Skocz do zawartości

[Jarzębinaxyz] 2022/2023 🎆


Jarzębinaxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udało się zrezygnować, mieliście rację 😂 To już tak siedzi w głowie, że nie da się po prostu przestać.

Poniżej paczka nr 1 jeżeli chodzi o styczeń. I tutaj muszę powiedzieć, że zostałam bardzo miło zaskoczona, bo o ile paczka którą zamawiałam 1 stycznia nie ma jeszcze nawet statusu "kompletowanie zamówienia" to tę paczkę zamówiłam wczoraj w południe i dziś również w południe była już u mnie. 😮

 

Snapchat-542877305.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumpkinsa znam, bardo mi się podoba razem z tasmanian devil z serii 16-stek od pm. Szkoda, że teraz standardowa cena jest dwa razy większa niż jeszcze dwa lata temu kiedy te kostki chodziły normalnie po 30zł

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mroczny napisał(a):

Pumpkinsa znam, bardo mi się podoba razem z tasmanian devil z serii 16-stek od pm, Szkoda, że teraz standardowa cena jest dwa razy większa niż jeszcze dwa lata temu kiedy te kostki chodziły normalnie po 30zł

Udało mi się dorwać po 43 zł za sztukę, więc myślę że to była dobra oferta patrząc na to jaką cenę inne sklepy oferują🏆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumpkins pochodzi ze słynnej amerykańskiej serii czeskiego importera Pyro Moravia i dużo ludzi miało tę kostkę w stuffie. Ciekawi mnie ten sto strzałowy A Holy Night Pyro Fantasyland. Champion wygląda na dużego, z tego co patrzyłem ma 25 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mantis napisał(a):

Pumpkins pochodzi ze słynnej amerykańskiej serii czeskiego importera Pyro Moravia i dużo ludzi miało tę kostkę w stuffie. Ciekawi mnie ten sto strzałowy A Holy Night Pyro Fantasyland. Champion wygląda na dużego, z tego co patrzyłem ma 25 mm.

Nie ma jako takiego filmiku odnośnie tej 100 strzałowej wyrzutni, więc zostanie przetestowana. Natomiast jeżeli chodzi o Championa to zgadza się, 36 strzałów, kaliber 25mm. Długo się zastanawiałam nad dodaniem go do koszyka, bo bardziej czatowałam na Viseriona, ale jak widać padło na tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2023 o 17:31, Jarzębinaxyz napisał(a):

Nie ma jako takiego filmiku odnośnie tej 100 strzałowej wyrzutni, więc zostanie przetestowana. Natomiast jeżeli chodzi o Championa to zgadza się, 36 strzałów, kaliber 25mm. Długo się zastanawiałam nad dodaniem go do koszyka, bo bardziej czatowałam na Viseriona, ale jak widać padło na tę opcję.

Champion i Viserion to piękne kosteczki. Miałem je obie kilka lat temu. Champion wali fajnie seriami, co daje efekt 30 mm. Oczywiście jeśli nic się nie zmieniło ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta seria małych gówienek od Pyromoravii wali bardzo dobrze, powiedziałbym że podchodzi pod 30 mm, więc mega plus. Szkoda, że cena poszła do góry, ale w sumie to i tak jest atrakcyjna moim skromnym zdaniem.

Champion znany i lubiany :)

Natomiast ta 100 mimo, że to nie mój kaliber (w 20 mm uznaję głównie ciche wyrzutnie) to może będzie takim dobrym rodzyneczkiem, Pyro Moravia potrafi zaskoczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja styczniowa.

Dwie dobre kostki moim zdaniem. Heavy metal to jest coś co robi robotę mimo kalibru 20mm - miałam dwa lata temu i było pozytywne zdziwienie.

Natomiast Gold Edition nie testowałam osobiście, ale na filmach dobrze wygląda 👌 

Snapchat-193247386.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam heavy metal robi robotę. Bardzo fajne połączenie komet i normalnych pocisków. Do tego bardzo ciekawe zmienne tempo wyrzutni sprawia że jest to wyrzutnia doskonała 10/10. Jak by miała kaliber 30 mm to by miała 11/10 👍.

Gold Edition widać w dobrej cenie bo już się pojawił u kilku osób w stuffie na ten rok 👍 Nie znam ale prezentuje się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumBumBang napisał(a):

Tak... ja u siebie też mam golda. Zdziwiło mnie tylko, że nie ma rezerwy :/

Nad heavy metalem kilka razy się zastanawiałem i jakoś nigdy nie kupiłem.

Heavy Metal to naprawdę kawał dobrej kostki.

Natomiast lont rezerwowy też można w wyrzutni dorobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...