Skocz do zawartości

[Bartosz] pirozakupy 2022


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

17 rok na forumfajerwerki i pasja do piro wciąż ta sama :) 

Choć lata mijają to tradycji musi stać się zadość, więc na sylwka wpadł kolejny stuff. Rekordowo duże już pewnie za mną, ale póki co nie zamierzam całkowicie odpuszczać. W tym roku ceny poszybowały ostro w górę, więc postawiłem na mniejszy kaliber. Kostkę 30mm mam tylko jedną, a reszta to 28-20mm (i mniejsze ale to jeden gratis i gwizdżące komety z Thora). Jestem mega ciekawy 100-strzałowej kątówki 25mm Push It To The Limit jak wypadnie. 

To jeszcze nie koniec zakupów ;) Czekam na dwie paczki plus może coś ciekawe zaoferują markety.

DSCN3434_111.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazło się parę kostek kostek znajomych i parę mniej znanych, ale tradycyjnie nie rozdrabniasz się na pikolaki, tylko masz zawsze konkret. Jorge już chyba miało coś o kształt Thora, ale bez gwizdów, tylko efekt kolorowych komet. Znalazły się też fontanny No Limits od Piromax, też mam w tym roku dwie sztuki tego cudeńka.

Rozwalają mnie te poligrafie od Gaoo. Dinozaur z "Music is my Life" i pokazany szkielet, albo dino w kabriolecie Taxi New York - "The best taxi in New York". Randomowe dość mocno. Jakby ktoś rzucił kością co ustawić w etykiecie 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz jak co roku kozak, świetnie dobrane wyrzutnie (w moim guście xD ). Jestem ciekaw kostek od Gaoo, Star i Posion zrobią na pewno robotę. Mam nadzieję, że będziesz nagrywał? :)  Ogólnie 7/ 10 bo nie ma moździerza Mistrzowie Ognia z Biedronki  i Kobry od Śmieszka z Lidla (pozdro dla pamiętających).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 15:07, k4n4li4 napisał(a):

Ciekawy stuff i zróżnicowany jak co roku aczkolwiek jedna 30 mm to na mój gust za mało 😅

Też żałuję, że tylko jedna 30. Ale ceny w tym roku zrobiły swoje. Z drugiej strony uważam, że mniejszy kaliber też potrafi zrobić robotę. Teraz 25 mm są tak dobrze dopakowane, że nie ma dużej różnicy czy 30 czy 25 mm, natomiast w cenie jest znaczna.

3 godziny temu, ponczo12496 napisał(a):

Bartosz jak co roku kozak, świetnie dobrane wyrzutnie (w moim guście xD ). Jestem ciekaw kostek od Gaoo, Star i Posion zrobią na pewno robotę. Mam nadzieję, że będziesz nagrywał? :)  Ogólnie 7/ 10 bo nie ma moździerza Mistrzowie Ognia z Biedronki  i Kobry od Śmieszka z Lidla (pozdro dla pamiętających).

Dzięki :) Będzie nagrywane jak zawsze. 
Z Biedry brakuje jeszcze Arctic, Hot i Sfinxa a z Lidla Monstrum od Śmieszka :P 

Tymczasem mała aktualizacja stuffu. Kolejne kostki 25 mm ;) 

BA8-E1-CF8-2-A70-410-C-AB21-4-D1-D8-E663

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z powyższego zdjęcia tylko Fire Throne miałem okazję odpalać. Bardzo fajna kostka. efekty długo utrzymują się na niebie. Nie mogę wypowiedzieć się w stosunku do pozostałych. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna mała aktualizacja stuffu - zamówienie z PiroArt. Na tym (chyba) zakończyłem zamówienia ze sklepów internetowych ale pewnie wpadną jeszcze kostki z marketów.

34d46af0a46639c9b1146da8b358c42b70612a36

Edytowane przez Bartosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku trzymasz klase, same kostki bez pierdół :) . Szkoda że w większości 25mm ale i tak efekty bedą zróznicowane ... już wiem kto mi ostatniego dubaja zawinął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i koniec pirotechnicznych zakupów na ten rok. Stuff, mimo dużej podwyżki cen, myślę że udało się skompletować przyzwoity. Może nie ma wielu potężnych kostek 30 mm jak to bywało w poprzednich latach, ale cieszę się z tego co mam. Jest kilka konkretów ale są też januszowe kostki z Biedry 😁 więc dla każdego coś miłego. Plan jest taki, aby na godzinę 00 strzelić mini pokazik z fontann, stroboskopów, wyrzutni z Hestii, z Maxsema i Surexa oraz kątówki Grey Puppy, a później tradycyjnie pojedyncze odpalanie i podziwianie poszczególnych kostek.
9cb5e4af5d6c48c71262d5b0a1d61bd33edb23e9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry plan :) No niestety, ceny sprawiły, że trzeba było zejść z wyrzutni 30mm :( Koniecznie nagrywaj!

 

Edytowane przez ponczo12496
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienie 😁 Nie mogłem się powstrzymać, ponieważ w sklepach Topaz jest promka -50% na wszystkie fajerwerki. Po przecenie ceny spoko jak na tegoroczne warunki. W dodatku chyba jako jedyna sieć mają w ofercie Maxsema. 
Be Faster 15 zł

Silver Strobe 36,50 zł 

Star Light 35 zł
b6cbcef11f1b5c085287be657b64db487b3effeb

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...