Skocz do zawartości

Ostrzeżenie przed kamil18400


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam.Chcialem was ostrzec przed  kamil18400 inaczej Kamil Maszkowski.

Ja i inny koleś zrobilismy mu przelew na ten sam zestaw.

rWtMeNi.png

drugiemu chętnemu wyslal paczke w sobotę mi mial odeslac kase.mija tydzien kasy brak ( 514 zł )

nie dośc ze podal mi falszywy numer telefonu to ma drugi innny.W poniedzialek ide zlozyć zeznania i zlozyc zawiadomienie o przestępstwie.Jego drugi numer tel to 517 117 7**.Ze wzgledu na rodoo troszke cenzury jest.Nie wiem czemu tamtego klienta nie oszukal i wyslal mu towar a mnie oszukał.Także prosze uwaźać bo byc moze zrobi nowe konto.Własnie sie dowiedzialem ze podał Falszywe imie i naziwsko także...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podał fałszywe dane to i tak da sie go namierzyć, nie jestem do końca pewny ale obiło mi sie o uszy, że admin tego forum ma dostęp do ip użytkowników.  Z resztą policja pewnie umorzy sprawe bo rozchodzi sie o 514zł, pewnie bedą mieli to w tyłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lukasz199191 napisał(a):

Witam.Chcialem was ostrzec przed  kamil18400 inaczej Kamil Maszkowski.

Ja i inny koleś zrobilismy mu przelew na ten sam zestaw.

rWtMeNi.png

drugiemu chętnemu wyslal paczke w sobotę mi mial odeslac kase.mija tydzien kasy brak ( 514 zł )

nie dośc ze podal mi falszywy numer telefonu to ma drugi innny.W poniedzialek ide zlozyć zeznania i zlozyc zawiadomienie o przestępstwie.Jego drugi numer tel to 517 117 7**.Ze wzgledu na rodoo troszke cenzury jest.Nie wiem czemu tamtego klienta nie oszukal i wyslal mu towar a mnie oszukał.Także prosze uwaźać bo byc moze zrobi nowe konto.Edit Własnie sie dowiedzialem ze podał Falszywe imie i naziwsko także...

A może mu ziemniaki wysłał 😄 a tak w ogóle to kto pierwszy chciał kupić? TY CZY KOLEGA, BO JAK KOLEGA A CHCIAŁ TROCHĘ PÓŹNIEJ PRZELAĆ KASĘ TO NIE FAJNIE, ŻE CHCIAŁEŚ GO WYCYCKAĆ. CHYBA, ŻE BYŁO INACZEJ TO ZWRACAM HONOR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

nie.brakowalo x2 delova rana i ani słowem o tym nie wspomniał.a jak koles mu zwrocil uwage to nieodpisuje.we wtorek ide na na policje , mam nadzieje ze odzyskam hajs.gosc pisał ze ma rezerwacje.a klient pisał ze mu wyslał kase.ja napisałem ze biore odrazu i płace odrazu bo roznie bywa z rezerwacjami.typ sam pisal ze otrzymaĺ moje pieniadze.a potem cisza.nie loguje na forum.tel nie odbiera,nie odpisuje.mam nadzieje ze go dojadą bo specjalnie podał falszywe dane by mnie oszukac.licze na dobrą robote sądu

Edytowane przez Lukasz199191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz199191 napisał(a):

nie.brakowalo x2 delova rana i ani słowem o tym nie wspomniał.a jak koles mu zwrocil uwage to nieodpisuje.we wtorek ide na na policje , mam nadzieje ze odzyskam hajs.gosc pisał ze ma rezerwacje.a klient pisał ze mu wyslał kase.ja napisałem ze biore odrazu i płace odrazu bo roznie bywa z rezerwacjami.typ sam pisal ze otrzymaĺ moje pieniadze.a potem cisza.nie loguje na forum.tel nie odbiera,nie odpisuje.mam nadzieje ze go dojadą bo specjalnie podał falszywe dane by mnie oszukac.licze na dobrą robote sądu

Tak to jest na forum nie każdy jest sprawdzony i uczciwy. Mnie póki co jeszcze to nie spotkało. Życzę szczęśliwego rozwiązania tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia, że mógł zrobić wał na kilku osoba h wtedy kwota będzie większa. Ale przestępstwa internetowe są chyba ścigane od każdej kwoty.

Druga sprawa to zadzwonić do banku i powołać się na oszustwo. Jest specjalny formularz który przyjmuje pracownik banku. Znam osobę które bank odzyskał te pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sądu to bys musiał raczej sprawę cywilna wnieść. psy są leniwi, nie chce im się pier**l szukać. kiedyś byłem o oszustwo na allegro to położyli laske na sprawę cwele. napisałem gościowi na pw ostra wiadomość może odczyta. na forum nie musi wejść, w e-mailu też może odczytać bez okazania obecności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

on ma jakieś konto walutowe.cholera wie czy tam podał prawdziwe dane. .i tak pojde nie odpuszcze mu bo nie wiadomo czy tylko mnie wykiwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszać można jak najbardziej zgłoszenie przyjmą, ale będzie to trochę trwało... ogólnie policja takimi sprawami zajmuje się bardzo długo ale co do pieniądzy to są NIE do odzyskania pewnie pieniądze już przelał X osobom czy do innego banku czy nawet kraju.. działając na słupa więc szukaj wiatru w polu.. trzeba uważać ogólnie dziwie się że ludzie w tych czasach są tak łatwowierni i przelewają duże kwoty pieniężne ludziom których nie znają i dopiero co założyli konto na forum.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

no ale drugiemu chetnemu na zestaw wysłał paczke.wiem bo gadałem z tym gosciem.tyle ze on dał 450zl.a ode mnie 500 i 14 paczkomat.jego wykiwał ze brakowalo x2 delova w paczce o czym nie poinformowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, paczka do mnie dotarła, tak jak kolega wspomniał, brakowało 2ch szt delov w 1 z 2ch paczek, poza tym, cała reszta piro ze zdjęcia się zgadzała. 

