Skocz do zawartości

[roza1460] Skromny stuff


roza1460

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje, czy mamy drugą różową na forum? :)

Skromnie nie znaczy źle, żadnej wyrzutni z Twojego stuffu w życiu nie odpaliłem, więc dla mnie to niewiadoma. Ale oglądając filmy widać, że lubisz różnorodne efekty.

Demon chyba zrobi robotę największą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [roza1460] Skromny stuff
  • 8 miesięcy temu...

Widać mix wyrzutni od różnych importerów, w tym wyrzutnie, których nie widać w stuffach u innych. Zdarza się, że eksperymentator trafi na żyłę złota, której nikt inny nie dostrzegł, po czym obwieści światu, że znalazł "kocura" - bardzo mocny fajerwerk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dużo nieoczywistych wyrzutni, widać nie boisz się zacierać szlaków, czasem warto wziąć coś zza rogu, a być może odkryje się jakiegoś kolejnego hiciora.

Wyrzutnia reklamowana przez panów od programu "Danger Hobby". Jeśli reklamują ją swoim głównym brandem medialnym, to widocznie uważają ją za wartą poświęcenia, bez utraty swojego dobrego imienia. Co ciekawe ich firmowa kostka oparta jest na kalibrze 20 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Moloch napisał:

A ta wyrzutnia od Danger Hobby to nie jest to samo co CLE4128 Służba Bezpieczeństwa (Czy tam dawne CBŚP Machonego)?

Też moje pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyłem setkę na dwudziestu milimetrach, bo jedna i druga wyrzutnia ma serie kolorowych efektów i serie cracklingu.

CBŚP nie ma jednak gwizdów w finale, a Danger Hobby ma, więc jeśli nawet nie są to od deski do deski te same wyrzutnie, to na pewno przynajmniej podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mantis napisał(a):

Też moje pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyłem setkę na dwudziestu milimetrach, bo jedna i druga wyrzutnia ma serie kolorowych efektów i serie cracklingu.

CBŚP nie ma jednak gwizdów w finale, a Danger Hobby ma, więc jeśli nawet nie są to od deski do deski te same wyrzutnie, to na pewno przynajmniej podobne.

Oglądałem sporo filmów dotyczących służby bezpieczeństwa i cbśp. I było kilka różnych wersji tej wyrzutni, jedni mieli gwizdy inni mieli komety. Więc może w przypadku tej wyrzutni to co chińczykowi wpadnie w łapy to pakuje w nią :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszła mała paczka ,w drodze jeszcze jedna TXB610 ,i już chyba koniec na ten rok 😅 ogólnie w tym roku bardziej postawiłem na ilość 😅

IMG_20231204_183839.jpg

IMG_20231204_184125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłeś na ilość, jest to jednak ilość w formie wielu wyrzutni, ponieważ dla niektórych ilość oznacza posiadanie wielu petard, rzymiaków i drobnicy.

1/4 znanych rzeczy, 3/4 nieznanych rzeczy.

Jeśli miałaby to być ostatnia aktualizacja, to pozostaje życzyć udanej pogody w sylwestra, miłego i bezpiecznego strzelania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca tytuł tematu obrazuje co się dzieje w rzeczywistości :D Skromne to to nie jest z żadnej strony. Większości kostek nie kojarzę nawet z filmów, poza serią Big Bang od Jorge i krwią z PyroMoravi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Skromny" ładna zmyłka w tytule :D bardzo fajna kolekcja, wiele mniej znanych kostek. Dużo radości i zabawy na pewno przed Tobą, a i pewnie jakieś nieodkryte perełki wyjdą w trakcie strzelania :) Z ciekawości ,,Bum-Bac" był gdzieś do kupienia? Czy z tamtego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ładnie to wygląda :)
Ja bym nie powiedział, że to skromny stuff.
Skromniejszy kaliber może i tak ale towaru jest mnogo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...