Skocz do zawartości

[BumBumBang] Stuff 2023


BumBumBang

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek Gold Edition 35 i Gold Edition 998. 

W drodze rakiety. 

Plan na ten rok to konkretne rakiety plus jakieś mniejsze do zabawy. Wyrzutnie na godzinę 0, to minimum 25 mm w kątówkach, 30 mm w prostych wyrzutniach. Małych kostek nie planuje kupować, petard również. Pewnie wlecą jeszcze jakieś wulkany i pierdoły na pokaz dla dzieci. 

Zakup w pirohit -30% promka.

128872505_Screenshot_20230113-1901592.thumb.png.7c7b99bd4cb9d07e57743b2e0142689b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sylwestra 2022/2023 nie wypalił mi od razu finał TXB100, jak zobaczyłem tą wyzutnię Gold Edition 998 w Pirohit to również się skusiłem.
Mega dobra rzecz ta wyrzutnia, dynamiczna z super finałem.

Gold Editon 35 w super sensownej cenie więc wiem dlaczego kolega ją zakupił, prezentuje się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie doszły rakiety z INS :) Planet-x miałem w tego sylwestra i są godne polecenia. Efekty porównywane z Bazookami, a cena bajka. Super bomben mam nadzieję, że nie zawiodą. 1031973864_Screenshot_20230126-1952082.thumb.png.7d64e3802f6fd0a130ddcb08bb08d34f.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne banie, wielkie jak krowy. Ciekawe jak Planet-X wypada w porównaniu z Alfami, czy Monsterami z Kasak Extreme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkościowe są takie same ja Alfy, Bazooki i wszystkie tego typu. Jeśli chodzi o wielkość efektu to też porównywalnie, zależy od konkretnego efektu. Monstery gdzieś widziałem na promocji i chyba zakupię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfy są lepsze niż Planet-X. Planet-X moim zdaniem za wysoko lecą, w sumie jak wszystkie rakiety od Tropica.

Super Bomben Raketen moim zdaniem lepszy wybór niż Planet-X :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszyscy mają Space Line'a - mam i ja :)

Miało nie być mniejszego kalibru, ale 49 strzałów kątowych za 60 zł... Żal było nie brać. Poza tym koncepcja pokazu też powoli ulega zmianie. Druga paka w drodze :D

Screenshot_20230213-181213~2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Wszędzie, gdzie wchodzę na zakupy 2023 widzę Space Line II.

Aż się boję otworzyć lodówkę.....

Pozdrawiam

Ps. wiem, że post trochę offtopic, ale nie mogłem się powstrzymać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BumBumBang napisał(a):

No i jest druga paka i cały czas kusi mnie, żeby jeszcze coś zamówić :)

Ty już może lepiej nic nie zamawiaj bo widzę że kasa wyrzucona w błoto i nie widzę w twoim stufie nic ciekawego. Lepiej zrobisz jak sprzedaż te pudła i kupisz normalne petardy hukowe na Sylwestra.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Semic napisał(a):

Ty już może lepiej nic nie zamawiaj bo widzę że kasa wyrzucona w błoto i nie widzę w twoim stufie nic ciekawego. Lepiej zrobisz jak sprzedaż te pudła i kupisz normalne petardy hukowe na Sylwestra.

Ok, nie planowałem, ale chyba Cię posłucham. Co polecasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumBumBang napisał(a):

Ok, nie planowałem, ale chyba Cię posłucham. Co polecasz? 

Polecam wszystkie petardy produkowane do 2018r. Tylko nie kupuj tych nowych Albańskich lekkich petard typu Big Bang 2g i Powerfull Buldog bo one nie mają mocy i są to petardy bezbasowe i 2 razy słabsze od c4 2018r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ładne zakupki, patrząc od 1ego postu to masz już ładną ilosć dobrego towaru :) ale coś straszna posucha na forum xD odwidziało im sie piro czy co 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre dobre ale niektóre lipa  gaoo i te 20mm kilkadziesiąt strzalowe dla mnie okropna lipa jak mam być szczery,  naprawdę jest mało wyrzutni dobrych z małym kalibrem 

 

Osobiście (dla mnie) wrzucone pieniądze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PiroNeo napisał(a):

Niektóre dobre ale niektóre lipa  gaoo i te 20mm kilkadziesiąt strzalowe dla mnie okropna lipa jak mam być szczery,  naprawdę jest mało wyrzutni dobrych z małym kalibrem 

 

Osobiście (dla mnie) wrzucone pieniądze 

Jak dla mnie to Vivaldi od gaoo ma fajny układ i jest w miarę dynamiczna. Na filmach wypada spoko. Wiadomo, że to 20 mm i szału nie będzie, ale kupione w promocyjnej cenie. Ghost od Jorge również kupiony z powodu promocji 2 w cenie 1. Kostka dynamiczna, a na tym zależy mi w tym roku. Odpalone dwie na raz plus do tego jakaś kostka 30 mm zrobi robotę ;) ale wiadomo każdy ma swoje zdanie. Pozdro i dzięki za post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam po dłuższej przerwie. 

Dwie takie małe kosteczki dotarły do mnie. Niedługo wleci jeszcze jedna paka z kostkami i druga z rakietami i chyba koniec. 

IMG_20231116_181456~2 (Średni).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś polecił Vivaldiego jako wirtuozerską wyrzutnię spośród 20 mm.

Brocade Skyterror wylądował na pokładzie, w wielu stuffach da się go dostrzec. Thermo Nuclear również jedna z popularniejszych pozycji od Srpyro, wielkogabarytowiec półtora calowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany i lubiany Fireball :D
Trzeszczący efekt palm na niebie o ile ktoś lubi efekt palm to też powinien zrobić odpowiednią robotę :) ja lubię palmy :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wstawiasz bardziej na kolor niż na sam huk, co trochę kontrastuje z Twoim nickiem i awatarem.

Jedna trzecia kostek o podobnej zbliżonej do siebie mocy, także kolejność odpalania jest nieoczywista.

W finale pójdzie Gold Edition czy masz jakieś inne plany? Najbardziej ciekawi mnie wybór 3 ostatnich kostek, które będziesz odpalał w zestawieniu.

Miłego strzelania i szczęśliwego nowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...