Edytowane przez dmtt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dmtt napisał(a):

Potwierdzam, paczka do mnie dotarła, tak jak kolega wspomniał, brakowało 2ch szt delov w 1 z 2ch paczek, poza tym, cała reszta piro ze zdjęcia się zgadzała. 

dmtt nie pleć bzdur, oszukał was obu tylko ciężko jest ci się do tego przyznać żeby nie wyjść publicznie na idiote, był brak kartki z nickiem i z datą bo on tego towaru w ogóle nie miał. A jeśli twierdzisz że ci wysłał towar to udowodnij nam to, poustawiaj ten sam towar tak samo jak na tym zdjęciu DSC_0779.jpg

Edytowane przez Semic
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
3 godziny temu, Semic napisał(a):

dmtt nie pleć bzdur, oszukał was obu tylko ciężko jest ci się do tego przyznać żeby nie wyjść publicznie na idiote, był brak kartki z nickiem i z datą bo on tego towaru w ogóle nie miał. A jeśli twierdzisz że ci wysłał towar to udowodnij nam to, poustawiaj ten sam towar tak samo jak na tym zdjęciu DSC_0779.jpg

podobno na emaila mu dał zdjecia z datą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lukasz199191 napisał(a):

podobno na emaila mu dał zdjecia z datą

i ty w to wierzysz, mogli razem się zgadać i kłamać. Nawet nie ma dowodów na to że tamten mu tę paczkę wysłał. To niech ci pokarze ta paczke na zdjeciu ktora dostał co do jednej petardy.

Edytowane przez Semic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotrek007 napisał(a):

Widzialem na fb ze ktos ten towar wstawial. Chwalil sie ze na forum prywatnie kupil

To był inny zestaw z tego co kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lukasz199191 napisał(a):

podobno na emaila mu dał zdjecia z datą

A co to zmieni? Jak będzie chciał kogoś ojebac to i tak ojebie.

Ja dostałem fotkę z nickiem, data i nawet było napisane, że to dla mnie.

Kasa poszła, towaru zero.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na przeprosiny. Nie jestem tu od wczoraj i nie na takie kwoty kupowalem/sprzedawalem.

uuu.jpg.8b8381aad5e4db9e82065ec199b4b8be.jpg

Gdzie reszta? Proszę bardzo;

wwwwww.jpg.31f2ed30067c5486a1d4bf61702d374e.jpg

Kolega z pewnością potwierdzi.

I zdjęcie z @

jjj.jpg.c00de76889692f1e36d01492d3efb3e3.jpg

I już dla pelni obrazu

asa.jpg.2a5790a1266407366aade784e9f93c06.jpg

Edytowane przez dmtt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, dmtt napisał(a):

Czekam na przeprosiny. Nie jestem tu od wczoraj i nie na takie kwoty kupowalem/sprzedawalem.

uuu.jpg.8b8381aad5e4db9e82065ec199b4b8be.jpg

Gdzie reszta? Proszę bardzo;

wwwwww.jpg.31f2ed30067c5486a1d4bf61702d374e.jpg

Kolega z pewnością potwierdzi.

I zdjęcie z @

jjj.jpg.c00de76889692f1e36d01492d3efb3e3.jpg

Część towaru od kolegi poszła do mnie. Potwierdzam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosić warto. Do banku w którym masz konto również. Nawet jeśli kasa poszła do różnych banków, to o ile są to polskie banki, to powinny się dogadać i pozwracać te przelewy. Natomiast jeśli przelał te kase za granice albo miał konto na słupa, to po ptokach. IP gościa niewiele da. Jeśli ma chociaż resztki rozumu to użył np tora. I fakt że nadal da się to namierzyć, ale nikt nie będzie robić takiej grubej akcji dla 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PiroMan25 napisał(a):

Zgłosić warto. Do banku w którym masz konto również. Nawet jeśli kasa poszła do różnych banków, to o ile są to polskie banki, to powinny się dogadać i pozwracać te przelewy. Natomiast jeśli przelał te kase za granice albo miał konto na słupa, to po ptokach. IP gościa niewiele da. Jeśli ma chociaż resztki rozumu to użył np tora. I fakt że nadal da się to namierzyć, ale nikt nie będzie robić takiej grubej akcji dla 500zł.

Sasin przewalił grube miliony i nic z tym nie zrobili😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przeprosin się nie doczekam, więc tak to tylko tu zostawię, a postawę @Semic już sobie sami prywatnie oceńcie...

 

 

e.jpg.970ec40eee246e61edf40cf343a93175.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto wprowadzić dział z reputacją? Osoby które robiły zakupy mógłby w ten sposób polecać/oceniać wybranych użytkowników i wypowiadać się na temat zamówień, sposobu spakowania czy czasu realizacji. 

Myślę że to pomocne, widać też wtedy komu można zaufać, ja sam ostatnio kupiłem pakę i niestety brakowało ważnej paczki petard więc chętnie takie informacje bym udostępnił co ważne zawsze byłyby w tym samym miejscu dla każdego. 

Edytowane przez JohnyDep
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

no , przydałby sie dział reputacja jak najbardziej lecz bylby problem z nowymi uzytkownikami a co z tym idzie jedna osoba mogłaby miec kilka kont tutaj (juz tak bylo z cynamonem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Ostrzeżenie przed kamil18400

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...