , czegoś na finał , zwykły gwizd dosłownie g*wno daje.
8/10 za orginalny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dopiero teraz się zorientowałem. Zwracam honor - są dwa strzały. Ale to nie zmienia faktu że to bardzo ciekawy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cracklingowa kometa była super. Takich fajerwerków można używać tworząc swoje pokazy amatorskie. Co do tego gniazdu, to nic specjalnego, jak z rzymskiego ognia.

Ogólnie moja ocena to 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Felix

Według mnie rzymiaki są bardzo fajne. Po pierwsze są dość masywne, a z jednego lecą tylko 2 strzały. No i teraz gdy jest na nie promocja że za 1 zł 4 rzymskie ognie to jak najbardziej opłaca się kupić bo ich efekt jest wart swojej ceny. Planuję kupić 10-15 opakowań i pewnie będę je łączyć po 4-8 i między niektórymi wyrzutniami będzie można je zobaczyć. Podsumowując za 1 zł mamy 4 bardzo fajne rzymiaki. Ocena 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

22 rzymskie ( 44 strzały 1,2" ) czyli jak dobrze liczę 5,5 opakowań czyli 5,5 zł. Niech teraz ktoś powie że za 5,5 zł znajdzie coś lepszego :mrgreen:

Ja z Hydr byłem bardzo zadowolony. Efekty były naprawdę okazałe. Nawet za wyższą cenę pozostaną jak najbardziej opłacalne. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hmmm
chętnie w tym roku bym coś wykombinował z Hydr i Stealth Command oraz przydało by się coś dorzucić na finał :D
tylko czy ja to gdzieś kupie w Lublinie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh sam nie wiem gdzie jeszcze spędzę sylwestra więc sam wiesz :P
no to zostaje net i trzeba będzie zamawiać :D
ktoś wie gdzie są dobre ceny obu produktów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...