Skocz do zawartości

Nomi


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

więc tak powiem że w nomi się bardzo opłaca prosze patrzeć na ulotke poniżej piszcie komentarze czy mają dobre ceny i dobre produkty :smile:
http://img401.imageshack.us/my.php?image=s7300055wo0.jpg

to ulotka na 2007/2008 rok :mrgreen:

są troche niewyrażne ceny więc napisze:
-rakiety jupiter 23.99
-zestaw tiger 18.99
-rakiety orion 7.99
-wyrzutnia ninja 7.99
-wyrzutnia bora bora 21.99

moim zdaniem ceny są super :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj nomi i nic mi sie nie podobalo pisalo ze 70% obnizki cen ale nie nie bylo na petardach zestaw gigant 33 zl pacz. pszczulek 2.45 zl kamikadze 4 zl nic tam nie bylo tanio :neutral: kupilem tyllko pacz. pszczulek :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: Szkoda, że u nas nie ma takich sklepów... :cry:


jak to nie ma w krakowie nomi to przeciarz takie duze miasto :roll: :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Troche zawyżone ceny - korsarz 7zł droższy niż hurtowo , mały wybór.
Myśle , że to nie jest wszystko , ale ceny raczej nie zachęcają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja powiem krótko...sklep jest dobry,ale wszystko co tam z KELLERA trzymać się z daleka...75zł dałem w błoto...21 rakiet,wyglądały że będą wyśmienite,a tymczasem okazało się że są gorsze od każdej jakie miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Widzę, że kolejny market z tanimi fajerami, który będę mógł odwiedzić :). Niedawno otworzyli u mnie w mieście. Szkoda tylko, że mały wybór. Orientuje się ktoś, od którego dnia sprzedają fireworksy? Czy pojawiają się tam artykuły, których nie ma na ulotce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Właśnie wróciłem z Nomi z zakupionymi DQR, bo jak mam towar do wyboru w biedronce, a gdzies indziej w praktycznie tej samej cenie to wole jednak biedronke ominąć mimo wszystko.

Wracając do nomi to fajerwerków pełno, leżą na środku sklepu można do woli przeglądać, grzebać, a nawet ukraść K0204, bo paczka była otwarta (nie żebym to zrobił. Słabe petardy mnie nie pociągają). Oferta jest większa niż w gazetce. Mają zestaw Eurostar (65zł), Concorde (59zł) jakieś petardy i od cholery zestawów kellera, które omijałem szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mają zestaw Eurostar (65zł), Condora (59zł) jakieś petardy i od cholery zestawów kellera, które omijałem szerokim łukiem.


Mi się wydaje, że nie jest to wyrzutnia Condor, tylko Concorde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

E keller gówno :/

miałem 4lata temu ten zestaw 21rakiet midnight power za 59,99zł
i powiem tak:
jak był za 10zł to by sie opłacało sie go kupować,efekty cienkie,lepsze hestia ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...