Skocz do zawartości

[Moloch] Stuff 2023/2024


Moloch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa
W tym roku będzie skromniej, na pewno zabraknie rakiet i petard w moim stuffie.
Skupie się głównie na wyrzutniach (tylko konkretne kalibry 30-50mm).
Takie są plany jak wyjdzie z realizacją to czas pokaże :) 

Pierwsza paczka zawitała do mnie dzisiaj:
20230113-105748.jpg

20230113-110210.jpg

20230113-110214.jpg

20230113-110217.jpg

20230113-110219.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chociaż jakieś pozostałości z tamtego roku z petard?

Dość solidne doładowanie, aż musiało przyjść w dwóch częściach.

Czekamy zatem na rozwój sytuacji. Same konkrety bez drobniczki mówisz, czyli taki stuff a'la Bartosz (chodzi o jego stuffy z wcześniejszych lat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mantis napisał(a):

Masz chociaż jakieś pozostałości z tamtego roku z petard?

Dość solidne doładowanie, aż musiało przyjść w dwóch częściach.

Czekamy zatem na rozwój sytuacji. Same konkrety bez drobniczki mówisz, czyli taki stuff a'la Bartosz (chodzi o jego stuffy z wcześniejszych lat).

Prawie nic nie wystrzelałem petard. Rakiety poszły.
Szczerze nie wiem czy niedługo nie wylądują moje petardy w dziale sprzedam :) chyba petardy to nie moja bajka.
Chciałoby się same konkrety i w dobrych cenach, ale czas pokaże :)

3 godziny temu, Piotrek007 napisał(a):

Poleciałeś po bandzie. Piękne kosteczki. Blue box zrobi robotę. Będzie Pan zadowolony;)

Staram się na ten rok szukać wyrzutni, które mają dużo różowego. Equalizer zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie w Sylwestra 2022/2023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga styczniowa paczka odebrana. Na początek roku zakupy zrobione. Zobaczymy co przyniesie rok :)

20230113-203647.jpg

20230113-212745.jpg

 

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Moloch napisał(a):

Druga styczniowa paczka odebrana. Na początek roku zakupy zrobione. Zobaczymy co przyniesie rok :)

20230113-203647.jpg

20230113-212745.jpg

 

Pewnie dla tych wlepek zamowione:).

Swoja droga lady kolos. Rozkrecasz sie. Malo znany importer a w wielu staffach sie pojawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 09:16, BumBumBang napisał(a):

Stuff prezentuje się już pięknie! Gold na finał, czy coś innego w planach?

W tym roku nie poszedł mi finał w TXB100 więc postanowiłem to naprawić i nie kupować, żadnych compound,ów :D a na finał dać Gold Edition.

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same konkrety od tripla czyli mojej ulubionej firmy, kątówki zrobią show, a 998 to już szczególnie, szkoda, że nie zdążyłem kupic 998 bo robi mega wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dotarły do mnie ostatnie 2 paczki wyprzedażowe jedna prywatna a druga ze sklepu, myślę że do jesieni temat będzie mało aktualizowany :)
Aby się nie rozdrabniać to zamówiłem wielosztuki jak na zdjęciach poniżej:
20230202-155128.jpg

Paczka prywatna:

20230202-155243.jpg

20230202-155854.jpg

Paczka ze sklepu:
20230202-155537.jpg

20230202-155717.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa do tej pory aktualka z pudłami w multisztuce. Green Boxa zapamiętałem jako wyrzutnię, która wbrew nazwie, chociaż ma trochę elementów zielonych, to strzela przede wszystkim na fioletowo. Fiolet to raczej rzadziej spotykany kolor, ceni się mogąc zobaczyć go na pokazie. Lubię takie kostki, gdzie jest dominacja fioletowego lub niebieskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To jest bardzo dobre podejście - brać więcej niż jedną sztukę. Jak coś jest fajne - to najlepsze rozwiązanie. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mantis napisał(a):

Największa do tej pory aktualka z pudłami w multisztuce. Green Boxa zapamiętałem jako wyrzutnię, która wbrew nazwie, chociaż ma trochę elementów zielonych, to strzela przede wszystkim na fioletowo. Fiolet to raczej rzadziej spotykany kolor, ceni się mogąc zobaczyć go na pokazie. Lubię takie kostki, gdzie jest dominacja fioletowego lub niebieskiego.

Szukałem właśnie @mantis wyrzutni z efektami fioletu i Green Box bardzo mi pasuje pod tym względem :)

18 godzin temu, Piotrek007 napisał(a):

602 pro robi mega robotę. Pięknie sie utrzymyja efekty. Bedzie pan zadowolony:)

@Piotrek007oby się spisała, jak by nie patrzeć to 49 strzałów brokatowego rozpierdzielu na niebie :D

17 godzin temu, Papa striX napisał(a):

No proszę Pana bardzo pozytywne łowy :)

@Papa striXCeny przyzwoite to szkoda nie kupować na kartony :D

2 godziny temu, Koopacz napisał(a):

Witam

To jest bardzo dobre podejście - brać więcej niż jedną sztukę. Jak coś jest fajne - to najlepsze rozwiązanie. 

Pozdrawiam 

@KoopaczStaram się brać minimum 2 sztuki, bo nie odpalam sylwestrowych pokazów pojedynczo tylko raczej w pokazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek007nie mam pojęcia :D jak wystrzelam to będę wiedział. Widziałem faktycznie dwa filmy, jeden że strzela normalnie a drugi, że seriami. Wolałbym seriami :D ale na koniec roku się dowiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dawno nie aktualizowałem tematu, więc dziś dotarła do mnie mała paczuszka :)

Oto takie cacka do mnie dotarły:
20230421-120237-kopia.jpg


20230421-120409-kopia.jpg

20230421-120508-kopia.jpg

Byłem zmuszony sprzedać swoje chińskie systemy do odpalania, ponieważ nie dawały wystarczającego napięcia aby uruchomić steppery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu będzie systemował na wyższym poziomie prawilności. Wprawdzie chińczyki, ale sprawiające wrażenie wykonanych solidniej niż te allegrowe nołnejmy. Nawet ich firma ma stronę internetową, gdzie jest napisane, że istnieją od 2004 roku i pokazane są różne screeny nadające rzetelności marce.

https://www.rfremotech.com/ContactUs.html

Niech Ci służą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mantis napisał(a):

Ktoś tu będzie systemował na wyższym poziomie prawilności. Wprawdzie chińczyki, ale sprawiające wrażenie wykonanych solidniej niż te allegrowe nołnejmy. Nawet ich firma ma stronę internetową, gdzie jest napisane, że istnieją od 2004 roku i pokazane są różne screeny nadające rzetelności marce.

https://www.rfremotech.com/ContactUs.html

Niech Ci służą.

W sumie to większość tych systemów nieprofesjonalnych to Chińczyki. Już sprawdzony system i daje radę odpalić stepper Kingdom KFE2213. Przy czym moje chińskie systemy sobie nie radziły. Teraz będzie można urządzić w pokazie single shoty 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...