Skocz do zawartości

[ponczo12496] ponad 13 lat z Wami!


ponczo12496

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

ten rok jaki jest każdy widzi, ceny poszły w górę, na Świecie się dzieje. Dzieje się tez u mnie w życiu osobistym, 7 stycznia biorę ślub :) Kiedy zamawiałem piro na wyprzedażach w styczniu jeszcze nie wiedziałem, że za rok będę miał żonę :) Dobrze, że coś kupiłem po taniości. Bardzo mnie kusiło coś dokupić, nie chciałem wydawać pieniędzy na swoje zachcianki przed tak ważnym wydarzeniem na szczęście moja wspaniała przyszła żona namówiła mnie i coś tam dokupiłem :) W tym roku nie mam żadnych planów, raczej sylwester z Polsatem i moją jeszcze narzeczoną :) Klimatu 31 grudnia nie czuję, chyba się Panowie wypaliłem, ale walczę żeby zachować pasję i tradycje i przekazać ją dzieciom w przyszłości :)

stoff.jpg

Edytowane przez ponczo12496
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ponczo12496 zmienił(a) tytuł na [ponczo12496] ponad 13 lat z Wami!

Bardzo przyjemny stuff :) Są drobiazgi i są większe kostki z niezłymi efektami. Space Line II na filmikach wygląda bardzo ładnie i oryginalnie, więc ciekawe jak wypadnie u Ciebie.

Gratulacje z okazji nadchodzącego ślubu! Żona namawiająca do kupienia piro to skarb. Lepiej trafić nie mogłeś :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek ludzi pirotechnicy. Fajnie, że coś kupiłeś pomimo zaawansowanych planów ślubnych i że nie zapomniałeś zapostować na FF. Forumowicze takie gesty doceniają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Ponczo :D dobrze widzieć kolejne osoby ze starej ekipy :D Klimat może poczujesz w sylwestra jak zaczniesz odpalać lonty :D co do stuffu to jest czym postrzelać ciekawym o połnocy, przed też coś się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak JW818 wypadnie, na filmach wygląda fajnie. Tak jak TFF pisze, dobrze widzieć kogoś z fw.net :D udanej zabawy! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. Ja też tutaj od 13 lat, właśnie miałem wrzucać post ze swoim a tu patrzę twój, mówię wejdę zobaczę bo jednak po takim czasie kojarzy się nicki. Ja w tym roku też bez jakiegoś szału, niestety wszystko się zmienia. Powodzenia na nowej drodze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...