Skocz do zawartości

[ Pjetrek ] arsenał 2023/2024


Pjetrek

Rekomendowane odpowiedzi

I cyk, lece zbiorami od nowa, tym razem pierwsze zakupy w sklepie sklepzpetardami.pl który stał sie moim nowym faworytem ze względu na ceny :D

Same leganckie wyrzutnie, w tym roku obowiązkowa pozycja czyli space line 2, kilka klasyków i kątówka od tripla którą miałem okazje zobaczyć na żywo na pokazie u krychfire'a, tak mi sie spodobała że musiałem kupić.

 

orca-image-1955156636.thumb.jpeg.109d61c937420b11faa11b0cf7b2cdfb.jpeg

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Space Line 2 również tam zakupiłem. Efekty ma filmie wydają się być Ok.

Zobaczymy...

Pozdrawiam 

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Druga aktualizacja stuffu, wpadły kolejne kostki do pokazu, kupione w sklepzpetardami i odpalaj.pl

Nowe thundery, dobrze znane kątówki, nowe jw4066 2023r, i wyjątkowy samum bo aż ośmio letni z 2015 roku, powinien zrobić starą dobrą chmure cracklingu.

Ciekawi mnie również jak wypadnie jw4066, stare wersje miały elegancki długo utrzymujący sie brokat, mam nadzieje, że nie znerfili wersji z 2023r.

Łoooogień i zbieramy dalej :D

Compress_20230406_164117_7889.thumb.jpg.e4ae41969eeb9305c019b1f6baf7a57f.jpg

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość pokaźna aktualka wleciała. Samum, Painting Sky królowie cracklingu, New Age też ma duży udział tego efektu. Thunder King od Triplexa mniej więcej taki jak i ten jorgowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, to co jest na zdjeciu to nowa wersja thunder kinga 2022r,  została ulepszona, teraz wali mocnym basem i ma tytan, już nie jest taka słaba jak thunder king od jorga którego nowa wersja również dostała tytan ale huk pozostał słaby,  triplex sie postarało i mamy nowy zamiennik acaba czy retorno 25 w dobrej cenie 34zł.  oblukaj sobie filmik 

 

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I cyk, trzecia aktualizacja stuffu, piękne kątówki Discovery, epizod 13, i dwie nowości które na filmach wygladają pięknie, a szczególnie gigant który ma bardzo obfite i duże efekty. Kupione na fajerwerki gorzów w super promocji. Pozdrawiam i zbieramy dalej. :D. Dla ciekawskich dodaje linka z efektem giganta.

IMG_20230426_162425-min.thumb.jpg.253d4b97afb32f8de778887826da5bc7.jpg

https://youtu.be/njvmGs-HA3k

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge się trochę dźwignął na rynku dzięki ostatnim nowościom, szczególnie gdy mowa o tych w kalibrze 30+. Całkiem suto zastawiony dywan, gdyby zsumować w myślach wszystko co miałeś kupione aż do teraz.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czwarta aktualizacja stuffu, wszystkie wyrzutnie potrzebne do pokazu już mam, bardzo jestem ciekaw jak wypadnie jw4001 i super show 4 z partii 2022, nowości jorge zrobiło bardzo dobre, mam nadzieję że klasyki również bedą trzymać wysoki poziom. Pozdro i zbieramy dalej :DIMG_20230516_120220-min.thumb.jpg.414b4c8caaecb096a29c9634ed76f10c.jpg

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W sobotę kolega odpalał JW 4001 z 2022 roku. Dało rade. 

Ps. Widzę zakupy w Pyroshell chyba...

Pozdrawiam

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info co do jw4001, skoro dała rade to rozumiem ,że wypadła średnio, ale za 135zł i tak warto. Zamównione w pyroshell. 

Również Pozdrawiam :D

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 17:28, Pjetrek napisał(a):

Dzięki za info co do jw4001, skoro dała rade to rozumiem ,że wypadła średnio, ale za 135zł i tak warto. Zamównione w pyroshell. 

Również Pozdrawiam :D

Witam

Zrobiła dobry rozpierdziel na niebie.

Tak 9/10👍

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Piąta , jesienna aktualizacja stuffu wjeżdża na grubo🚚 💥

Wyrzutnie pierwsza klasa a szczególnie rakiety stardust pryma sort w cenie 100zł są obecnie najbardziej opłacalnymi rakietami🚀.  Co ciekawe jedną paczke rakiet wygrałem w konkursie pyroshella👏🎰, we wszystkich rakietach jest ładna  szelka 2".

Rzymiak hukowy bazooka miał być f3 a jednak jest f2, czyli pewnie bedzie słaby.

A te nowe rzymiaki od jorge czuje, że będą piękne, jak wszystko od jorge z tego roku.

 petarde horror 1 dostałem w gratisie

Mam już tyle fajerwerków, że zaczynam sie troche cykać, ale to jeszcze nie koniec...

