Skocz do zawartości

Odpalaj.pl


Odpalaj.pl

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, taka nowość, że nigdzie nie ma filmiku z tymi petardami, mam nadzieje, że triplex nie zawiedzie i faktycznie będzie moc 2g, a do tego cena promocyjna bardzo niska jak na dzisiejsze czasy.  Jeśli faktycznie mocne to biore 10 paczek.

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pjetrek napisał(a):

O kurcze, taka nowość, że nigdzie nie ma filmiku z tymi petardami, mam nadzieje, że triplex nie zawiedzie i faktycznie będzie moc 2g, a do tego cena promocyjna bardzo niska jak na dzisiejsze czasy.  Jeśli faktycznie mocne to biore 10 paczek.

Produkt ma taki sam symbol jak Big Bang, 2G Klaska, Pumy czy Hamery GTR Gaoo.. mamy nadzieję że pewien poziom został zachowany bo to kolejne klony z inną szatą graficzną. 

Start godzina 14:00, chcielibyśmy dodać że dzień 22 grudnia będzie ostatnim dniem zakupów internetowych. Po tym terminie wysyłka zostanie wyłączona. Pozdrawiamy zespół Odpalaj.pl

received_539778941379712.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pjetrek napisał(a):

O kurcze, taka nowość, że nigdzie nie ma filmiku z tymi petardami, mam nadzieje, że triplex nie zawiedzie i faktycznie będzie moc 2g, a do tego cena promocyjna bardzo niska jak na dzisiejsze czasy.  Jeśli faktycznie mocne to biore 10 paczek.

Promka już działa. Są po 17,25 aktualnie także nic ino brać :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiona paczka dotarła po 2 dniach. Do zamówienia otrzymałem gratis. Bardzo polecam sklep. Co do Powerful Bull dog to jest dokładnie to samo co Big Bang 2g.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień wysyłek! 

Kto jeszcze nie zrobił zakupów zapraszamy i już dziś dziękujemy za ten pierwszy sezon! Bądźcie gotowi na kolejny! 

Zespół Odpalaj.pl 🧡

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Paczka doszła. Wszystko w porządku. Nawet gratis był.

Dziękuję i na pewno jeszcze nie raz zrobię tam zakupy.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety szelkowe 2,5" od Hestii rozwaliły system poprostu jak się stoi nad  rakietą która wubucha nie wiem na 100 m nad toba efekt jest jak szelka 6" nie spodzirwałem sie tak ogromnego efektu mega podkręcone rakiety od hestii dziekuje sklepowi za taki towar mam nadzieje ze niedługo ruszacie z wyprzedazami i ze bedziecie mieć spore ilości tych szelkowych rakiet tych większych i mniejszych :) pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku. Wysyłka w trybie natychmiastowym wręcz paczka na drugi dzień była u mnie i super gratisy w postaci wlepek i wielu petard miło z waszej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

Mały update informacyjny, do zakupów w sklepie www.odpalaj.pl dorzucamy mega skiety Odpalaj! 

PS: tak dostępne będą także po 14 lutego ale radzimy nie zwlekać z zakupem 💪 

Dzieki naszemu partnerowi przy użyciu kodu smiechol.yt możecie wyrwać mały gratis petard! A sam kod upoważnia do rabatu -20% na towar nieprzeceniony. 

Pozdrawiamy 

Zespół Odpalaj 🧡

 

Screenshot_2023-02-13-20-00-44-89_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

received_1588784238212174.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolejne zamówienie i mały zonk - brakuje jednej wyrzutni. Po zgłoszeniu wyrzutnia została wysłana. Dlatego z czystym sercem polecam zakupy w Odpalaj.pl.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2023 o 21:12, Koopacz napisał(a):

Witam

Kolejne zamówienie i mały zonk - brakuje jednej wyrzutni. Po zgłoszeniu wyrzutnia została wysłana. Dlatego z czystym sercem polecam zakupy w Odpalaj.pl.

Pozdrawiam 

Przepraszamy za kłopot, ważne że udało się sytuacje wyprostować. Pozdrawiamy Zespół Odpalaj.pl 🖐️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kiedy bedzie dostawa single schoty od gaoo 50mm?? i fajnie jak byscie mieli pełna numeracje od 1 do 27 chyba i w wiekszej ilosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Martino30 napisał(a):

Kiedy bedzie dostawa single schoty od gaoo 50mm?? i fajnie jak byscie mieli pełna numeracje od 1 do 27 chyba i w wiekszej ilosci

Podpinam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zamawiałem z tego sklepu i wrażenia jak najbardziej pozytywne :) Expresowa wysyłka, paczka solidnie zapakowana i zabezpieczona . Duży + w postaci piankowego wypełniacza, dzięki któremu nic w paczce nie lata i solidnie trzyma się kupy . No i na koniec miłe zaskoczenie w postaci gratisu w postaci wlepy, zapalniczki i woreczka z petardami :) z Mojej strony Polecam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już 3 raz zamawiałem odkąd pojawili się na rynku. Paczka zapakowana bardzo dobrze, wysyłka ekspresowa. Fajny gratis mimo symbolicznej kwoty (100zł). 

Nic tylko polecać i zamawiać :D Jak tak dalej pójdzie to będą silną konkurencją dla reszty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko git, rakiety przyszły w jednym kawałku ;) 

Edytowane przez Grvby
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep paczka dobrze spakowana w dodatku znalazł się fajny upominek w (kopercie) :0 w postaci wysokiej jakości wlepki. 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ten sklep, bardzo dobrze spakowana paczka i czas wysyłki ekspresowy. Nawet się znalazł gratis w postaci wyrzutni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Już piąte zamówienie od stycznia, wysyłka ekspresowa. Dobre gratisy i promocje. Na chwilę obecną jeden z najlepszych sklepów jak na moje potrzeby. 

Aż trudno w to uwierzyć, bo dopiero co się pojawili :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...