Skocz do zawartości

[K4n4li4]


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Moloch napisał(a):

Czy Ty kupiłeś Paranoida z PiroArt?

Bo jeżeli tak to udało Ci się dorwać tą wyrzutnię na BF w fajnej cenie :)

dodałem do koszyka wcześniej i jak wybiła godzina to wklepałem kod i kupiłem

 

11 minut temu, mlodinho10 napisał(a):

Nie dość, że drogo to jescze funke. Bogactwo. 

akurat teraz to tak średnio drogo bo inni importerzy zrównali się z cenami, mam brać jakieś jorge czy piromax 49s po 300zł to lepiej wziąć setkę od funke, zawsze to więcej necu

 

jeszcze dojdzie mei banfa ale impost przytrzymał 😾

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mroczny napisał(a):

Kurła somsiad zaszalał w tym roku

będzie skromniej w tym roku a jak trend cenowy się utrzyma to za rok będzie zero... wsiądę w pociąg/samolot i pojadę gdzieś na pokaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha polowałem na tego Paranoida 😂 jak bym był pewnie równo o 20 to bym Cię wyprzedził. A tak nie kupiłem na BF w Piroart nic 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moloch napisał(a):

Ha polowałem na tego Paranoida 😂 jak bym był pewnie równo o 20 to bym Cię wyprzedził. A tak nie kupiłem na BF w Piroart nic 😂

duzo nie straciłeś i tak ceny wysokie w porównaniu z poprzednimi latami 😉

 

2 godziny temu, Grvby napisał(a):

Już myślałem że odpuściłeś w tym roku :) 5 grubasów od Funke, krótko zwięźle i na temat. 

Patrząc na rosnące ceny i słaby wybór w sklepach to miałem chwile zwątpienia i to kilka razy 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie oszczędności, ale jednak Funke, czyli takie bogactwo w ramach oszczędności.

6 godzin temu, k4n4li4 napisał:

będzie skromniej w tym roku a jak trend cenowy się utrzyma to za rok będzie zero... wsiądę w pociąg/samolot i pojadę gdzieś na pokaz

Tak będzie wyglądało nasze życie pod zaborami, gdy kiedyś zdelagalizybowują piro : )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo panieee :D ładnie poleciałeś 3 solidne sety, 2 większe i ten gigant xD . Na efekach raczej sie nie zawiedziesz, choć nie nastawiaj sie za mocno na ten salut w Fermacie, ja miałem 25s i słabsze byłt od normalnych efektowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał(a):

Zguba

IMG-20221129-124736.jpg

Dobra wyrzutnia prawie 5kg NEC musi zrobić robotę! :)
Ciekawe czy będzie waliła szybkimi seriami jak na YT prywatnie ludzie wrzucają filmy, czy wolnymi seriami jak na oficjalnym filmie Funke.
Piękna wyrzutnia myślę, że warta swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Moloch napisał(a):

Dobra wyrzutnia prawie 5kg NEC musi zrobić robotę! :)
Ciekawe czy będzie waliła szybkimi seriami jak na YT prywatnie ludzie wrzucają filmy, czy wolnymi seriami jak na oficjalnym filmie Funke.
Piękna wyrzutnia myślę, że warta swojej ceny.

Właśnie skusiło mnie dużo NECU... Wyrzutnie triplexa o podobnej ilości strzałów mają połowę mniej a piromaxa to już w ogóle

No właśnie różne filmiki są ale się okaże jak zawsze

 

1 godzinę temu, ArbTree napisał(a):

Noo panieee :D ładnie poleciałeś 3 solidne sety, 2 większe i ten gigant xD . Na efekach raczej sie nie zawiedziesz, choć nie nastawiaj sie za mocno na ten salut w Fermacie, ja miałem 25s i słabsze byłt od normalnych efektowych .

Widziałem filmiki i rzeczywiście saluty nie powalają ale ogólnie to wyrzutnia robi dobre wrażenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to Morawiecki zobaczy to dowali jeszcze VATu i innych! chowaj to Pan, będziemy spać spokojniej. W inflacji chodzi o to, że kupuje się mniej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroArt.eu napisał(a):

jak to Morawiecki zobaczy to dowali jeszcze VATu i innych! chowaj to Pan, będziemy spać spokojniej. W inflacji chodzi o to, że kupuje się mniej :D 

Możliwe że nie dotrzyma do sylwestra bo opału na składach brak a kaczynski mówił, że można palić wszystkim 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k4n4li4 napisał(a):

Możliwe że nie dotrzyma do sylwestra bo opału na składach brak a kaczynski mówił, że można palić wszystkim 🙄

chyba zrobimy kod rabatowy +10% WSZYSTKO_NA _OPAŁ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, PiroArt.eu napisał(a):

chyba zrobimy kod rabatowy +10% WSZYSTKO_NA _OPAŁ :D

Trochę "gruzu" na opał na pewno się lepiej spali niż czeski ekogroszek czy australijski węgiel 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w stylu holenderskim, zero lipy, same compoundy, przy takich eleganckich wyrzutniach widzowie napewno bedą zbierać szczeny z ziemi a potężna ilość łącznego necu sprawi, że niebo zapłonie. :D

Edytowane przez Pjetrek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mroczny napisał(a):

Somsiat same funke w tym roku, ta meibanfa to ma więcej 25mm czy 30mm?

 

tego nie wiem ale pewnie saluty mają 25mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystko na ten rok ale nigdy 100% pewności

Zdjęcie robione w pokoju który robi za magazynek więc wybaczcie bałagan :P

 

IMG-20221203-174830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, k4n4li4 said:

Raczej wszystko na ten rok ale nigdy 100% pewności

Zdjęcie robione w pokoju który robi za magazynek więc wybaczcie bałagan :P

 

IMG-20221203-174830.jpg

Bogato ;) i efektownie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgarnąłeś Samuma, nie wiem, czy to sprzed roku, czy z tego roku, ale Piroart napisał na swoim profilu facebook, że ich już więcej nie będzie. Będziemy mieli okazję pożegnać starego dobrego czarodzieja z przytupem. Zresztą kostka obok "Towards Dead End", a poniżej "Funeral" podsumowują sytuację Samuma xD

Całość prezentuje się elegancko. Zombiaki dwie paki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mantis napisał(a):

Zgarnąłeś Samuma, nie wiem, czy to sprzed roku, czy z tego roku, ale Piroart napisał na swoim profilu facebook, że ich już więcej nie będzie. Będziemy mieli okazję pożegnać starego dobrego czarodzieja z przytupem. Zresztą kostka obok "Towards Dead End", a poniżej "Funeral" podsumowują sytuację Samuma xD

Całość prezentuje się elegancko. Zombiaki dwie paki.

Samum z poprzedniego sylwestra, chciałem odpalić ale publika już miała przesyt ;)

3 paczki zombiaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...