Skocz do zawartości

[PiroNeo] 2023/2024


PiroNeo

Rekomendowane odpowiedzi

AKTUALNY STUFF , kolejne zakupy niebawem ale większość to już tylko FUNKE 

 

Zapraszam do śledzenia mojego kanału , pierwsze wyrzutnie na test X XI XIImsc

Kolejne nowe wyrzutnie oczywiście tradycyjnie będe aktualizował poniżej.

(bardzo dużo mam zakupionych emiterów ale to wszystko w pudełkach , finalnie pokaże pod koniec roku X XI msc)

 

 

oo.jpg

Edytowane przez PiroNeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • PiroNeo zmienił(a) tytuł na [PiroNeo] 2023/2024
3 godziny temu, Moloch napisał(a):

Bardzo ładnie to wygląda.
Chyba nie odpalasz na systemie tylko wszystko z lontu?

Nie nie,  wszystko zapalniczka 

1 godzinę temu, Piotrek007 napisał(a):

Paniegdzie kupiles termo nuclear?

Pirohit gdy było 15szt dostępnych chyba przez ledwo 3h na live machonego zrobił promke za 250zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne rzeczy do Dragon Eggsów były i zresztą są stałymi bywalcami zestawów multi z rakietami, rzymiaki, pirobajerami. Widzę, że w zestawie Goliat z Jorge jest The Rain Of Meteors i to powinno być coś w ten deseń.

Ładny pałacyk z kostek ułożony przy dużym udziale big size-ów od Jorge. Huk kostek wielkokalibrowych będzie rezonował po żebrach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło panie,  piękny zestaw wyrzutni, o lepszy towar cieżko, a ta godzilla to wygląda hardkorowo, wielka kątówka, czekam aż jakiś jupiter zrobi jej test bo na prezentacji jorge wygląda aż za dobrze. Pozdro 😉 🎆🔥

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pjetrek napisał(a):

Ło panie,  piękny zestaw wyrzutni, o lepszy towar cieżko, a ta godzilla to wygląda hardkorowo, wielka kątówka, czekam aż jakiś jupiter zrobi jej test bo na prezentacji jorge wygląda aż za dobrze. Pozdro 😉 🎆🔥

Dzięki,  też kurde czekam i czekam na tescik bo na tym jednym filmie wygląda konkretnie  

 

I fakt jest to naprawdę mega duża krowa kontowa oby dawała efekty duuuuze na jaką wygląda  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła, shockwave nie zawiedziesz się :DD Ogólnie widzę, że wybieramy podobne produkty, widzę sporo nowości od Jorge, chyba jesteś ich tak samo ciekaw jak ja :DDD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mroczny napisał(a):

Kurła, shockwave nie zawiedziesz się :DD Ogólnie widzę, że wybieramy podobne produkty, widzę sporo nowości od Jorge, chyba jesteś ich tak samo ciekaw jak ja :DDD

Zgadza się  :D już mnie nosi na te testy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fireball FUNKE partia 2022 , patrząc na starsze partie tutaj koniec epicko jest podkręcony w najnowszej parti.

 

FBALL dołącza do stuffa 2023/23 

 

fi.jpg

fi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak coś największego możliwego co da się kupić niebędącego zestawem do samodzielnego odpalania (DSO).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też masz na Godzilli dwa lonty rezerwowe czy tylko mi sie tak trafiło . Chyba głowny lont jest od strony gdzie jest ilustracja widowni ?? czy sie myle?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Martino30 napisał(a):

Też masz na Godzilli dwa lonty rezerwowe czy tylko mi sie tak trafiło . Chyba głowny lont jest od strony gdzie jest ilustracja widowni ?? czy sie myle?

Dwa ma 

 

W dniu 19.06.2023 o 21:26, mantis napisał(a):

Wygląda jak coś największego możliwego co da się kupić niebędącego zestawem do samodzielnego odpalania (DSO).

 

Ogólnie to nie wiem nie sprawdzałem ale od FUNKE to największa wyrzutnia jaką do tej pory ma.

W dniu 19.06.2023 o 16:34, Grvby napisał(a):

Ale locha 🫣 Nawet nie pytam ile kosztowała. Piękna wyrzutnia.

1700 na funke a ja kupilem za 1500 na fajerwerki shop z kodem 10% taniej była coś koło 1650zł 1sztuka 

W dniu 19.06.2023 o 16:02, ArbTree napisał(a):

Kurła wyścig zbrojeń trwa 😆 . Solidna aktualizacja, podobnie jak poprzednie zakupy 😎 . Bez pierdolenia xD

Żebyś wiedział ! :D

 

Kolejna wyrzutnie dołączają do Stuff-a 

 

Barocade za 99zl 2x z pirohit - aktualnie są za 95zł , fajerwerki shop i obrotnica chyba też ogólnie wysyp z ostatnich 2 tyg wszędzie ich pełno za 100zł +-

 

Thunder za 29zł na odpalaj 

 

Tyle , kolejne dopiero w sierpniu.

ba.jpg

Edytowane przez PiroNeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kurła zazdro tego fireballa :DD Hektor i spaceline to chyba te nowości z jorge co się nimi sporo osób jara, chyba trzeba będzie kupić na blackfrajer xd, a te kompoty z alberto to ciekawie wyglądają, szczególnie grafika no i patrząc po filmach to jak na 25m całkiem ładnie dają

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza paczka , powiem trzeba się spieszyć bo czasu mało :D

 

W dniu 5.09.2023 o 15:23, Mroczny napisał(a):

Kurła zazdro tego fireballa :DD Hektor i spaceline to chyba te nowości z jorge co się nimi sporo osób jara, chyba trzeba będzie kupić na blackfrajer xd, a te kompoty z alberto to ciekawie wyglądają, szczególnie grafika no i patrząc po filmach to jak na 25m całkiem ładnie dają

fireballa na funke mają , jeśli chodzi o rabat do w pazdzierniku mają zlot funke 21-go października i będzie rabat dla tych co się pojawią więc zapewne mógłbyś liczyć na 10-15% taniej 

do.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelkowe rakiety będą gwarancją, że nie dostaniesz pocisku powstałego z połączenia pojedynczej rurki od wyrzutni i kijka. 

Titanballe dobry bajer, dane było mi odpalać w 2022. Jedna kulka poszła pojedynczo, dwie zostały odpalone na raz. Laserballe od Argento - małe, a cieszy. Wprawdzie nie miałem Laserballi, tylko Scream Waspy od Klaska, ale to jest praktycznie jedno i to samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endżel wyróżnia się grubymi, czerwonymi, długo palącymi się kulami. Wspólny mianownik dla tych kostek to ponad 50 strzałów w kalibrze 30 mm, przy zachowaniu jednego efektu przez cały czas trwania kostki, gdzie pod koniec kilka wystrzałów idzie jednocześnie, podczas tzw. salwy finałowej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...