Skocz do zawartości

JM02 Kamikadze


rosom

Rekomendowane odpowiedzi

Kamikadze są super , ale pamiętam kiedys kupiłem pewnego motylka o nazwie UFO . Miał ładne dwa dopalacze pod skrzydłami i zadziwił mnie tak samo jak kamikadze myślałem że poleci w gure i spadnie a tu jednak buuum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

No właśnie wiedziałem, że coś jest nie tak bo po tym zielonym efekcie nie wybuchł od razu tylko z lekkim opóźnieniem i to jedyna różnica.

Co do motyla to jest po prostu super i polecam go każdemu. Długi efekt za niezbyt wysoka cenę.

Moja ocena 10/10

na tego sylwka spróbuje połączyć i odpalić 19 takich motyli zobaczymy jak będą latały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

yo moim ulubionym samolotem też jest kamikadze ja za paczkę czyli dwa samoloty płacze 3.50 dość dużo ale moim zdaniem się opłaca za ten efekt lotu do 5 piętra cudo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Felix1
1 paczka 2 motyle ? to chyba Cię hu.... robią ja kupiłem 1 paczkę 5 Motyli za 9,50zł ;]


ciebie w hu zrobili i to ostro

Bo JM02N są pakowane po 2 sztuki i kosztują 2,7 zł
A JM02 te same są pakowane po 5 sztuki i kosztują 9,8 zł

To za to można mieć 3 opakowania JM02N (6 motyli) czyli o jeden wiecej a zapłacisz 1,7 zł mniej. mpiwowski rok temu kupił te duże po 5 sztuk i się w jajo zrobił ładnie :mrgreen: :mrgreen:

a żeby nie było że spam to motylki są super kupiłem 4 paczki dużych miało być 10 no ale niestety nie wyszło :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze motyle , niedosc , ze wysoko leca , to i huk jest dosyc glosny :] Tylko drogie dosyc , bo ja kupowalem w sklepie 2 sztuki po 4,50zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Na sylwka 2008/2009 miałem małego Kamikadze, odpaliłem małego Kamikadze poleciał tak wysoko i go tak rozje**** że szok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobaczymy te Kamikadze czy są dobre jak piszecie, bo kupiłem dwie sztuki. Tylko mam trochę dziwne pytanie, przed odpaleniem trzeba je pionowo położyć czy poziomo xD (nie chcę żeby później jakiś mnie ganiał ;P)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Bardzo fajne te motyle, mają lepszy efekt niż odpowiednik z Hestii "Tornado". Hestiowskie tylko głośno wybuchają i już a po tych to nawet iskry się sypią i wysoko lecą. 9,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...