 

IMG_20231018_040424-min(1).thumb.jpg.3208720d4e15ce1d5ab1bfb33e14264f.jpg

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna aktualizacja :) Thor fajny, odpalałem jednego w wakacje daje radę, song to klasyk ale nadal dobry, najbardziej jednak ciekawią mnie stardusty, chyba sam kupię jedną lub dwie paczki do postrzelania :fireworks:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mroczny napisał(a):

Piękna aktualizacja :) Thor fajny, odpalałem jednego w wakacje daje radę, song to klasyk ale nadal dobry, najbardziej jednak ciekawią mnie stardusty, chyba sam kupię jedną lub dwie paczki do postrzelania :fireworks:

Dzięki dzięki, bierz stardusty ile wlezie, szkoda żeby w twoim potęznym stuffie zabrakło stardustów. Na pyroshell jest jeszcze 36paczek dobrej parti, kod "marcinator" daje -20%

Lub śledź fejsa pyroshell, tam raz na 5-7dni dają promocje -25%, promocja zawsze startuje o godzinie 20 i trwa do 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręcasz na zakupy, coraz lżejsza ręka do układania koszyka się robi.

Skoro napisałeś o dobrej partii Star Dustów, to wiadomo, która jest znerfiona? Ta wcześniejsza czy ta późniejsza?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dopchany GRVBYMI wyrzutniami jak PKS do Lichenia 😁 Cześć z nich mialem w swoich zbiorach, cześć znam tylko z filmów tak czy siak całość robi wrażenie. Jestem bardzo ciekawy jak wypadnie Super Show 4 z nowej partii. Daj znać po sylwestrze 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupiłem na test, single hukowe devil shots od srpyro, miały być bardzo dobre i takie właśnie są, walą jak 8g-10g fotobłysku💥. Dla mnie są 10/10, perełka,  chyba dokupie więcej.

Uważam je za świetny zamiennik znerfionych singli odpalaj nie dygaj od grubego i nie kosztują 20zł za sztukę tylko 23zł za 3sztuki.  Jestem pewny, że pomimo współpracy z srpyro gruby nie nagra testu tych singli bo widzowie go zjedzą, że przepłacili za 50mm odpalaj nie dygaj xdd

IMG_20231025_193738-min.thumb.jpg.1d7c95a7007356c17937baaf879c3c89.jpg

 

nagrywane słabym xiaomi, na polu z jedną scianą lasu ,  a mimo to słychać moc,  w mieście bedzie miazga :D

Edytowane przez Pjetrek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm całkiem ciekawe te single shoty 🤔 Jeśli rzeczywiście strzelają tak jak piszesz to stosunek cena/jakość wypada rewelacyjnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie można zaufać, bo wiadomo, że nie jesteś powiązany ze sklepami i firmami. Wygląda na to, że będzie dobry kandydat na singla cenowego, tak długo, jak długo utrzyma formę.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mantis napisał(a):

Tobie można zaufać, bo wiadomo, że nie jesteś powiązany ze sklepami i firmami. Wygląda na to, że będzie dobry kandydat na singla cenowego, tak długo, jak długo utrzyma formę.

😆, No, ten mój opis to troche brzmi jak opłacona reklama, ale niestety nie jest, single devil👹 można śmiało polecić , a nie coś znerfionego 50mm i jeszcze gadać, że 20 zł za sztuke to tanio, a w sumie to kup cały karton to bedzie jeszcze taniej xdd.

 

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machony gadał że devile są dbd to raz , dwa drogie czy tanie w zależności jak do kogo,  dla niego to tanio w porządku dla cb zaś drogo i nie opłacalnie w porządku,  nie ma potrzeby teraz doic kogoś za to że powiedział na single od gao że 20 zł to tanio bierta... każdy ma swój rozum,  chce to kupi nie chce to nie kupi ja akurat nie kupiłem choć na machonego zdaje się w większości to według mnie trochę za drogo i nie mam ANI jednego gao saluta,  jedynie na sMak kupiłem zom bumy 50mm co jest ponoć to samo.

 

Wiadomo że devile są bardziej opłacalne od gao czy zom bum 50mm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tym razem retro piro + nowe rakiety hukowe, zakupy prywatne.

P2000 z 2012r,  txp859 chyba 2010, rc5 2013, jedna paka jc05 2012, druga chyba z 2010.  Wyrzutnie i dymy nwp.

IMG_20231214_173225-min.thumb.jpg.02ef77fc94048cbb756da7147316fa37.jpgIMG_20231214_173303-min.thumb.jpg.8ecb47677578c079de61a60897b37f99.jpgIMG_20231214_174157-min.thumb.jpg.8a436178480423c4116a97cb88e23c85.jpgIMG_20231214_174009-min.thumb.jpg.c136c97f98c255616d7108d7d5256d7f.jpgIMG_20231214_173556-min-min.thumb.jpg.29d7b3c45a5478a3d81b66da3e2d34eb.jpg

Czy ktoś kojarzy z ktorego roku są te jc05 z czarnym paskiem?

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...