Skocz do zawartości

KO204H Explosive IV


Pyro man

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: KO204H
Nazwa: Explosive IV
Opis: pudełko petard draskowych
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1756
Film: - brak -
Cena hurtowa: - brak -

Chciałem się spytac czym różnią się Explosive IV (KO204H), od Pirata (KO204). Co oznacza ten znaczek H i czy są głośniejsze. Oceńcie ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

mam pytanie czy te petardy sa glosniejsze od k0204. Widzialem je w sklepie 12 szt. 3,60 powiedzcie czy sie to oplaca i czy ktos mial doczynienia z ta petarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Pozwole sobie odkopać dośc stary temat z zapytaniem jaką to ma moc ? Wiadomo że nie jest to typowy KO204 (Cena do ilosci się raczej nie zgadza) Więc pytanko do czego można porównać tą petarde ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie ?

Miałem 1 paczkę w zeszłym roku i muszę powiedzieć że to ma huk jak JC05 albo i troszeczkę lepszy.W tym roku kupiłem 4 paczki i postaram odpalić jak coś to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Porównałem ostatnio tą petardę z K0207 Achtung od triplexa. Explosive IV zdecydowanie głośniejsze, wydaje mi się, że ma korpus grubszy od fp3 small ale mniej prochu, bo 0.6g. Petarda zdecydowanie opłacalna - jak dla mnie :) polecam, na pewno się nie zawiedziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio testowałem tą petardę i muszę stwierdzić że ma naprawdę silny huk, co prawda nie porównywałem jej do JC05, ale wydaje mi się że może jej dorównywać. ;) Polecam tą petardę.

 

 

 

Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Petardy naprawdę opłacalne.Mam je co roku i jeszcze nigdy nie miałem niewypału.Huk na przykładzie tych petard klasyfikuje się tak:

 

1.859,Dum Bum

2.FP3 Big

3.Explosive lV

4.JC05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na odpuście kupiłem kilka sztuk i porównałem z bangami od tripla które explosiv bije na głowe pod względem huku. W cenie poniżej 4zł mogę gorąco polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopie temat bo petardy się zmieniły i to bardzo, huk niewiele mocniejszy od korsarza z arki lub JC09, nieco słabiej niż JC05. Petardy są o wiele mniejsze niż kiedyś, krótszy lont, słabszy korpus.Brak napisów na każdej petardzie jak to było kiedyś, jednym słowem jorge znowu spierdzielił całkiem dobre petardy.

Test odemnie: https://youtu.be/tRN_T9_wMSs

 

Nadal w miarę opłacalne ale zdecydowanie nie to co kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W Bombashop są z napisami i lontem długim i w dodatku po 2,20. Taniej nie widziałem a drożej owszem, bo i po pięć złotych. Mam nadzieję,  że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...