Skocz do zawartości

JM02 Kamikadze


rosom

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej na wolnej przestrzeni? To MUSI być odpalane na wolnej przestrzeni w dosyć dużej odległości od zabudowań. Te Kamikadze są w moim stuffie już od 3 lat nie przerwanie i muszę powiedzieć, że warto dać nawet 3 zł za sztukę, bo efekt jest naprawdę wspaniały. :mrgreen: W tym roku miałem 4 takie motylki i nie zawiodłem się na nich. Lecą wysoko, świecą różnymi kolorami i na końcu ten głośny huk. :D
Bardzo fajna zabawka do pobawienia sie przed północą. Moja ocena 9/10. (mogły by być troszeczkę tańsze xP )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobre motyle i zdecydowanie bardziej oplacalne niz te wieksze jorga, ktore mialy nie duzo lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Miałem je w tym roku i nie leciały w górę,wybuchały na ziemi.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je w tym roku i nie leciały w górę,wybuchały na ziemi.... :oops:


Jak nie leciały do góry to znaczy że źle je stawiałeś :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wznosi się na wysoką odległość, świeci światłem a na koniec daje nam porcje huku w powietrzu. Moim zdaniem najlepsze obecnie motylki firmy Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miałem je 3 lata temu na sylwka.Wznosiły się na wysokość ok.3 piętra zielonym światłem,a następnie wybuchały naprawdę potężnym hukiem!Polecam,bo naprawdę warto je wypróbować jeżeli ktoś ich jeszcze nie miał...Moja ocena:9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo fajny motyl, o wiele lepszy od Albatrosa bo ma wybuch. Ostatnio straciłem jednego bo było ciemno i odpaliłem go nie tą stroną co trzeba - jak można się domyślić nie odleciał. Mógł by być trochę tańszy. Ogólnie jest to najfajniejszy motyl dostępny na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...