Skocz do zawartości

[drewniak] 2023/2024


drewniak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W tym roku zaczynamy wyjątkowo szybko :D 

Jako że dostęp do moździerzy jest słabiutki a single od Gaoo "podobno" dają radę to zrobiłem mały zapasik.

8fbKM15.jpg 

Edytowane przez drewniak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • drewniak zmienił(a) tytuł na [drewniak] 2023/2024
  • 2 tygodnie później...

Witam

Ilości hurtowe widzę. Efektów będzie.

Widać,że nie gustujesz w huku,skoro trójki w zestawie brak.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koopacz napisał(a):

Witam

Ilości hurtowe widzę. Efektów będzie.

Widać,że nie gustujesz w huku,skoro trójki w zestawie brak.

Pozdrawiam 

Trójki nie było, inaczej też by się znalazła na zdjęciu :D Ciężko kupić ten numerek niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmach prezentują się świetnie :) No i mamy do wyboru dużo efektów, planujesz je jakoś połączyć czy będą odpalane pojedynczo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2023 o 23:36, Grvby napisał(a):

Na filmach prezentują się świetnie :) No i mamy do wyboru dużo efektów, planujesz je jakoś połączyć czy będą odpalane pojedynczo? 

Raczej pojedynczo, będzie więcej zabawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Świetny wybór wyrzutni, jest to "must have" tego roku,  sam mam dwie sztuki które planuje odpalić jednocześnie w odstępie 10m od siebie,  bedzie epicki efekt,  Petardy widowmaker też kozak, kiedyś miałem wersje z 2013 roku to waliły pięknym basem. Pozdro :D🎆🧨

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały update, Thora niestety musiałem od dołu podkleić bo strasznie się z niego sypało. Polecam wszystkim WildFire na odpalaj.pl szło ją wyrwać za 90 zł, rok temu kostka zrobiła na mnie najlepsze wrażenie spośród wszystkich pozostałych które miałem. 

 

CSTj9x6.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Renoma wleciała na salony. Odpalaje Nie Dygaje, to odpowiednik któregoś istniejącego wcześniej numeru singla od Gaoo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2023 o 22:01, mantis napisał(a):

Renoma wleciała na salony. Odpalaje Nie Dygaje, to odpowiednik któregoś istniejącego wcześniej numeru singla od Gaoo?

Podobno "3", zamówione przy okazji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowany SpaceLine II - bardzo fajna kostka, z dobrym walnięciem, efekty prawie do samej ziemi. Single Devil od SrPyro odpalone na wsi - niesamowity huk, nie porównałem jeszcze z tymi 50 mm ale robią robotę, chyba zakupię więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze do każdej aktualizacji - wezmę numerycznie, aby łatwo było się odnosić do poszczególnych zdjęć.

1) Kolorowe single od Gaoo - z racji na ich ilość trudno rozstrzygnąć, który góruje nad innymi.

2) Space Line II - będę robił w tym roku drugie podejście do tej wyrzutni, bo na razie ciężko mi ocenić po pierwszym razie.

3) Któryś już z kolei Thor wysypujący się, którego trzeba podkleić... Brocade Terror - sam też kupiłem słoik tego miodu na spróbowanie.

4) Chyba dwie najlepsze bazooki E i F. Jeszcze tam D daje rady. Będzie głośno skoro single trójki od Gaoo wzięte (pod etykietą "Odpalaj Nie Dygaj") i Devils' Shoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fota całości, niestety stół okazał się za mały. Jest to największy stuff w moim życiu. Stawiałem na same sprawdzone tematy bez zbędnej drobnicy. 

 

k98nwSD.jpg

IvwsVtM.jpg

6jSNIJ2.jpg 

xJMI1DZ.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnowartościowa kolekcja ze samymi szlagierami. Same konkrety bez zbędnej próchnicy w postaci diabełków czy zimnych ogni.

Będziemy mogli się podzielić wrażeniami po odpalaniu Bazooki E i F, bo też mam je u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...