Skocz do zawartości

Oszust na forum [sprawa rozwiązana pozytywnie po czasie]


jzk

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupione od użytkownika MegapyciarZ Screamy 10s.

Oto co znajduje się w środku....

Przestrzegam przed innymi bo ogłoszenie dalej wisi. 

IMG_20230517_164357_Easy-Resize.com.jpg

IMG_20230517_164420_Easy-Resize.com.jpg

IMG_20230517_164522_Easy-Resize.com.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba włożył do środka szaraki bez etykiety, tylko po jaką cholere wyjął pisk i fotobłysk, nawet gdyby wsypał fotobłysk do własnego korpusu to by wyszło gówno bez pisku i flary.  Dziwna sprawa, to by musiał jakiś potężny rozkminiacz rozkminić xdd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz wyglądały ok, teraz w weekend odpaliłem jedną, walnęło jak pchełka co rzucasz o ziemię. Dopiero wtedy zacząłem się przyglądać i rezebrałem kolejną. Dodam tylko, że kupiłem od niego 2 "zestawy" petard za bagatelka 600 zl. Licho nie śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2023 o 22:27, juzek_17 napisał(a):

Z zewnątrz wyglądały ok, teraz w weekend odpaliłem jedną, walnęło jak pchełka co rzucasz o ziemię. Dopiero wtedy zacząłem się przyglądać i rezebrałem kolejną. Dodam tylko, że kupiłem od niego 2 "zestawy" petard za bagatelka 600 zl. Licho nie śpi.

Odezwij się mam ten sam problem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to tylko tu zostawię, na Discord też można "minę" trafić 

 

 

Screenshot_2023-05-21-04-28-35-106_com.discord.jpg

IMG_20230521_042821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DNG napisał(a):

A ja to tylko tu zostawię, na Discord też można "minę" trafić 

 

 

Screenshot_2023-05-21-04-28-35-106_com.discord.jpg

IMG_20230521_042821.jpg

To ta sama osoba zapewne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, na wstepie powiem ze nie miałem na celu nikogo oszukać, petardy wzbudzają watplisoci u niektórych, część jednak twierdzi ze jest to oryginał lecz zleżały/zawilgotniały. Wszyscy którzy maja jakies niejasności proszeni sa o wiadomosc prywatna w celu zwrotu zakupionego towaru oraz rekompensaty. Goraco przepraszam za zaistniałą sytuację oraz uprzejmie proszę o nie branie mnie za oszusta. Towar zostanie oddany osobie pierwotnej. Pozdrawiam 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że ciekawe sprawa ewidentnie dla detektywa rutkowskiego nie wykluczone że mogła być to camorra lub coś w ten deseń lepiej nie grzebać zbyt głęboko dla bezpieczeństwa.. licho nie śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to można zamknąć temat. Sprawa ze sprzedającym została wyjaśniona. Część pieniędzy została zwrócona, część w pirotechnice.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Oszust na forum [sprawa rozwiązana pozytywnie po czasie]
  • mantis zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...